Jump to content

AlucardHell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Aisaka-san in Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı   
    1 Mayıs ta onlara da mı tatil :D
  2. Beğen
    AlucardHell got a reaction from DHspark in ANİME KOMEDİ 13.04.2014 (2)   
    Tsubasa fena :D
  3. Beğen
    AlucardHell reacted to weirdone in 2.hafta çizim konusu Portgas D ace   
    Yeni çizemeyeceğimden dolayı eskisini koyayım ben. ^^

4. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Elora M. in Selam meraba.   
    hoşgeldin
  5. Beğen
    AlucardHell got a reaction from kira3211 in K: Missing Kings Tanıtım Videosu   
    fenaymış yalnız bekliyorum
  6. Beğen
    AlucardHell got a reaction from DHspark in ONE PİECE KOMEDİ   
    :D Zoro'nun yön duygusu :D
  7. Beğen
    AlucardHell reacted to Huseyinekrem in Güreş Animesi ‘Abarenbō Rikishi!! Matsutarō’ dan İlk Video   
    Türkler içinde yoksa sarmaz türk sporu sonuçta.
  8. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Jiangshi in ( 12 / 12 ) Uta Kata   
    kolay gelsin
  9. Beğen
    AlucardHell reacted to zaman in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Eyvallah. Zoro zorodur zoro gibi zorrodur zorro kadar zorroddur o bir zorrodur. :)
  10. Beğen
    AlucardHell got a reaction from zaman in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    zoro çizimini çok beğendim 
  11. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Kheradite in Buse-chan Figür Dükkanı (Anime,oyun figürleri)   
    Death Note anahtarlığı çok güzel
  12. Beğen
    AlucardHell reacted to ARE-YOU-SURE in Herkese Merhaba   
    Herkese merhaba,
    Adım Furkan, lise 2 deyim şuan. Şimdilik, çok az bir süre daha. Son yarım dönem işte.
    Anlatacak pek bir şeyim yok.
    Anime izlemeyi seviyorum, elimden geldiği kadar da bir şeylere katkıda bulunmak istiyorum. 

En korktuğum şeylerden birisi kimsenin herhangi bir yorum yazmaması (hoş geldin gibi), özel yetenek olarak sinir edip sürekli mesaj atabilmek var.

TAÇE'de çevirmen olarak görev yapmaktayım, haber editörlüğü de yapıyorum arada.

Herkese tekrardan merhaba :)

Hoş geldin yazarsanız sevinirim :)

Japonca yok bende, millet döktürüyor burada ama bende sadece merhaba var, o yüzden başlık böyle :(
  13. Beğen
    AlucardHell got a reaction from canseckiner in Selam Dostlar   
    hoşgeldin Can forumda iyi vakit geçirmeni umuyorum
  14. Beğen
    AlucardHell reacted to Mathers in Mathers Çizim Başlığı   
    Teşekkürler, Luffy'i kafamdan çizdim diğer ikisini baka baka 
  15. Beğen
    AlucardHell got a reaction from sharman in ‘Terra Formars’ İçin İlk Ön Gösterim Yayınlandı   
    genelde bu tür hikayeleri sevmem
  16. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Mathers in Mathers Çizim Başlığı   
    Luffy çizimini çok beğendim hepsi çok güzel
  17. Beğen
    AlucardHell got a reaction from mactavish in Merhaba TürkanimeTV sakinleri   
    hoşgeldin
  18. Beğen
    AlucardHell got a reaction from negitoro in konnichiha^^ merhaba   
    hoş geldin :)
  19. Beğen
    AlucardHell got a reaction from AdminSlayer in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Akatsuki elbisesi giyerdim. kafama da hasır şapka takardım.
  20. Beğen
    AlucardHell reacted to schneizeL in Sistem Güncellemesi!!!   
    Merhaba arkadaşlar,

Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık.
    Çok fazla bir vaktim olmadığından bu işlemler biraz vakit alıyor. Şu an bile ne zaman tamamlanacağı hususunda net bir bilgi verememekteyim. (%30 tamamlandı diyelim şimdilik)

Hazırlanmakta olan yeni sistemden şu an mevcut kullanımda olan bazı özellikler devre dışı bırakılacak veya düzenleme yapılacaktır.

Devre dışı bırakılacak/düzenlenecek özellikler;

- Arkadaşlık sistemi yerini takip sistemine bırakacak. (takip ettiğiniz kişilerin site üzerinde yapmış olduğu işlemlerden haberdar olabileceksiniz) BKZ : FB haber kaynağı.
     - Duvar kısmı güncellenerek daha aktif rol alması sağlanacak. Resim, video, müzik, güncelleme vb durumları paylaşabileceğiniz sosyal bir duvara sahip olacaksınız.
     - Anime müzikleri kısmı güncellenerek profilinize beğendiğiniz müziklerden oynatma listeleri oluşturabileceğiniz bölüm eklenecek.
     - Beğenenlerin görüntülenmesi bölüm ayrıntısına taşınacak yerine ise izleyip izlemediğinize dair buton eklenecek. BKZ : http://i.hizliresim.com/w1qnvY.png aynı sistem anime serisinin listenmesinde de aktif rol alacak bu sayede izlediklerinize kolayca erişebileceksiniz.
     - Mesajlaşma sistemi güncellenecek eski mesajlar tamamiyle silinecektir. Şimdiden yedeklerinizi almaya başlamanız önemle rica olunur. BKZ : FB özel mesaj sistemi
     - Engelleme sistemi ile istemediğiniz kişilerin size mesaj göndermesini, duvarınızı görüntülemesini ve yaptığı yorumları engelleyebileceksiniz (Bu kişiye ait yorumlar tarafınızca görünmez olacaktır.)
     - Bilgilendirme sistemi ile takip ettiğiniz animeler ile ilgili yeni bölüm eklendiğinde vb durumlarda bilgi mesajı alabileceksiniz.

Şimdilik hazırlanmakta olan bunlar geri kalanlarda sürpriz olsun diyelim :) Aklıma yeni şeyler geldikçe ilave edeceğim online izleme sitesinden bekleyebileceğiniz hemen hemen herşey bu sistemde olacak diye düşünüyorum. Zaten artık son güncelleme bundan sonra diğer işlerime odaklanacağım için pek vakit ayırabileceğimi düşünmüyorum.

Aklınıza takılan veya önermek istediğiniz bir şey olursa başlık altında belirtebilirsiniz. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalışacağım. ( cevap veremeyebilirim ama bu görmediğim anlamına gelmiyor. Dikkatlice inceleyeceğimden emin olabilirsiniz :) )

Not : Güncelleme yeni bir sistem üzerine yapılandırıldığından uzun sürmekte :(
  21. Beğen
    AlucardHell reacted to Hokage_Minato in Durarara!! Yeni Sezon Açıklandı.   
    Durarara!! yeni sezon duyurusu nihayet yapıldı.

Durarara!! hayranlarını sevindirecek haber nihayet geldi. Dengeki Game Festival 2014′te yapılan duyuruya göre Durarara!! için yeni bir anime serisinin hazırlık safhasında olduğu doğrulandı. Buna göre yeni seri ilk sezonun iki yıl sonrasındaki olayları anlatan, Narita Ryohgo’nun 10 Nisan 2014′te yayınlanacak olan Durarara!! SH isimli light novelından uyarlanacak.

Henüz yayın tarihi belli olmayan yeni sezonda eski oyuncu kadrosu ve yapım ekibi değişmezken, Brains Base ile yollarını ayıran ekibin Studio Shuka ile anlaştığı duyuruldu. Öte yandan böylesine büyük bir projede, hakkında pek fazla şey bilinmeyen Studio Shuka’nın nasıl bir iş çıkaracağı ise merak konusu. Tüm bu sevindirici haberin üstüne “They are coming back to Ikebukuro!” sloganıyla bir de teaser yayınlandı.
    http://www.youtube.com/watch?v=EQbyd9pR6mA
    İşte festivalde serinin 10.yıl kutlamalarında çılgın ekibimizin Ikebukuro’ya dönüşü ve hayranların bu yeni duyuruyu heyecanla izlediği an…

Akihabara’da gerçekleştirilen festivalde ise Izaya ve Shizuo ikilisinin DARS çikolatalarından yapılma görsel bir duvar resmi sergilendi.

Kaynak: AnimeFantastica
  22. Beğen
    AlucardHell reacted to yusufakyurt in Shingeki no Kyojin:Birth of Levi (Levi'nin doğuşu)   
    Merhaba arkadaşlar, 1. bölüm yayınlanmıştır. İyi okumalar 

01 - Özgürlüğün Kanatları 

23. Beğen
  24. Beğen
    AlucardHell reacted to Cazoof in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Bu da benim yapmış olduğum çizim. Herkese başarılar :)

25. Beğen
    AlucardHell reacted to Burak55 in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Düşünürken harcanan emek : %75       Çizerken harcanan emek : %25       :good-job-onion-head-emoticon: 

Spoiler'e almayı bilmiyorum :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.