Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının son zaferi 17 Kasım 2017

Barış en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Barış hakkında

• Doğum günü 01/18/1991

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

134395 profil görütülenme

Barış üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Barış

1. ALLAHIM 15 günün sonunda geldi sonunda internetim. 10 gün sancılı kayıt işlemi 5 günde işkence gibi arıza döneminden sonra ve müşteri hizmetleriyle yaptığım toplam 200 dakikadan fazla görüşmenin sonunda evimden nete girebiliyorum

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Modeme reset at düzelir ,düzelmezse modem şirketini arayın lütfen...Bu cümleler dışında başka şey bilmiyorlar zaten.Biz düşünmüyoruz modemi açıp kapayı zaten :D

3. Barış

Barış

şu lafı 1000 kez duymuşumdur durumunuzun aciliyetini bildiren bir not düşelim ekiplere. tamamen müşteriyi sallamaya yönelik bişey. ilk duyduğumda saf gibi de inanmıştım. o lafın hiç bir yaptırıcılığı harekete geçiriciliği yok. anca 50 tane falan bıraktırırsanız 51. temsilci halinize acıyor sempati duyuyor ben şanslı gelirimde görürler tarzı cümleler kuruyor. :D yazsam kitap olur var ya şu son 5 gün :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Ya benim gibi yap istersen. Eve gelen servisçiyle kanka ol bi dahakine önce ttneti ara baktın olmuyor, direk serviçiyi cebinden aç ara üç beş kuruş adama sigara parası vererek halledebiliyorsun. Çektiğin eziyete,harcadığın kontöre göre 15-20 lira vermek daha iyi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.