Jump to content

Burakesan

Üyeler
  • İçerik sayısı

201
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Burakesan got a reaction from DenizJS in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Merhaba, arkadaşlar!

Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya başladı 

Sistem gereksinimleriyle oha dedirten, bazı özellikleri için "Telefonda bu olsun yeter, gerisi lazım değil" diyebileceğiniz, koskocaman temayı indirmeden önce bilgilenip "İndirmesem daha iyi o zaman" diyebileceğiniz bir video hazırladım 

2. Beğen
    Burakesan reacted to Atakan ~ in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(
  3. Beğen
    Burakesan reacted to WookiePie in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Uzun zamandır betasını kullanıyordum. daha 4-5 gün önce güncelleme gelip gelmediğini kontrol ederken tam sürüme geçtiklerini gördüm. Ancak bu sefer işi biraz paraya dökmüşler. Kat geçmek için kristal istiyor  <_< Biraz takılmalar ve donmalar yaşansa da yapılan genişletmeler ve değişiklikler bunu göz ardında bırakıyor. Boss savaşı da sorunsuz çalışıyor. Kilit ekran görüntü seçeneği arttırılmış ancak LvL olayı geldiği için yine kısıtlı seçenekleri kullanabiliyoruz. Daha fazla alarm sesleri eklenmiş ancak o da LvL engeline takılmış. Daha fazla karakter, kıyafet ve daha bir sürü şey LvL engelinde.

İlk yüklemede verdiği 1 kristali harcamayın ilk bossu geçtikten sonra diğer kata geçmek için gerekiyor. yoksa benim gibi silip tekrar yüklemek zorunda kalırsınız  :P
    Bedava kullanıcılar sanırım en fazla 20. kata kadar çıkabilecek. Kaç kristal istediğine bağlı para bile verilir buna  :P  Gerçekten güzel bir uygulama. Geliştirme ve güncellemelerle daha iyi yerlere ulaşacağına eminim.
  4. Beğen
    Burakesan reacted to Godfrey in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Tanıtım için teşekkürler. İzledikten sonra telefona yükleyip denemek istedim. Denedikten sonra LG Nexus 4 cihazındaki performansını burada paylaşırım.
  5. Beğen
    Burakesan got a reaction from OrangeBox in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Merhaba, arkadaşlar!

Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya başladı 

Sistem gereksinimleriyle oha dedirten, bazı özellikleri için "Telefonda bu olsun yeter, gerisi lazım değil" diyebileceğiniz, koskocaman temayı indirmeden önce bilgilenip "İndirmesem daha iyi o zaman" diyebileceğiniz bir video hazırladım 

6. Beğen
    Burakesan reacted to AlucardHell in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    arkadaşım kullanıyo çok da memnun telefonu galaxy s3
  7. Beğen
    Burakesan reacted to Kaxell in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Telefondan mı kaynaklanıyor acaba diye biraz önce tekrardan indirdim programı.
    Betasındaki indirdiğim telefon Samsung Galaxy Grand, şimdiki indirdiğim telefon Sony Xperia M2
    Takılma ilk haline göre biraz daha azalmış, yalnız 10 dk çalıştırdım alarmda Asuna'nın sesini duyayım dedim telefon aldığımdan beri ilk kez ısındı. (Pek oyun falan yüklemedim alalı 1 ay oluyor.)

Onun haricinde yine boss fightları eklentisini beceremedim, bütün amacım, fantezim o halbuki...   
    Benim fikrim şu:
    -Soğuk bir kış gününde cebinizi ve içinizi ısıtan tema,
    -Kavurucu Güneş'in altında ise kısa ve nostaljik şekilde kurcalayabildiğiniz bir oyun olmuş. :D
  8. Beğen
    Burakesan reacted to Kaxell in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Ben ilk çıktığı anda betasını indirmiştim. Hatta feedback falan istiyordu çoğu özelliği kullanılamıyordu falan.
    Geçen ayda silip tekrar yüklediğimde boss fightlar kısmı buglıydı. Öyle olunca silmiştim. -_-
    Şimdi vidyoyu izleyince tekrardan indiresim geldi. :)
  9. Beğen
    Burakesan got a reaction from Eolo-sama in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Merhaba, arkadaşlar!

10. Beğen
    Burakesan got a reaction from Milli Midilli in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Merhaba, arkadaşlar!

Yaklaşık beş senedir Anime ve Manga dünyasına mensup biri olarak, Anime ve Manga severlerin Android işletim sistemli telefonlarında mutlaka bulunması gereken 8 uygulamayı inceledim.

Video belki biraz uzun, ama videonun hemen altındaki kısımdan uygulamaların tanıtımlarının başladığı dakikalara geçebilirsiniz (MangaWatcher uygulamasının tamamını izlemenizi tavsiye ederim, çok detaylı ve kişiselleştirilebilir bir uygulama)

https://www.youtube.com/watch?v=NRbGM6S4Rtw

Düzenleme: Uygulamaların bağlantı adresleri videonun altına eklendi (YouTube videosunun altında)
  11. Beğen
    Burakesan reacted to ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...

Yaklaşık 8 ay sonra sonunda bir Anime parçası yüklemeyi başarabildim :D Bu seferki parçam Parasyte' dan '' Next To You''... Animesini çok sevmiştim ve melodiyi de sevince bu parçayı çalmak istedim, umarım sizde severseniz :D Ve kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim. Daha fazla kişiye ulaşmak beni hem gururlandırıyor hem de daha fazla video yüklemem için beni motive ediyor ^^ Ve küçük bir uyarı yapmak istiyorum (Animesini izlemeyenler için) videoyu izlerken parmaklarıma bakın, yandaki videoya değil :D Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz ^^'' Herkese iyi seyirler :D

Eski Videolar

Herkese merhaba ?? Daha önce Naruto'nun Sadness and Sorrow adlı parçasını çalmıştım (Belki izleyenler olabilir) Şimdiyse Piyano resitalinde sahnede çaldım ama bu sefer Hocamda bana Flütle eşlik etti ? Ufak bir hatam oldu ama o da heyecandan, daha önce sahnede kimseyle birlikte çalmamıştım çünkü ^^" Neyse fazla uzatmayayım... Umarım beğenirsiniz ????

Merhaba ^_^ Önceden Naruto çalmamı isteyen çok olmuştu bende Sadness And Sorrow adlı parçayı çalmaya karar verdim umarım beğenirsiniz :) Bu sene üniversite sınavına gireceğim için piyanoya çok fazla ağırlık veremiyorum ama sınavdan sonra daha fazla parçayla sizlerle olacağım ^^ Desteklerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum ^_^
    Daha fazlası içinde instagramdan takip edebilirsiniz :) : https://www.instagram.com/alican5/

Tekrardan Merhaba :) 6 ay önceki sahne çalışmamdan sonra tekrar yeni bir parçayla yani yeni bir Anime parçasıyla sizlerleyim ^_^ Bu seferde Tokyo Ghoul'dan bir parça çalmak istedim.Eski videolarımı izledikçe bir sonraki videomun daha hatasız ve daha kaliteli olması için uğraşıyorum. Umarım beğenirsiniz ^_^ Her zaman söylediğim gibi amacım animeyi yani Animelerdeki bu güzel müziklerin Türkiye de daha fazla yayılmasını sağlamak hatta bir Türk olarak Türkiye dışına ulaşabilirsem ne mutlu bana :D Sizdende ricam desteklerinizi esirgememeniz... Paylaşıp daha çok insanın görmesini sağlarsanız çol mutlu olurum :) Ve çalışmalarıma zaman ayırıp izleyen herkese teşekkürler... :)

Önceki Videom

Herkese Merhaba  :) En son böyle bir Konuyu 1 yıl önce açmıştım , şimdi daha iyi bir şekilde karşınıza çıkmak cidden çok güzel  ^_^ Hemen kendimden bahsedeyim ;Beni tanıyanlar olabilir Fairy Tail Natsu coverım dan ve Geçen seneki Fairy Tail parçamdan (Klasik konuya giriş şeklim  :D) Amacım Türkiye de Animeyi daha çok duyurmak bunu da müziğin gücünü kullanarak yapmaya çalışıyorum  ^_^ Bu amaç uğrunda her seferinde kendimi geliştirmeye çalışıp daha  iyi şeylerle karşınıza çıkmak istiyorum  :) Bu video da tam 6 gün önce restalimde çekilmiş bir video, bu sefer Fairy Tail çalmak istemedim ve farklı bir Anime den olmasını istedim araştırırken de Guilty Crown un Krone parçasına denk geldim , parçayı ilk duyduğum anda hayran kaldım çünkü bana direk Guilty Crown daki duyguları hatırlattı , bende hemen gösteride bunu çalmalıyım diye düşündüm. Çok uzattım kısa keseyim... Gösteride kapanışı ben yaptım bu yüzden üzerimde büyük bir heyecan vardı yani hatalarım ondan kaynaklı  :D Parçayı bitirip öğretmenimin yanına gittiğim zaman ikimizinde gözleri dolmuştu  :D ( Kendiside bir animecidir) Sadede gelirsem sizlerden ricam bana amacımı gerçekleştirmemde yardımcı olmanız, bu yüzden siz animecilerin ve TurkAnime nin desteğini bekliyorum  :) Umarım sayenizde hedeflediğim yerlere ulaşa bilirim  ^_^
    ^_^

Önceki Çalışmalarımı Aşağıda bulabilirsiniz 

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba  :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım  :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat bu sefer size çok daha iyi bir parça ile geldim, bu videoyu sizlere sunmayı uzun süredir bekliyordum ama doğru zamanı bekledim... Kendimi daha fazla geliştirip, daha dinlenebilir bir parça çalmak istedim. Tekrar bir Fairy Tail parçası ama ilk videomu paylaşırken söylediğim gibi Fairy Tail in yeri bende çok ayrı. Kendimi bilerek başladığım ilk Anime, hatta Fairy Tail sayesinde bu parçayı ( ve diğer bütün parçaları) çalmamda yardımcı olan Piyano öğretmenim bile Animeci oldu  :D Çok uzatmışım >.<  :) Sadede gelirsem amacım hem Animeyi hem de Anime Müziklerini daha geniş kitlelere duyurmak, sizlerden ricamsa bu amacım doğrultusunda bana yardımcı olmanız. Videomu paylaşarak bana destek olursanız cidden çok sevinirim ( ve şimdi her zaman ki sözüm  :D ) 1 paylaşım bile benim için çok değerli  :) Özellikle TürkAnime yöneticileri bana destek olursa çok mutlu olurum  :rolleyes: . İlk videomda beklemediğim anda bir artış yaşanmıştı nedenini bulamamıştım ama daha sonra sizin sitede paylaştığınızı öğrendim bu yüzden geç de olsa çok teşekkür ederim :3 uzun bir metin oldu ama bana vaktinizi ayırdığınız için tekrar teşekkür eder ve iyi seyirler dilerim ^_^ Ayrıca yorumlarınız benim için çok önemli, lütfen yorum yapmadan geçmeyin :D

Önceki videomu aşağıda bulabilirsiniz :)

EVET MİNNA GEÇENLERDE İLK KEZ PİYANO RESİTALİNE ÇIKTIM VE DAHA FARKLI Bİ ŞEYLER YAPMAK VE ANİMEYİ DAHA DA YAYMAK ADINA RESİTALDE FAİRY TAİL DEN MAİN THEME İ ÇALDIM, HEM ÇALDIĞIM YERDE HEMDE DİĞER ANİMECİ ARKADAŞLARDAN ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIM :D İLK PİYANO RESİTALİM OLDUĞU İÇİN HEYECANDAN HATALAR YAPTIM TABİ ^^" SONUÇ OLARAK BİR RİCAM VAR, SİZ YANİ BÜTÜN ANİMECİLERDEN YARDIM İSTİYORUM VİDEOMUN DAHA FAZLA YAYILMASI İÇİN 1 KERE BİLE PAYLAŞSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM... ŞİMDİDEN YARDIMI ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ^_^ DAHA FAZLA VİDEOYLA YENİDEN KARŞINIZDA OLMAK DİLEĞİYLE :) :)
  12. Beğen
    Burakesan reacted to Arthur in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    eline sağlık bu tarz uygulama arıyordum
  13. Beğen
    Burakesan got a reaction from free word in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    MangaWatcher'in geliştiricisi ile ufak bir görüşme yaptım. Gördüğünüz gibi. Geçen konuşma;

"Merhaba, ben Burak Şolt, büyük bir MangaWatcher hayranıyım. Bir ricam olacaktı da, "www.mangaoku.net"i manga kataloglarına ekleyebilir misiniz?

"Geri bildirimin için sağol! Siteyi kontrol edip en kısa zamanda yeni sürüme dahil etmeye çalışacağım. Sanırım bu site zaten ekleyeceğim siteler arasındaydı."
  14. Beğen
    Burakesan reacted to cagirt in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Cevabınız için teşekkürler. AniTR ile bir bağım yok kendi düşüncem bu. İnceleme için ayrıca teşekkür ederim.
  15. Beğen
    Burakesan reacted to Ceren in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    dediğin doğru ama telefonumda o dowland yeri yok napıcağımıda bilmiyorum :(
  16. Beğen
    Burakesan got a reaction from Barış D. Baryshx in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    MangaWatcher'in geliştiricisi ile ufak bir görüşme yaptım. Gördüğünüz gibi. Geçen konuşma;

"Merhaba, ben Burak Şolt, büyük bir MangaWatcher hayranıyım. Bir ricam olacaktı da, "www.mangaoku.net"i manga kataloglarına ekleyebilir misiniz?

"Geri bildirimin için sağol! Siteyi kontrol edip en kısa zamanda yeni sürüme dahil etmeye çalışacağım. Sanırım bu site zaten ekleyeceğim siteler arasındaydı."
  17. Beğen
    Burakesan got a reaction from 1uberhunter1 in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   

18. Beğen
    Burakesan reacted to AlucardHell in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    ben genelde manga indirme programlarını kullanıyorum
  19. Beğen
    Burakesan reacted to 1uberhunter1 in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Çok güzel hazırlamışsın.Eline sağlık :)
  20. Beğen
    Burakesan got a reaction from Weckli in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Merhaba, arkadaşlar!

Yaklaşık beş senedir Anime ve Manga dünyasına mensup biri olarak, Anime ve Manga severlerin Android işletim sistemli telefonlarında mutlaka bulunması gereken 8 uygulamayı inceledim.

Video belki biraz uzun, ama videonun hemen altındaki kısımdan uygulamaların tanıtımlarının başladığı dakikalara geçebilirsiniz (MangaWatcher uygulamasının tamamını izlemenizi tavsiye ederim, çok detaylı ve kişiselleştirilebilir bir uygulama)

Düzenleme: Uygulamaların bağlantı adresleri videonun altına eklendi (YouTube videosunun altında)
  21. Beğen
    Burakesan got a reaction from DHspark in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Merhaba, arkadaşlar!

22. Beğen
    Burakesan got a reaction from Ceren in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Merhaba, arkadaşlar!

23. Beğen
    Burakesan got a reaction from cellat211 in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Teşekkürler :) 

İndirme adreslerini YouTube videosunun altına ekledim :) 
  24. Beğen
    Burakesan reacted to cellat211 in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    türkçe alt yazı olsa crunchyroll alırdım kesin :(
  25. Beğen
    Burakesan reacted to AnimeciKedi in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    manga watcher google playde yoksa  internette nerde bulabiliriz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.