Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. internet fiyatlarını düşüreceklermiş Allah'ım sonunda sesimi duydular. bide AKK kalksa tam olacak da hadi bakalım

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Ne güzel bir haber. Ve cidden AKK de kalksın artık ya. -.-

2. -Ed...ward...... oni...chan -hadi.....oyun.....oyna...ya..lım....

3. one piece manga son bölüm....Aman Allah'ım. :cruch-onion-head-emoticon: 

1. lntegral

lntegral

Sabo yakalandı galiba

Ace hikayesi gibi olmasında

4. p.tesi salı hep vasat geçiyo ya yapcak bişey yok

1. historianWeeb

historianWeeb

civil war için bi kaptan amerika modu eksik yada oda varsa bilemicem :d

5. siteye üye olarak girişleri açmışlar. yorum hala yapılmıyo ama üye olarak girebildim. buda bişeydir :D

1. Specific

Specific

Yorumlarda aynı kişilerin aynı şeyleri kopyala yapıştır yapması.^^

6. sonunda kendime bi tane masa aldım ya bir aydır sehpada kullanıyorum laptopu

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Hayırlı olsun :D

7. fairy tail mangasındaki anormal ecchi sahneyi animede komple atlamışlar :D o kaplıca sahnesi 5 kat daha uzundu :D

1. Rıse

Rıse

Evet ya nedir bu sansür böyle :( mangasında kopmuştum natsunun erzaya saldırması da cabası ;)

8. uyan..uyan..Uyan..UYAN!!..UYANUYANUYANUYAN http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/azLyGdm_460sv.mp4

1. Nanilyas

Nanilyas

her akşam yaşadığım şey ama uyanamadım hiç :D

9. az önce bitirme projesi sunumunu başarıyla tamamladık. artık yol bize göründü. ünide bitti. barı artık bir malzeme mühendisi :)

10. sitedeki zetsuen no tempest tam bir karmaşa ya. 3. bölüm diye indiriyorum farklı anime çıkıyor 4. bölüm indiriyorum 3. bölüm çıkıyor offfff

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Animeou'un kendi forumunda neden indirmiyorsun, ben oradan indirdim ve hic sorun yok. :). Ayrica cok guzel anime, daha dun bitirdim :)

11. şu cansu taşkını gördükten sonra one piece' deki imkansız kadın vücutları çokta imkansız gözükmemeye başladı gözüme.

12. aktif imzacı varmı buralarda şuan ya? bi imza isteğim olacaktı

13. SAO son bölüm fena keşke bütün stüdyolar bu kadar cesur olup bu sahneleri verebilseler.

1. Gallardo

Gallardo

Seriyi takip etmiyorum ama bu yorumu görünce izledim. Kötü karakterler tipleri aynı olsa da sevindirici bir gelişme. Umarım arkası gelir.

14. yıllık danshi koukousei no nichijou izleme zamanım geldi. her sene en az bir doz almak lazım.

1. Gallardo

Gallardo

fena fikir değil

15. bi kadın patronuna böbreğinin birini bağışlamış sonra patronu iyileşmesi çok uzun sürdüğü için kadını kovmuş. :S true story

1. LeornKayn

LeornKayn

İşte bu yüzden Cehennem diye bir şey yaratıldı...çünkü bazı insanların cehenneme gerçekten çok ihtiyacı var...

16. seinen arıyorum gençler son sezonda güzel seinen var mı? kakegurui var ama seinen sayılmaz, 

1. Rofh

Rofh

Son 3-4 sezondur adam akıllı seinen yok, Vatican Kiseki hoş duruyor ama bir göz atmanı tavsiye ederim.

17. bu FT' yede ne filler yapmışlar arkadaş bitmiyor ya.

1. Barış

Barış

valla ben 3. bölümde mi ne bıraktım. saçmalayacaklarını taa oralarda sezmiştim. aceleyle hiç düşünülmeden acemi birine yazdırılmış bu filler'ın senaryosu.

18. yeni eve çıktım net yok animeler birikti telefonun internetiyle anca ne çıkmış diye bakabiliyorum ama game of thrones izlemeyi erteliyordum yıldır harddisk te duruyordu ona başladım iyiki başlamışım her fantezi severin izlemesi gereken bir dizi.

1. houston

houston

başlamak nasip olmadı bi türlü

bu gece bi bakalım

19. EPIC RAP BATTLE OF HISTORYYYY. dahice ya.

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Ressamların ve ninja kaplumbağaların olduğu çok iyidi :D

20. insan yaşadıkça ne kadar çok ıvır zıvır biriktiriyormuş yahu. odadan tahmin etmediğim bir sürü şey çıktı. dur bakalım daha neler bulucam.

1. jans09

jans09

bende de anı biriktiriciliği var... neler neler biriktiriyorum üstelik atamadıklarım var :P

21. charlotte basmış dramı bu hafta offf efsane.

1. Kadir-

Kadir-

Aynen fena dram.

22. ve noragami yeni sezon başlar :D bu sezon yeni animeye başlamayayım diyordum ama noragamiyi es geçemem :-)

1. Kai

Kai

tanrılar seni kutsasın +%&(+&

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.