Jump to content

Burçlar!

SUNA

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 115
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Koç burcu(21Mart-!9Nisan) Koçlar zeki ve çabuk kavrayabilen kişilerdir. Organizasyon yetenekleri gelişmiştir. Etraflarındaki insanları, varılması imkansız hedeflere yönelten bir öncüdür. Kuvvetli inan

Şimdi şu tarz birşey söylemek istiyorum ikinizde belirli doğru tarafları alarak tartışıyorsunuz... Evet Astronomi bilimi asla ( Bunun altını çiziyim asla gerçeğe %100 yaklaşamaz ) .Hiçbir veri %100 em

Merak ettiğim bir şey var: Bunları sen mi yazdın bir yerden alıntı mı? Burçlar benim ilgi alanımdadır da.. Özellikle burç uyumları ile ilgilenirim.. Katılmadığım bir kaç nokta var... İlk göz attığımd

Burcum Akrep, yükselenim Kova, alçalanım Aslan, Ay burcum Terazi. :D

Burçlara takıntım var, ama açıkçası çok da doğru bulduğumu söyleyemem.

Ego yapılandırıcı gibi geliyorlar bana, çünkü tüm burçları muhteşem olarak anlatıyorlar.

Kötü yazılan özellikleri bile insanın kulağına hoş geliyor, sonuçta kendi burcu.

İnsanlar kendilerini tanımlamak için burçları kullanıyorlar bence. Veya oradakini okuyup ona göre davranıyorlar, '' ben böyleyim '' diyorlar.

Kısacası kısa yoldan insanların kendini tanıtma şekli diye düşünüyorum.

Tabii bu orada yazan özellikleri taşıdığını düşünenler için geçerli -ki öyle olmasa bile okuduğu hoşuna gittiği için dahi '' ben şu burcuyum '' diyen vardır illa ki-

Şöyle bi bakınca Akrep burcunun özelliklerini taşıyorum evet, ama belki başka bir burç beni daha iyi ifade ediyor olabilir.

Her insanda her burcun bir özelliği vardır illa ki. Yani sadece Kovalar mı mental, Aslan burcu mu azimli, tek duygusal olanlar Balıklar mı, tüm Yengeç burcu insanları mantığından çok duyguları mı önplana koyuyor ?

Ne bileyim, düşününce saçma açıkçası.

Gerçi, hepimizde her burçtan var. Yukarıda dediğim gibi çeşitli burçlar var (ay, juno vs.)

İnternete doğum haritanızı tıkladığınızda haritanızda bir çok burcun bulunduğunu görürsünüz. Sadece bazıları daha baskın.

Yani bilmiyorum artık burçlar ne kadar doğrudur ama, ben bir Akrep burcu olarak burcumu seviyorum, özelliklerini taşıdığımı da düşünüyorum.

Belki de özellikleri hoşuma gittiği için seviyorumdur, belki öyle değilimdir hiç bilmiyorum artık ama '' which is your real zodiac sign? '' tarzı testlerde genelde Akrep sonucunu alıyorum. Sırasıyla bunu Boğa ve Koç takip ediyor. Yengeç çıktığı da oldu bir defa. Yani karmakarışık bir iş burçlar.........

Ama kesinlikle burç uyumlarına inandığımı söylemeden geçemeyeceğim.

Her insanın zıt bir burcu var, bu burçla ruh eşi olmaları çok büyük ihtimalmiş. Zıt burçla kişi aynı özellikleri taşıdığından ya cennetlik, ya cehennemlik bir ilişki sürdürürmüş. Örneğin; Akrep'inki Boğa, Boğa'nınki Akrep. Yay'ınki İkizler, İkizler'inki Yay. Bunun gibi............

Neyse, sonuç olarak karakter özellikleri olarak gerçek olup olmadığına tam emin olmadığım ama uyumlarına inandığım şeyler bu burçlar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)

Meraklı, konuşkan, tam bir iletişim insanıdır. Bir yerde uzun süre durmaktan ve aynı konuda fazla oyalanmaktan sıkılır çünkü hep değişik deneyimler arar, çok yönlüdür. Zeki olduğu için olan biteni hemen anlayıp başka alanlara yönelir. Belli bir konuda iki zıt fikre aynı oranda saygı duyacak kadar tarafsız olup bu haliyle başkalarını şaşırtabilir.

Arası çok iyi: Terazi, Kova

İyi: Yengeç, Aslan, Koç, Boğa

Kötü: Başak, Yay

Ne iyi ne kötü: Akrep, Oğlak, Balık

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Duygusal, romantik, koruyucu, kollayıcı bir kişiliği vardır. Geçmişe bağlı olduğu için çocukluğunu, annesini hatta eski dostlarını ve mahallesini hiç unutmaz, hafızası güçlüdür. Hassas ve alıngan taraflarını göstermemek, kendini incinmekten korumak için etrafına kalın bir kabuk örerek hiçbir şeyden etkilenmiyormuş izlenimini uyandırmaya çalışır. Kendisi de derinde yatan duygularıyla yüzleşmeye pek cesaret etmez.

Arası çok iyi: Akrep, Balık

İyi: Aslan, Başak, Boğa, İkizler

Kötü: Koç, Terazi, Oğlak

Ne iyi ne kötü: Yay, Kova

yaaa :bsod-onion-head-emoticon: benim burcum hep arada kalıyor :hell-yes-onion-head-emoticon: hem ikizler hemde yengecim bazı yerlerde, burada bile !! 21haziran hem ikizler hemde yengeç T^T -ama ikisinin de özellikleri var bende*-*cidden gerçi her burçtan biraz var bende .p-  yükselenim Başaktır :D -ayrıca yengeç burcuna ayrı bir sempatim vardır xD- bıktım bundan :dying-onion-head-emoticon:  ya of 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.