Jump to content

bluegrass

Üyeler
  • İçerik sayısı

315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum yanıtları bölümüne bluegrass kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Herkes telegrama geçiyor sanırım. Acaba forum için orada da bir kanal mı açılsa. O.o ya da var ve ben bilmiyorum. 

1. bluegrass

bluegrass

Ehhh, bu düşünceyle  üzüldüm şuan :crying1-onion-head-emoticon:

2. (See 18 other replies to this status update)

2. Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özellikle de Evangelon'un ve Sidonia no Kishi'nin filmleri en çok beklediklerimden. Hayırlısı bakalımm. u.u

3. Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(

1. bluegrass

bluegrass

Ben Patamon’u çok severdiim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:Angemon’a dönüşmüştü çok yakışıklı geliyordu ondan sonra dödndnbdbdb

2. (See 3 other replies to this status update)

4. Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(

1. bluegrass

bluegrass

Ahahah bir haftadır ben de arkadaşımla bu konuda konuşuyorum. Digimon ve pokemon tasoları ile Yu-Gi-Oh kartlarımın acısını çekiyorum hala. Hiç biri elimde kalmadı. Ama güzel anıları var ne eğlenirdik oynarken. Çocukluğumuz işte:blush-crazy-rabbit-emoticon:

5. https://www.youtube.com/watch?v=hk1GtYK7BJM

Bu ne böyle çok güzel olmuş :(

1. bluegrass

bluegrass

Ahahah benim gençliğimin ve bir öncekinin favori şarkıcılarından. :music-crazy-rabbit-emoticon:

çocukluğumu görüyorum kadında :))

Sakura rising şarkıları da hoş olmuş eğer bak dinlersen. Biraz daha hapon ezgilerini agresif şekilde kullansalar bence daha da muazzam olabilirdi ama bu da güzel tabii.

2. (See 11 other replies to this status update)

6. https://www.youtube.com/watch?v=hk1GtYK7BJM

1. bluegrass

bluegrass

Nedense bana da hayal etmesi zor gelmedi şuan. Sanki iyi kısır yaparmış havası şöyle başında yazma felan oluyor, hayal edebiliyorum şuan.:no-no-crazy-rabbit-emoticon:ama hayal etmek istemiyorum.  

7. https://www.youtube.com/watch?v=hk1GtYK7BJM

1. bluegrass

bluegrass

Jdnsjsnjsbe bir öldürmediğiniz kaldı kadını hala hem sesi hem de kendisi güzel dksnsksn az biraz ev hanımı moduna gelmiş ama olsun u.u

8. https://www.youtube.com/watch?v=hk1GtYK7BJM

1. bluegrass

bluegrass

Ahahah kilo almış azıcık ama hala çok güzel :(( Aslında  o kadar da çökmüş görünmüyor bence güzel yaşlanmış. Çocukluğumdan yaşlanmayan bir tek Avril'i görüyorum vampir gibi aldjaksda sadece eskisinden daha olgun görünüyor.

9. https://www.youtube.com/watch?v=hk1GtYK7BJM

1. bluegrass

bluegrass

Ahahahh zaten Yuko şarkıya pek karışmıyor daha çok müzikal bakımından hoş geliyor kulağa ya. Japon geleneksel ezgilerinin şarkıyla harmanlanması güzel ancak daha sert bir biçimde de yapılabilirdi. Bu arada Sakura Rising şarkıları da güzel olmuş anca Yuko orada da arka planda. Daha çok Amy'i öne çıkarmışlar vokal olarak. o.o

10. https://www.youtube.com/watch?v=hk1GtYK7BJM

1. bluegrass

bluegrass

NE :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

Tam tersi bence Doğu ile Batı birleşip epik bir iş çıkmış ortay. 

11. Şu hafta bir bitsin artık. Hayatımda ilk kez pazartesiyi iple çekiyorum. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

Yahu heyecanlanmıştım bir de. Şu saate kadar geçen haftadan bir farkını göremedim ben. Neyse geceye kadar bekleyip karar vericeğim. :kill-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 7 other replies to this status update)

12. Şu hafta bir bitsin artık. Hayatımda ilk kez pazartesiyi iple çekiyorum. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

:meh-onion-head-emoticon: Orasını bilemem artık, bekleyip göreceğiz.

13. Şu hafta bir bitsin artık. Hayatımda ilk kez pazartesiyi iple çekiyorum. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. bluegrass

bluegrass

Şuan müthiş bir gün olacağı konusunda umut verdin eğer öyle olmazsa sana kızarım u.u

14. Bu gün ya çok kötü ya da iyi bir gün ama karar veremiyorum o.o

1. bluegrass

bluegrass

Ağzının içinde tam böyle resimlerini attık tanıdığımız veterinerlere de o şekilde bulduk, diş apsesi olsun diye dua ediyorduk ama :( İnşallah, iyileşise evlat edinicez onu. :loveloveplz:

Teşekkürler, umarıım hepimiz güzel günler geçiririz, şu sıralar bildiğim herkes bir konuda sıkıntı yaşıyor, felaketler yılındayız şuan dknejejsj

15. Bu gün ya çok kötü ya da iyi bir gün ama karar veremiyorum o.o

1. bluegrass

bluegrass

Ahahah anlatayım kısaca, anneannemin yanına köye gittiğinizde ağzında tümör bir köpek bulduk kanlar geliyordu ağzından. Bir ay kadar baktıktan sonra onun için yardım derneklerine başvurduk, gelip aldılar da ama tambir karmaşa yaşandı o konuda. Götürdükleri veterinerden çıkmak zorunda kaldı biz aldık tekrardan köye götürdük bizim oraya alışkın diye ama tekrardan götürülmesi lazım veterinere. Ancak bizim arabayı kullanamayacağız o yüzden araç bulunması ve operasyon geçirmesi lazım. Sevindirici haber şu veteriner hekim kötü huylu bir tümöre benzemiyor demiş. Garip bir gündü, aldık köpeği bizim araca soktuk ona da işedi yavrum dksnsknsk iç dış yıkanması lazım arabanın şuan dkdnjdjr Bir de kırmızı ışıktayken başka bir araca hafifçe çarptık ama Allahtan bir şey yok. Neyse böyle bir gündü işte karman çorman.

16. Yolculuk yaparken fırından alınan sıcak pofuduk ekmeğin sevdiğin şarkılar eşliğinde yenmesi; muazzam bir keyif uu.uu

17. Shoujo bi şeyler lazım bana :loveloveplz:

1. bluegrass

bluegrass

Benim favorilerimden birin önerebilirim :

-Suteki na Kareshi ( Where is my lovely sweetheart?)

-Furare Girl

-Sugars

-Kawaii Hito

-Watashi no Shiawasena Kekkon

-Kimi to Yuriika

-Haru to Koi to Kimi no Koto

-Soushi Souai (Liberum)

-Tomokoi (oneshotlaran oluşuyor bu ama)

İsekai shoujo türlerinden ise

-The Savior's Book Cafe in Another World

-The Villainess Wants to Marry A Commoner

-The Vengeful White Cat Lounging on the Dragon King's Lap

- I am troubled that my fiance is a villain

Ahah biraz çok oldu ama webtoon istersen ondan da öneririm. Hoş çoğu biliniyor ama. :)

2. (See 12 other replies to this status update)

18. Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 

( Not: Allahım attığımız sorularda Yumeko şansı ver lütfen. )

1. bluegrass

bluegrass

@908 Bildirim ayarlarına baksana bir muhtemelen kapatabilirsin  ama o.o 

@AntiNewEra Normalde test çözerken insan cesaret edip bu budur diyebiliyor cevaptan emin olamasa ddahi işaretliyor ama sınavda üç yanlış bir doğruyu götürecek diye yapamıyorsun işte . Benim attıklarımda yanlış çıkan sayısı daha fazla oldu maalesef :/ 

2. (See 23 other replies to this status update)

19. Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 

1. bluegrass

bluegrass

:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:    benimki saflarda aklına gelen ilk şeyi işaretledi işte hiç böyle stratejik düşünmedik lol :D

20. Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 

1. bluegrass

bluegrass

ahahah ama rahatça söyleyebilirim ki o kadar parayı boşa verdim :D neyse artık gelecek yıla diliyorum Yumeko şansını. 

21. Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 

1. bluegrass

bluegrass

Hayır bak kendisiyle gerçekten gurur duyuyor ve iftihar ediyorum cidden ve bundan sonra yediğim bu şokla Kur'an Okuyan Kız'ı hiç unutmayacağıma da eminim aslında ama neden? Neden yani. Orada 1329343w734 tane bilgi var öğrenilecek aklımızda bunu nasıl tutmamızı bekliyorlar cidden bilmiyorum. cık cık. 

Sinsiler dışına kimse yapamadı onu. Ben biliyorum doğru yapan bir sinsi. Önceden bol bol test çözüp girmek lazımmış demekki. 

22. Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 

1. bluegrass

bluegrass

Eheheh ben yaptım demek istedim ama hayır yapamadım, doğrudur. Hayır yahu Bben Kaplumbağa Terbiyesicisi'nden başka bir tablonun varlığını öğrenmeyi reddediyorum. 

23. Erasmus+ sınavına gireceğim, aşırı gerginim. t.t 

1. bluegrass

bluegrass

@1456ha Teşekkür ederiiim desteğin için. Ama şuan benim içim acıdı hayal edince başına gelenleri. Tam tadını çıkaracakken dönmek zorunda kalmak. :/ Herkes şanslı değil benim arkadaşım virüs zamanı dahi Japonya'da kaldı. Ancak o da doğru dürüst gezemedi mundar oldu resmen erasmus sadkasda bu ne biçim bir zaman ya denk geldiğimiz her şey savsaklandı :/

2. (See 19 other replies to this status update)

24. Yarın kpss var. Giren herkese başarılaar ^^ 

1. bluegrass

bluegrass

Ahh, okkey. Neyse yeniden başarılar dilerim umarım sonuç istediğin gibi olur.  (:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.