Jump to content

Huseyinekrem

Üyeler
  • İçerik sayısı

463
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from typerion in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   
    http://www.youtube.com/watch?v=rx53JjO-azQ

Ne günlerdi ah. Şerefsiz kaiyi sırf seslendirmen yüzünden cool zannederdik. Ayrıca türkçe seslendirmesi japoncasından iyi olan nadir animelerden.
  2. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from denizakkas13 in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   

Ne günlerdi ah. Şerefsiz kaiyi sırf seslendirmen yüzünden cool zannederdik. Ayrıca türkçe seslendirmesi japoncasından iyi olan nadir animelerden.
  3. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Kenshi in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   

4. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Shoryuken.M in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   

5. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from DHspark in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   

6. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Malatyalı Shinobi in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    Burdan bakınca yetkili bi abiye benziyorsun. Kolay gelsin diyorum. Bir öneri, anime tavsiyesi bölümü olmalı. Birbirine benzeyen animelerin sınıflandırıldığı bir bölüm. Çok yetenekli değilim ama logoda yapabilirim ufak tefek yani çorbada tuzumuz olsun maksat.
  7. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Yüzlerce anime izlemiş biri olarak ve her animede çalan pianolu müziklerin hepsine dikkat eden biri olarak biraz kötü geldi kulağıma. Ancak bunu bir türkün yapması, yeteri kadar güzel çalması ve hala yolun başında olması umut vaadediyor. Başarılar diliyorum kardeşim.
  8. Beğen
    Huseyinekrem reacted to berkay1765 in İlklerin Animeleri   
    gintama eksik konusu hiç bişey olan ilk ve tek anime :D o 4 saniyelik animede bile bi amaç var :D
  9. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Strix. in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   
    Benim Tek yaptığım Şey. Zaten siz karşınızdaki Kızı Seviyorsanız Boşuna Uğraşmayın aşk Herşeyi yerli yerine oturtur zaten. Kalbinizden Geçenleri dinleyin.
    Evet bazen Kırılıcak bazen ''Glup'' edip sizi Heycandıracaktır.

Yalan yazmıyorum ilk okul 1. sınıfta Aşık olmuştum. Ciiden aşıktım Kıza. Kıza açılma şeklim bi tuhaftı tabi beni tanıyalar bilir ben Tuhaf bi insanım :D
    Kıza Mektup Hazırladım ( akla bak işte ) aslında Herkez Ve kendiside sevdiğimi biliyordu Mektup'da aynen Şöyle yazıyordu Hiç unutmadım ''Sen Benim yazdığım yazı,Cizdiğim Ressim,Kokladığım Çiçek. Sıkıldığımda Moralim, Sana baktığımda beni bir Okla vuran Prensesimsin. Seni Seviyorum Elif.''
    Ben Mektubu Vermeden Önce ( tabi heyecan bastı ) bizim sınıfımızda bir cocuk vardı mert ama adı kendisi kadar mert değildi. Benim Mektup yazdımı görünce tartışmaya başladık Hiç yapmadığım Şeydir ama Çocuğun Burnunu Kırmışım Çocuk 2 hafta okula gelmedi Elife Mektubu Verdiğimde Çok mutlu olmuştu  O İfade aklımdan Çıkmıyor.  :wub:  
    Oda Beni sevdiğini Söyleyince ben Havalara uçtum  :lol: 

Güzel bir Hikayemiz oldu onunla anime yapsan HİT olur  ^_^ 

Bazen çantasının arkasından elimi uzatıyordum, Oda Elimi Tutuyordu Tüm dersi bu Şekilde Dinliyorduk  :wub: 

Hikayenin üzücü kısmı ise 2. sınıfın sonunda Ailesi ayrıldı ve Elif de annesi ile birlikte Taşındı  -_- O zamandan beri onu Göremiyorum  :mellow: Özlemedim desem yalan Olur ama artık beni unutmuştur diye düşünüyorum Yaklaşık 8 sene Oldu.

-İşte böyle arkadaşlar siz Gerçekten seviyorsanız İşler yolunda gidicektir ;) -

10. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Strix. in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   
    Naruto yüzünden fln ayrılırsınız demedi deme :D
  11. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Alers in Kırmızı İblis[FF]   
    Öncelikle selamlar, "Legendary Moonlight Sculptor" Light Novel'ından etkilenip yazmaya başladığım sanal gerçeklik kurgusunu en azından bir kaç kişinin görüp ve değerlendirmesini istedim.Bir kaç açıklama yapayım ilk önce oyunun adı "Be a ..." anlamsız gelebilir onun için ilk başta bunun hikayesini vermek istiyorum.
    "Oyunun yapımcısı Atlantis Game oyunu bitirdikten sonra bir isim tartışması içine içine girmişti en uygun görülen isim 'Be a Emperor' olmuştu.Bu isim kararlaştırdığında oyunun yapımında yer alan bilim adamlarından biri aniden yerinden kalkıp etkileyici bir konuşma yapmıştı;
    'Oyunculara imparator olmak,kral olmak gibi hedef koymak çok yanlış.Biz bu oyunu yaparken sınırsız bir dünya geliştirmeye çalıştık hayallerimizin ötesindeki bir dünya ve onlarada hayallerinin üstündeki bir dünyada hayallerinin üstünde bir yaşam fırsatı verelim ve oyunun ismini 'Be a ...' yapalım.Bırakalım bu boşluğu onların hayal güçleri ve arzuları doldursun'
    Bu fikirler herkes tarafından kabul edilip oyunun ismi 'Be a ...' olarak onaylanmıştı."
    Türler: Sanal Gerçeklik,Aksiyon,Macera,Romantizm(ilerleyen bölümlerde)
    Bölüm 1-Kurna Okçuluğu

Bölüm 2-Şair Patron

Bölüm 3-Tebrikler!

Bölüm-4 Dişi Kaplan

Bölüm-5 Beyaz Bizon

Bölüm-6 İhtiyar Devan

Bölüm-7 Hazırlık

Bölüm-8 Yeni Dünya'nın İlk Kan Yağmuru(1)

Bölüm-9 Yeni Dünya'nın İlk Kan Yağmuru(2)

Bölüm-10 İlk Aşkın Değeri(1)

Bölüm-11 İlk Aşkın Değeri(2)

Bölüm-12 Esmel

Bölüm-13 Cehennem Serinliği (1)

Bölüm-14 Cehennem Serinliği (2)

Alers bir tıkırtı sesine uyandı ve gözlerini yavaşça açtı,sabahın ilk manzarası üzerine çevrilmiş mızraklar olmuştu.Alers şaşkınlığını gizledi miskin bir şekilde doğruldu ve mırakların sahiplerinin kraliyet askerleri olduğunu farketti.Yüzüne sahte büyük bir gülümseme yerleştirdi;
    "Günaydın."
    Askerlerin yüzü hala katıydı;
    "Seni Kral Üçüncü Baskiya'nın emriyle tutukluyoruz!"
    Alers neler olduğunu bilmese bile itiraz etme şansı yoktu ve emre uydu.Alers dört kraliyet askerinin ortasında şehrin sokaklarında yürüyordu ve dikkatli gözlerle bakan insanlara büyük gülücükler atıyordu.Sarayın bahçesine girdiğinde gittikleri yolun farklı olduğunu anlamıştı daha önce zindanda kısa bir süre kalmıştı ve zindanın yolunu biliyordu.Alers kraliyet askerleriyle büyük bir kapının önüne geldi ve kapının önünde duran iki parlak zırhlı şövalyeyi gördü.Parlak zırhlı şövalyelerden biri Alers'ın belindeki kılıçları aldı ve üstünü aradı sonrada Alers'ın belinden içinde oklar olan sadağın kemerini çıkarmaya yeltendi;
    "O kemer pantalonumuda tutuyor.Sadece okları al,yeni kralla ilk karşılamamın çıplak olmasını istemiyorum."
    Şövalyeler Alers'ın iki yanına geçerek kapıyı açtılar.Alers içeri girdiğinde taht tarafındaki büyük camdan vuran güneş ışığı ilk başta gözünü almıştı ama gözleri ışığa alışınca tahta oturan adamı gördü.Mavi ve altın sarısı plaka zırhı,arkaya taranmış kahverengi saçları ve en önemlisi kılıca gerek duymadan bir insanı öldürebilecek gibi görünen mavi gözleri.Alers başını eğerek yeni krala selam verdi her nekadar asil bir görüntüsüde olsa krallığın en güçlüsü diyede anılsa Alers henüz diz çökme taraftarı değildi.Kral duruşunu dikleştirdi;
    "Ben Pinke'nin yeni kralı Üçüncü Baskiya.Adını kardeşimden duydum Alers,Lord Neman'ın kalesindeki savunmadaki en büyük payın senin olduğunu söylüyor ama ben senin başka bir başarınıda biliyorum.Babamın yani eski kralın güvenini kazananıp onun için bir görev yapmışsın. Bu görevin ayrıntılarını istiyorum."
    Alersın yüzünde bir tebessüm belirdi;
    "Yaptığım görev sadece eski kralımızı ilgilendiren birşeydi.Üzgünüm kralım ama bununla ilgili size bilgi veremem."
    Kral Baskiya yüz ifadesini sertleştirdi;
    "Peki sana eski kralın bir suikast sonucu öldürüldüğünü söylesem?"
    Alers bu duruma şaşırmamıştı;
    "Tahmin ettiğim gibi kral gayet sağlıklı gözüküyordu ama kralın ölümünün bu görev ile bir bağlantısı olduğunu düşünseydim bunu yapanlara cehennem azabı yaşatırdım ve yine görevin bir sır olarak kalmasını sağlardım."
    Kral sert yüz ifadesini yumuşattı ve ufak bir tebessüm yerleştirdi yüzüne;
    "Babamın sana güvenmesinin bir sebebi varmış demekki ha.Bende sana güvenmek istiyorum Alers benim gizli görevim için ama bu hayatın boyunca sır olarak tutacağın bir görev değil görev bittikten sonra istediğin heryerde bununla övünebilirsin fakat önce yeteneklerini görmeliyim."
    Alers biranlığına kılıçlarının yanında olmadığını unuttu ve yeteneğini kanıtlamak amacıyla elini kılıcının boş kınına götürdü ama saniyeler önce tahta oturan kral bir anda yanına gelmişti.Kralın üstündeki ağır zırhla bu kadar hızlı hareket etmesine Alers çok şaşırmıştı.Kral Alers'ın başına dokundu.Alers kralın heybeti karşısında biranlığına kendini ufak bir çocuk gibi hissetmişti;
    "Benim seni bizzat test etmem için daha zamanın var.Bilirsin her ülkenin kendi gelenekleri vardır bizimde bir geleneğimiz var.Bir kral öldüğünde arenaya kralın hüküm sürdüğü yıl sayısına eşit suçlu çıkarılır ve onların karşısına yeni kralın seçtiği bir şampiyon,babamın hüküm sürdüğü yıl yirmi seneydi ama endişelenme sen birini öldürmeden diğer suçlu gönderilmeyecek.Bu gelenek halkın hem biraz moral kazanmasını hemde yeni kralın seçtiği adam dolayısıyla biraz güç gösterisi yapmasını sağlar."
    Alers şeytani bir gülümseme gösterdi;
    "Kralımız büyük bir kraldı yani ben diyorum ki yirmisi birden gelsin."
    Kral yavaş adımlarla tekrar tahtına oturdu ve tek elini kaldırdı;
    "İstediğin gibi olsun.Şampiyonumu arenaya götürün!Bu öğlen vakti tören başlıyor!"
    Arena yapayzekalar ve oyuncular ile dolmuştu.Meron ve öğrencileride oradaydı.Meron gözleriyle etrafta Alers'ı aradı;
    "Alers gelmemiş galiba."
    İnnie önceki kale kuşatmasını hatırladı;
    "Kale savunmasından sonra kutlamalarada katılmamıştı.Alers böyle şeyleri pek sevmiyor galiba."
    Vic ufak bir kahkaha attı;
    "Kana susamış o adam arenayı kaçıracak ha ? Ulaşıp nerede olduğunu öğreneyim hemen."
    Vic iletişim ekranını açarak Alers'ı aradı;
    "Hepimiz arenadayız sen neredesin aptal?"
    Alers'ın arkasından sesler geliyordu;
    -Efendim istediğiniz herhangi bir silah varmı ?
    "Evet şu mızrağı ver.Bende arenadayım az sonra birbimizi görürüz mızıkçı şimdi kaçıyorum."
    Kral,kraliyet ailesi ve soylular locada oturuyord.Sonunda yirmi suçlu doğu kapısından kendilerini gösterdi.Kral kendi kendine konuştu;
    "Şeytanlarımız geldi."
    Suçlular arenanın ortasına doğru yürümeye başladılar hemen arkalarından arenayı çevreleyen çember şeklinde bir ateş yakıldı.Alers daha görünmemişti ve suçlular ateş çemberinin içindeydi. Suçluların yarısı ağır zırhlı yarısıda hafif zırhlıydı aralarında hiç büyücü yoktu.İki sıra halinde düzensiz bir şekilde ateş çemberinin içinde duruyorlardı.Dev ateşlerin içinden hızla gelen bir mızrak gözüktü.Ön sıradakilerin kaçmak için yeterli zamanı vardı ama arka sırakadakiler geç kalmıştı.Mızrak arkadaki bir ağır zırhlının zırhını deldi ve ayaklarını yerinden keserek ateşin içine doğru fırlamasını sağladı.Sadece mızrak bile onu dakikalar içinde öldürmek için yeterli olsa bile şimdi çığlıklar içinde yanıyordu.Kalabalıktan bir anlığına çıt bile çıkmadı ama arkasından büyük bir tezahurat geldi ve arkasından alevlerin içinden Alers kendini gösterdi,tezahurat dahada güçlenmişti.
    Kral yine kendi kendine konuştu;
    "Şeytan kralda sonunda kendini gösterdi."
    Alers ile suçluların arasında neredeyse yüzmetrelik bir mesafe vardı.Alers lunaparktaki bir çocuğun yüz ifadesine sahipti,saf mutlu bir gülümseme ve belinde çapraz şekilde duran kılıçlarını çekti;
    "Biri gitti ondokuz kaldı.Kırmızı İblis;Aktif."
    Kırmızı iblis:Oyuncu her öldürüşünde silahında parlaklık kızıllaşır ve silahın yıkıcı gücü belirli oranda artar.
    Alers'ın kılıçları beyaz bir şekilde parlamaya başladı ve Alers yüz ifadesini değiştirdi alışıldık şeytani gülümsemesi kendini gösterdi.Alers suçluların üstüne doğru koşmaya başladı.Suçluların en yapılısı ağır zırhına güvenerek ileri çıktı elindeki kılıç neredeyse Alers'ın boyundaydı ve kılıcını kaldırarak beklemeye başladı.Alers iri adamla karşılamasına az bir mesafe kala adımlarını hızlandırdı ve sol elindeki kılıcınını yan tutararak adamın kaskını başından çıkardı,etrafında bir tur atıp sağ koluna güç verdikten sonra tek hamlede iri adamın başını ateşe sundu.Adamın havada tutup Alers için hazırladığı kılıcı Alers'ın hızına yenik düşmüştü.Alers'ın kılıçlarının parlaması kızıllaşmaya başlamıştı ve aynı anda rakibinin kanınından dolayı yüzü ve beyaz zırhıda kızıla boyanmaya başlamıştı.Bu sefer Alers'ın üzerine,kalan sekiz ağırzırhlı birden gelmişti.Alers kılıç,topuz ve baltaların hamlelerinden hiçbirşey yokmuş gibi kaçıyor ve zırhların boşluklarını hedef alıyordu. Sekiz ağır zırhlının üçü direk boyundan isabet almıştı ve ölmüştü geri kalan beşi ise eklemlerinden isabet alıp ayakta zor duruyordu.Alers'ın etrafında oluşan boşluğu fırsat bilip çevik bir atakla bir hafif zırhlı saldırmıştı Alers bunu farketmişti kılıcını soldan gelen hafif zırhlıya yöneltti ama ağır zırhlılardan biri içinde kalan son gücüyle baltasını Alers'a doğru savurdu.Alers sağ elindeki kılıca güç verdi ve baltayı savuran adamın zırh boşluğundan kılıcını boynuna soktu ama gücünü sağına verdiğinden sol taraftan gelen hafif zırhlıya güçlü bir savuruş yapamıycaktı.Alers bir yara alacağını düşürürken fazla güç veremeden savurduğu kılıç hafif zırhlının bir kolunu aldı ve kaburgalarında direk öldüren derin bir yara açtı.Alers savaş içinde ilkkez şaşırmıştı bu,yeteneği Kırmızı İblis'in bir sonucuydu yetenek akftifken sadece beş adam öldürmüştü ve kılıçları büyük bir yıkıcı güç kazanmıştı.Alers yeteneğini daha iyi anladıktan sonra daha önce yaraladığı ağır zırhlıların zırhılarını kağıt deliryormuşçasına deldi ve işlerini bitirdi şimdi karşısında sadece dokuz hafif zırhlı kalmıştı. Alers'ın yüzü ve zırhı tamamen kırmızıya boyanmıştı,üzerinden kan damlayan kılıçlarıda kırmızı iblis'in sayesinde kıpkırmızı parlıyordu.Alers hafif zırhlılara dönerek vücudunda kalan tek beyazlığı, dişlerini göstererek gülümsedi.Hafif zırhlılar Alers'ın baskısında dolayı birkaç adım geriye çekilmişti.Arenada derin bir sessizlik olmuştu ama sesizlik bozuldu;
    -İyi iş Kırmızı İblis.
    Arenada bir anda Kırmızı İblis diye güçlü tezahuratlar duyulmaya başlamıştı ve Alers'ın tanınacağı ismede karar verilmişti.Alers kısa süre içinde dokuz ağır zırhlının sekizini öldürmüştü ve sekizininde vücut parçaları etrafa dağılmıştı Kırmızı İblis yeteneğinin gücü kontrol edilemez bir duruma gelmişti.Alers son kalan adamın karşısına dikildi ve kılıçlarını kınına geri koydu. Şimdi adamın karşısında elleri boştu.Gördüklerinden dolay istemsiz bir şekilde titreyen adam bunun en büyük şansı olduğunu düşünerek atağa geçti.Alers adamın titrek kılıcından kolay bir şekilde sıyrıldı ve adamın boğazını tek eliyle tutararak havaya kaldırdı.Adam çırpınıyordu ve elinden kılıcı düşmüştü.Adamın hareketi kesildiğinde Alers adamı sert bir şekilde yere çaldı.Saçları kandan ıslanmıştı ve gözlerini tamamen kapatıyordu,zırhı yüzü tamamen kanla boyanmıştı ve yorulduğundan derin nefesler alıyordu.Ellerini havaya kaldırdı ve derin bir zafer çığlığı attı,seyircilerde Alers ile beraber bağıyordu.

Bölüm-15 Kirli Diplomasi (1)

Bölüm-16 Kirli Diplomasi (2)

Bölüm-17 Yeni Dünya Hakkında Eski Bilgiler- Kirli Diplomasi (3)

Xer
    Elf krallığı.Asıl diyarları Terkedilmiş Topraklar olsada beş bin yıl önce o toprakların en uzağına göç ettiler.Göçün sebebi bilinmiyor ama eski kitaplarda Terkedilmiş Topraklar'da ki şeytanlardan bahsediliyor.
    Serian
    Ork krallığı.Büyük elf göçü gerçekleşene kadar Cüce Krallığı Jheg ile rekabet içindeydiler ama elflere kaybedilen topraklar orkların kinlerini Xer'e çevirdi.
    Jheg
    Cüce krallığı.Beşbin yıl önce iki krallığa bölündü;Kuzey Jheg ve Güney Jheg.Ork Krallığı elflerin gelmesiyle beraber cüceler ile aralarındaki husumeti bir kenara koyup cücelere elflere karşı müttefiklik önerdi.Jheg Kral'ı bu teklifi kabul etmese de kralın kardeşi ve orduların komutanı olan General Dunhal teklifi kabul etti ve orklardan aldığı topraklarda Kuzey Jheg'i kurdu.Cüce ırkının savaşçı çoğunluğu Kuzey Jheg'de madencileri Güney Jheg'de yaşamaktadır.
    Wriea
    Karanlık Elf krallığı.Karanlık elfler ve elflerin ilk karşılaşması beşbin yıl önce olmuştur.Büyük elf göçünde Karanlık Elf krallığının kralı elflere topraklarından geçiş hakkı tanıdı ve orklar ile cüceler ittifaka girdiğinde Karanlık Elflerde Elfler ile ittifak yaptı.
    Alpfhen
    Melez krallığı.Üç bin beşyüz yıl önce dört ırkın ortak kararı ile kurulmuş ticaret merkezi.Toprakların tarafsızlığını koruması açısından her ülke kendi topraklarında ki melezleri buraya yerleştirmiştir.Halk ve yönetim melezlerden oluşmaktadır.
    Kurna
    Fasel Sıradağlarının arkasında kalan ada,insanların anavatanı ve ilk krallığı.İnsanların bu adada ne kadar zamandır var oldukları bilinmiyor ama ilk ana karaya çıkışları üçbin yıl önce oldu.Anakaraya çıkarak askeri açıdan zayıf olan Güney Jheg'i işgal ettiler ama orkların ve Kuzey Jheg'in krallığı tekrar geri almaya geldiklerinde sayıca az olduklarından dolayı yenildiler ve anakara daki tüm insanlar savaş ganimeti olarak köle olarak alındı yada satıldı.
    Optin
    Anakarada ki ilk insan krallığı.Anakaradaki insanlar binsene boyunca dört büyük ırkın köleleri olarak yaşadıktan sonra ikibin yıl önce ork-cüce ve karanlık elf-elf ittifaklarının insan köleleri kendi kontrollerine almak için yaptıkları Optin Savaşında İsimsiz Kahraman liderliğinde insanlar isyan etmiştir.İsyanın başarısı sayesinde Xer ve Serian'ın arasındaki Optin olarak anılan toprakları alıp bir krallık kurmuşlardır ve anakaradaki insanların köle devrini bitirmişlerdir.
    Arenol
    İnsan krallığı.Bin beşyüz yıl önce Zümrüt Denizi'nin(Eski ismi Goblin Denizi) ortasında ki büyük adada kurulmuş krallık.Kurna'nın Filo Amirali Arnol,filosuyla beraber Goblin Denizi olarak anılan yeşil denize yelken açmıştır ve büyük adayı goblinlenlerden temizleyerek Kurna halkının bir kısmının bu adaya yerleşmesine öncülük etmiştir.Bu yeni topraklar yaklaşık beşyüz yıl boyunca Kurna'ya bağlı kalsada sonradan bağımsızlığını ilan edip yeni bir krallık olmuştur.
    Pinke,Garina ve Meolari
    İnsan krallıkları.Bu üç krallığı tek bir krallık olarak bin yıl önce Kurna Kralı'nın küçük kardeşi Prens Ela kurmuştur.Maceracı bir yapısı olan Prens Ela büyük goblin kabilelerini geçtikten sonra devler diyarına ulaşmıştır,dev ırkı nüfusu az olmasına rağmen elinde büyük topraklar tutuyordu hatta topraklarının 3/4 oluştururan yarımadada hiçbir dev yaşamıyordu ama diğer ırkların devler ile ilişkileri kısıtlı olduğundan ve devler kapalı bir toplum olduğundan bundan kimsenin haberi yoktu. Prens Ela devlere hediyeler sunarak onlardan bu yarım adayı aldı ve tekrar Kurna'ya giderek denizi cömert,heryeri yeşil yeni topraklardan bahsetti.Halkın arasında yayılan bu söylenti yeni toprakların göç almasına sebep oldu ve yeni krallık kuruldu.Prens Ela krallığını kurduktan onbeş yıl sonra krallığın yönetimini üçüz oğulları Meolari,Garina ve Pinke arasında üçe bölerek kimsenin daha önce gidip dönemediği Terkedilmiş Topraklara yelken açtı.Gidişinin üzerinden yirmiyıl geçince dönmeyeceğine kesin gözüyle bakılınca oğulları toplanıp krallığı üç krallığa böldü ve krallıklar yeni krallarının isimleriyle anılmaya başladı.
    Devler Diyarı
    Devlerin yaşadığı bölge.Boyları üç ile üçbuçuk metre arasında değişen fazla zeki olmayan devler bu topraklarda Büyük Goblin Kabileleri ile hiç bitmeyen bir savaş içindedir.
    Büyük Goblin Kabileleri
    Onüç büyük kabileden oluşan goblin toprakları.Elflerin toprakları terketmesiyle o bölgeye yerleşmilerdir ama onlar bile korkudan Terkedilmiş Topraklara fazla yaklaşamamıştır.
    Terkedilmiş Topraklar
    Beşbin yıl önce Elflerin terkettiği topraklar.Elflerden sonra oraya gidenler geri dönememiştir.
    İnsanların Anakaraya Çıkışı
    Üçbin yıl önce insan ırkı Kurna adasındaki fazla nüfus dolayısıyla topraklarını büyütmek istedi. Açık havalarda adadan bile gözüken Fasel Sıradağlarına bir keşif düzenlemişlerdir ve dağların arkasının yaşama uygun olduğunu farkettiler.Bundan sonra bir yıl boyunca hazırlık yapıldı ve hazırlığın sonucunda üçbin gemi yeni topraklar için yelken açtı.Yaklaşık üçyüz bin kişilik grup Fasel dağlarını geçtiklerinde cüceler ile karşılaştılar ve askeri açıdan zayıf olan Güney Jheg'i işgal ettiler ama Kuzey Jheg ve Serian'dan gelen büyük yardım ile yenilgiye uğradılar. Savaştan sonra sağ kalan insanlar üç krallık arasında bölüştürüldü.Kuzey Jheg ve Serian insanları kendi köleleri olarak kullanırken Güney Jheg insanları Alpfhen'de elflere ve karanlık elflere sattı sonuç olarak anakaradaki insanların bin yıl sürecek olan köle çağı başladı.
    Optin Meydan Savaşı
    İki yüz otuz binlik Elf-Karanlık Elf orduları ve iki yüz kırk binlik Ork-Cüce orduları Optin'de karşı karşıya geldi.Savaşın sebebi iki tarafında insan köleleri kendi elinde tutmak istemesiydi.İnsaların anakaraya çıkışından bin yıl sonra insanlar savaşlardada büyük rol oynamaya başlamıştı.Cüce-Ork ve Elf-Karanlık Elf ordularının neredeyse yarısı köle insan askerlerden oluşuyordu ve insan ırkını tamamen kendi tarafına çeken krallık üç bin yıllık bu kadim savaşa son verebilirdi.Elf Kralı bu savaşta insan köleleri ileride daha fazlasını elde edebilmek için feda etmeyi düşünüyordu.İki yüz kırk bin kişilik Ork-Cüce ordusunun belkemiği büyük atlara binen iri orklardan oluşan yüz bin kişilik süvari birliğiydi.Elf Kralı zeki bir adamdı ve askeri olarak Karanlık Elf Kralından daha güçlüydü bu yüzden savaştaki hareketlerin hepsine karar veren oydu.Elf Kralı komutanlarını topladı ve savaşta izleyecekleri taktiği anlatmaya başladı,insanlara liderlik eden isimsiz tek insan komutanda büyük masadaydı.Elf kralının anlattıklarına göre yirmi binlik insan süvari birlikleri sahte bir saldırı yapıp geri çekilecekti süvariler geri çekilirken yetmişbinlik insan piyade birliği üzerlerine gelen büyük ork süvarilerini durdurmak için saldırıya geçecekti ve insan piyadeler ile ork süvariler karşı karşıya geldiğinde Elf-Karanlık Elf büyücüleri ve okçuları düşman dost ayırt etmeden o bölgeye saldıracaklardı.İsimsiz komutan biran için bile öleceğini düşünmedi onun düşündüğü birçoğunu tanıdığı altındaki insan askerlerdi.İnsanlar her ne kadar köle olsada çoğalmaları açısından hepsine bir aile kurulmuştu ve çoğunun çocukları vardı ama onlar diğer ırklara göre sadece hizmet etmesi gereken maymunlardı.

Beşgün süren sessizlik bozulmuştu Elf Kralı saldırıyı düzenlemeyi düşünüyordu ama isimsiz komutan hiçbiryerde bulunamıyordu.Elf Kralı bunu umursamadı insanların başına kendi cesur komutanlarından birini geçirdi.Hazırlık emri geldiğinde insan piyadeler silahlarını aldı ve süvariler atlarına bindi.Sağ kanatta bulunan insan süvarilere saldırı emri geldiğinde süvariler yönlerini hemen yanlarında ki yetmiş bin kişilik Elf-Karanlık Elf piyadelerine çevirdiler ve saldırmaya başladılar.Elf Kralı şaşkındı ağzından herhangi bir kelime çıkmıyordu tam o anda insan piyadeleride sol tarafta bulunan Elf-Karanlık elflerin yirmi bin kişilik süvarilerine saldırmaya başlamıştı.İnsan piyadelerinin bir kısmı yönlerini elf-karanlık elf piyadelerine çevirmişti ve onları insan süvarileriyle insan piyadeleri arasında bırakmışlardı.Küçük bir kısım insan piyadesi ise ordunun hemen arkasında ki yakın mesafede etkisiz olan okçular ve büyücülere saldırıyordu.Elf-Karanlık Elf ordusu kaçmaya başlamıştı.Elf Kralının etrafındaki yüz süvari birbiri ardına düşüyordu Elf Kralı sonunda içi kin ile dolmuş iki gözle karşılaştı ve sonrasında boğazında çeliğin soğunu hissetti.

Tüm bunlar olurken Cüce-Ork ittifakı diğer orduda çıkan isyandan isimsiz komutanın onların safına geçmesi sayesinde haberdardı ve bütün ordu savaşı bitirmek için düşmana doğru yürüyorlardı.Cüce-Ork ordusunda hiç insan süvari yoktu ama yüz kırk bin kişiden oluşan piyadelerinin yüz bini insandı ve geri kalan kırkbini cücelerdi.Düşman görüldüğünde atının üstünde ki Ork Kralı hiç tereddüt etmedi ve atını dörtnala koşturmaya başladı tabi bunun olmasında savaşasın başında iki yüz otuzbin olan düşman kuvvetlerinin sayısının seksen bine inmesininde büyük etkisi vardı.Süvariler koşmaya başladığında isyan eden insanlar mızraklarını havaya kaldırmıştı.Orklar ilk saldırıda piyadelerin savunmasını yaramadılar ama büyük zarar verdiler Ork Kralı cüceler ve insanların nerde kaldığına baktığı sırada bunun Elf-Karanlık Elf ordusunun bir hilesi olduğunu düşündü ama etrafta hiç Elf veya Karanlık Elf yoktu,isimsiz komutanın uzun kılıcı Cüce Kralının karnına girmişti ve isimsiz komutan kılıçla birlikte onu havaya kaldırıyordu.Göz açıp kapayıncaya kadar kralları öldürülen cücelerde krallarıyla aynı sonu yaşadı,Ork Kralı ne kadar süvari birliğinin bir kısmını arkalarında ki isyancı insan piyadelere göndermeyi denesede piyadeler fazla yakındı ve süvarilerin gerekli hızı almak için mesafesi yoktu bunun sonucunda en güçlü süvari birliği olan ork süvarileri iki büyük piyade birliğinin arasında kalınca ancak ufak bir direnç gösterebildiler.Savaşın sonunda savaş meydanında ayakta kalan tek ırk insan ırkıydı,toprak her ırkın kanına doymuştu.İnsanlar Optinde kamp kurduktan sonra isimsiz komutan savaşın tarafları olan dört ülkeyede elçiler gönderip anlaşma için ülkelerin yeni krallarını Optin'e çağırdı.Görüşmeler sonucu savaştaki ülkelerdeki ve Güney Jheg'deki insan kölelerin Optin'e gönderilmesine,insanların köle statüsünden çıkmasına,Xer,Serian,Wriea'nın sınır bölgesi olan Optin bölgesinde yeni bir insan krallığı kurulmasına,Kuzey Jheg'in ise Alpfhen'den ki ticaret haklarının yarısını yeni insan ülkesine devretmesine karar verildi bunun karşılığında ise ülkeler arası yüz yıl sürecek bir saldırmazlık antlaşması yapıldı.İnsanların bu görüşmeden bu kadar karlı çıkmasının ana sebebi isimsiz komutanın Xer'i Serian'ın yanında yer almak ile Serian'ı ise Xer'in yanında yer almak ile tehdit etmesiydi.Yeni krallığın kralı isimsiz komutan oldu,isimsiz komutan kendisi gibi krallığınıda isimsiz bırakmayı seçti ama yüzyıllar sonra bulunduğu bölgeden dolayı bu krallık Optin Krallığı olarak anılmaya başladı.İsimsiz komutanın neden bir ismi olmadığı hala tartışılır.Kimi tarihçilere göre o zamanın geleneği açısından çoğu kölelere isim verilmemesinden dolayıdır ama bazı tarihçilerde bunu isimsiz kahramanın Kurna'nın İsimsiz Tanrı'sına ithafen yaptığı fikrindedir.
    Bölüm-18 Karanlık Elf'in Hazinesi (1)

Bölüm-19 Karanlık Elf'in Hazinesi (2)

Bölüm-20 Karanlık Elf'in Hazinesi (3)

Bölüm-21 U.B.A.A.B.

12. Beğen
    Huseyinekrem reacted to Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    Merbaha arkadaşlar öncelikle NeverMore Studios müzik film ve oyun alanlarında iyi işler çıkartmayı amaçlayan amatör bir topluluktur. Bunun yanı sıra görsel ve işitsel efektlere ağırlık vererek müzik, cover, film ve oyun yapmayı da amaçlamaktadır. Umarım TurkAnime Tv den de istediğimiz desteği alırız:) 

Bizi buradan takip edebilir ve istek parçanız varsa mesaj atabilirsiniz: https://www.facebook.com/studiosnevermore
    https://www.youtube.com/watch?v=bdCXF0axF2o

Cok fazla cover yaptığımız için bazılarını ileti olarak ekledim... Soundcloud için: 

https://www.youtube.com/watch?v=eMdN0lYajSQ
    https://www.youtube.com/watch?v=e3vO_ftesmU
    https://www.youtube.com/watch?v=XwwNjaMvBI4
    https://www.youtube.com/watch?v=GH_2Y5xmkbI
    https://www.youtube.com/watch?v=knMsPzWDgd0
    https://www.youtube.com/watch?v=GzRPyWeoQ1o
    https://www.youtube.com/watch?v=rpGMDyuUTcs
    https://www.youtube.com/watch?v=d0ED52GFNfI
    https://www.youtube.com/watch?v=uSegaRyjzbc
    https://www.youtube.com/watch?v=DogLMg7H6SE
    https://www.youtube.com/watch?v=SgE1mMogF1g
    https://www.youtube.com/watch?v=7TjfUICtTCE
    https://www.youtube.com/watch?v=9c9CgeyO03c
    https://www.youtube.com/watch?v=c7t_1iiduls
    https://www.youtube.com/watch?v=lSwg6w0HhYk

https://www.youtube.com/watch?v=HmU_hgu1Cfs
     https://www.youtube.com/watch?v=N2_BfKtBj0Y&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w
    http://www.youtube.com/watch?v=p_6v84_g0Pw
    http://www.youtube.com/watch?v=867rDfrfrP0
    http://www.youtube.com/watch?v=mnCe_lgQaqM&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w

http://www.youtube.com/watch?v=ahbXIc1fmwQ

http://www.youtube.com/watch?v=e5iSN2vmfLY

http://www.youtube.com/watch?v=v08bKcu4vCo&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=DdNf1cwQU6A

http://www.youtube.com/watch?v=pl1-lAVTm-Q

http://www.youtube.com/watch?v=Jf4c3bSwXlA

https://www.youtube.com/watch?v=s2RTABKxYdo&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w

https://www.youtube.com/watch?v=GNBkKo7j_dA&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w

https://www.youtube.com/watch?v=N9rhNConNis

http://www.youtube.com/watch?v=O85EhA3dbyQ&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=H9yjAsU0Jh8&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=QrQgakPF3Pk

https://www.youtube.com/watch?v=aSPNTMQNyeQ

13. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from xSiyah in League of Legends Fan Art   
    Bi değişiklik göremedim bende mi sorun varki :P
  14. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from asunakawaii in Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?   
    Onu bunu bilmemde benim FF'i yapsalar iyi izlenir :D
  15. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Strix. in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    Yeni bölüm eklendi arkadaşlar.

Gelelim gecikmeye. Aslında bu bölümü 2-3 bölüm uzunluğunda tutup final verecektim. Ancak gönlüm el vermedi. Hem işin içine biraz daha hack katmak istiyorum. hedefimde 25 bölüm var ancak Allah Kerim ne olur bilemem.

Keyifli okumalar!
  16. Beğen
    Daha fazla gitmek riskli aslında. İnan onu düşünüyorum o yüzden yeni bölüm çıkarmadım ne yapsam bilemedim :)

Sevilmek güzel şey ya :D Teşekkürler çok mutlu oldum bu yorumu da görünce.
  17. Beğen
    :TÜR:
    Aksiyon, Romantizm, Dram, Bilim-Kurgu, Süperzeka

:KONU:
    Emir adındaki bir Türk gencinin, Japonyada yaşayacakları anlatılıyor. Gencimiz süper zekalı bir çocuk. Geliştirdiği yapay zeka algoritması ile dünyaya
    meydan okuyor. Ancak bunun ağır bedelleri olacak...

:OPENING:
    http://www.youtube.com/watch?v=jUvIh6eePQw

İkinci ve üçüncü sayfalardaki yorumlar spoiler içerebilir. Dikkat edin :)
    Görüşlerinizi de esirgemeyin arkadaşlar. Onlar bizim için çok önemli :)

1.SEZON

2.Bölüm(Kötü Haberler Dizisi):

3.Bölüm(Seni Seviyorum):

4.Bölüm(Süper zeka):

5.Bölüm(İçeriye Giriş):

6.Bölüm(Emirin Mesajı & Skynet 2.0):

7.Bölüm(Film Şeridi):

8.Bölüm(Son Dilek):

9.Bölüm(Yeni Dünya):

10.Bölüm(Daniel&Tohka):

11.Bölüm:(Olamaz!):

12.Bölüm(Yeter Artık!):

13.Bölüm Sezon Finali(Değişim başlasın!):

2.SEZON
    Notlar: Konu ilk bölümden saçmalanmışa benziyor ancak yeni bölümler geldikçe ortaya güzel şeyler çıkacak. Her hafta en az bir bölüm ekleyeceğim. Keyifli okumalar.

1-1.Bölüm(uyanış):

1-2.Bölüm(Uyanış-2):

Arkadaşlar açık konuşmak gerekirse konuyu çok dağıtıp aşırı hızlı giderek bir hata yaptım. Şimdi hikayeyi en baştan yazıyorum. Bu sefer bazı karakterler olmayacak, olanların kişilikleri farklı olacak, bu yazdıklarımda gördüğüm hatalar ve eksiklerde giderilecek. Şuan whatpad üzerinden yayınlamaya başladım ki böylesi çok daha uygun benim için. Benim yazdıklarıma ilgi duyan arkadaşları bekliyorum. Eski yazdıklarımı silmeyeceğim. Zira ikisinide okuyup karşılaştırma yapabilecek insanlar var. Belki yeni halini kimse sevmez, eskiye döneriz vs vs. İpler sizin elinizde yani.

=> http://w.tt/1JqYdxy

---5.Bölüm'e buradan ulaşabilirsiniz
  18. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Naussica in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    Bende sana sorayım o zmn. Final mi yapsam yoksa gittiği yere kadar uzatsam mı? :)
  19. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Naussica in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    Görüşünüze saygı duyuyorum tabi. Ancak neresi taklit?
  20. Beğen
    Yıllardır anime izliyorum. Açıkcası olmayan birşey yok gibi ama galiba benzerde olsa orjinal birşeyler çıkartacağım gibi.
  21. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Vintelo in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    8. bölüm eklendi arkadaşlar. Çarşı karıştı...
  22. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from Lucifèr in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    8. bölüm eklendi arkadaşlar. Çarşı karıştı...
  23. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from DenizJS in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    :TÜR:
    Aksiyon, Romantizm, Dram, Bilim-Kurgu, Süperzeka

:KONU:
    Emir adındaki bir Türk gencinin, Japonyada yaşayacakları anlatılıyor. Gencimiz süper zekalı bir çocuk. Geliştirdiği yapay zeka algoritması ile dünyaya
    meydan okuyor. Ancak bunun ağır bedelleri olacak...

:OPENING:
    http://www.youtube.com/watch?v=jUvIh6eePQw

İkinci ve üçüncü sayfalardaki yorumlar spoiler içerebilir. Dikkat edin :)
    Görüşlerinizi de esirgemeyin arkadaşlar. Onlar bizim için çok önemli :)

1.SEZON

2.Bölüm(Kötü Haberler Dizisi):

3.Bölüm(Seni Seviyorum):

4.Bölüm(Süper zeka):

5.Bölüm(İçeriye Giriş):

6.Bölüm(Emirin Mesajı & Skynet 2.0):

7.Bölüm(Film Şeridi):

8.Bölüm(Son Dilek):

9.Bölüm(Yeni Dünya):

10.Bölüm(Daniel&Tohka):

11.Bölüm:(Olamaz!):

12.Bölüm(Yeter Artık!):

13.Bölüm Sezon Finali(Değişim başlasın!):

2.SEZON
    Notlar: Konu ilk bölümden saçmalanmışa benziyor ancak yeni bölümler geldikçe ortaya güzel şeyler çıkacak. Her hafta en az bir bölüm ekleyeceğim. Keyifli okumalar.

1-1.Bölüm(uyanış):

1-2.Bölüm(Uyanış-2):

Arkadaşlar açık konuşmak gerekirse konuyu çok dağıtıp aşırı hızlı giderek bir hata yaptım. Şimdi hikayeyi en baştan yazıyorum. Bu sefer bazı karakterler olmayacak, olanların kişilikleri farklı olacak, bu yazdıklarımda gördüğüm hatalar ve eksiklerde giderilecek. Şuan whatpad üzerinden yayınlamaya başladım ki böylesi çok daha uygun benim için. Benim yazdıklarıma ilgi duyan arkadaşları bekliyorum. Eski yazdıklarımı silmeyeceğim. Zira ikisinide okuyup karşılaştırma yapabilecek insanlar var. Belki yeni halini kimse sevmez, eskiye döneriz vs vs. İpler sizin elinizde yani.

=> http://w.tt/1JqYdxy

---5.Bölüm'e buradan ulaşabilirsiniz
  24. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from free word in Naruto Last Battle ( Manga Spolier )   
    Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu kadar kolay yenilmesinden belliydi. Narutoya gelince içinde hepsinden kırıntı kaldı. Bence hepsini birleştirip döver :D
  25. Beğen
    Huseyinekrem got a reaction from extreme in Naruto Last Battle ( Manga Spolier )   
    Düşündüğüm tek şey, mangakanın tam anlamıyla içine **çtığıdır. Şimdiye kadar olan bütün hükayeyi son savaşlarda gereksiz hale getirdi. Sonra sıradan bitecek diye güzelim sonu mahvetti. O kadının bu kadar kolay yenilmesinden belliydi. Narutoya gelince içinde hepsinden kırıntı kaldı. Bence hepsini birleştirip döver :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.