Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının son zaferi 17 Kasım 2017

Barış en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Barış hakkında

• Doğum günü 01/18/1991

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

132303 profil görütülenme

Barış üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Barış

1. bu naruto gaiden berbat bi yön aldı yahu napıyo bu sakura'nın başına gelenlerden zevk alıyordum şimdiye kadar ama hafiften acımaya başladım.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

sasukenin derdi var animedeki en istikrarlı karakter o. intikam alıcam diyo ailemi abimi bu hale getirenlerden diye. naruto ve sakura ikiz dingiller tutturmuş geri getiricem de geri getiricem diye. adam diyoki la bi gidin benim derdim başka manyah mısınız nesiniz turşumu mu kurcanız benim getirip diyo, yok bunlar sasuke o köye dönecek diyo. şu mantığı hiç bi zaman anlayamadım. :D

3. Lynx

Lynx

Ama haklılarmış, intikam aldı da ne oldu. <.< Başı göğe mi erdi. <.< Konoha'da uslu uslu otursaymış. Itachi gibi klas bi karakteri kaybettik. <.<

4. Barış

Barış

sasuke normal demiyorum ki oda manyak o tartışılmaz zaten de animeler böyle manyak karakterlerle dolu zaten. bişeyin peşine düşüp kendi sonlarını getiriyorlar ama yaptığı şey mantıklı her nekadar kötü olursa olsun kendi isteğiyle gidiyor kendi isteğiyle kötü oluyor. narutoların yaptığı şey çok aşırı mantıksız. akıl erecek gibi değil. hadi biri aşık salak yapar öyle şeylerde narutoya noluyor. lan 1 yıl beraber göreve gittiniz diye hayatının geri kalanını istemeyen birini kurtarmaya harcamazsın...

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.