Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış got a reaction from LucisTenebris in Ecchi FC [+18]   
    Shimonetanin son sahnesi to love runuzu döver
  2. Beğen
    Barış got a reaction from lntegral in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Herkesin samasına kimse karışamaz ben şu şekil cagiririm  o bayan şu şekil cağırır şu şekil çağırır.
  3. Beğen
    Barış got a reaction from HolySpirit in Nickinizin anlamı?   
    barış :huh:
  4. Beğen
    Barış got a reaction from Witch in Nickinizin anlamı?   
    barış :huh:
  5. Beğen
    Barış got a reaction from Witch in Ramazan ve Kurban Bayramları Kutlama Konusu   
    herkese iyi bayramlar,#kamuspotu# şekerleri yiyelim yemesine ama dişleride düzenli fırçalayalım gençler #kamuspotu# 
  6. Beğen
    Barış got a reaction from LucisTenebris in Ecchi FC [+18]   
    en sonki taçe çevirilerine bak forumda var orda bi tane gelinlik başlığı takan elinde çiçek olan kız resmi

ecchi king'den rica edelim sansürsüzünü çevirsin bunun8 dk zaten çok sıkıntı olacağını sanmıyorum, ben ingilizce okuyorum zaten de ecchi severler sansürsüz versiyonundan mahrum kalmasın
  7. Beğen
    Barış got a reaction from Witch in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
    jack sparrow kemer'deki pirates beach club'da alem yaparken nami jack'ın hazine haritasını çalmış, luffy jack'den namiyi sakınıcam derken edward kenway karmaşayı fırsat bilip haritayı sunny go'dan çalmış ama hiçbirinin haberi yok ki o haritayı photoshopta ben çizip verdim jack'e :D
  8. Beğen
    Barış got a reaction from Nayru in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
    jack sparrow kemer'deki pirates beach club'da alem yaparken nami jack'ın hazine haritasını çalmış, luffy jack'den namiyi sakınıcam derken edward kenway karmaşayı fırsat bilip haritayı sunny go'dan çalmış ama hiçbirinin haberi yok ki o haritayı photoshopta ben çizip verdim jack'e :D
  9. Beğen
    Barış got a reaction from historianWeeb in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
  10. Beğen
    Barış got a reaction from Amygirl in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
  11. Beğen
    Barış got a reaction from anes in İzlerken/Okurken Çıldırdığınız Sahneler!! dikkat SPOİLER bölgesi   
    code geass finali beni benden aldı duygu üzüntü ondan ötesi yok

en çok güldüğüm yarıldığım sahnede one piece deki crocus'un trollediği sahnedir spoiler a da atayım izlemek isteyenler olabilir :D 

12. Beğen
    Barış got a reaction from historianWeeb in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    plastic memories final

13. Beğen
    Barış reacted to Bakabakashi! in Katana   
    Birisi Kılıç Mı Dedi?

14. Beğen
    Barış got a reaction from Miakry in ( 26 / 26 ) Juushin Enbu Hero Tales   
    bu hiromu arakawa'nın elinin değdiği her manganın animesi çıkıyor ya kadın para basıyor yeminlen, FMA ,gin no saji, arslan senki,bu
  15. Beğen
    Barış got a reaction from Raven Store in Merhaba, Ben Raven Store   
    ürünlerinin resimleriyle birlikte fiyatlarını koy link vermeden, isteyen sana özelden ulaşıp link alsın. burasıda bi çeşit satış ayağın olur.
  16. Beğen
    Barış got a reaction from morari25 in Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]   
    mitsuki kimdi bea
  17. Beğen
    Barış reacted to 0nLin3 in Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?   
    Yukihara Souma diyecektim ama, aklıma fıstık ezmeli közlenmiş kalamar geldi. (Not: İsteyene ballı alternatifi de var)

18. Beğen
    Barış reacted to £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?   
    Çok kolay bir soru oldu bu . :D 

Nakiri-Erina

19. Beğen
    Barış got a reaction from gizemstrawhatqq in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    one piece izliyorsan bellamy luffy'den dof'dan dofun bi admaından sürekli dayak yedi durdu onu kullanabilirsin mesela  :D turnuvada da yediler bellamy'i
  20. Beğen
    Barış got a reaction from gizemstrawhatqq in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    bi kaç kişidden dayak yiyen bir karakter bulup yada çok hırpalanan başına çok şey gelen bi karakter bulup en alta hayvan gibi şey yapıyonuz ya yazabilirsin çokda komik olur. 
  21. Beğen
    Barış got a reaction from Bakabakashi! in Bul Getir!   
    nuri alço gibi karakter hentai'de olur. çünkü nuri alço iş bitirici bir adam ve ben şimdiye kadar hiç bi ecchi'de işi tamamına erdirebileni görmedim. kız içinde yüzenler var ama sonuç sıfır. 
  22. Beğen
    Barış got a reaction from anes in Bul Getir!   
    al insan değil şeytan :D 

mühendis olan bi anime karakteri istiyorum :)
  23. Beğen
    Barış got a reaction from Berker51 in Man at arms bu kez Mihawk'ın kılıcını gerçeğe dönüştürdü.   
    Bu adamları çoğu kişi duymuştur. fantezi dünyalarındaki bıçaklara hayat vermeleri ile ünlendiler. gimlinin baltası loki'nin asası ,zangetsu , aragorn'un kılıcına kadar çoğu kılıcı başarı ile kopyaladılar. 15 haziran'da yüklenmiş son videolarında hepimizin hayran olduğu Mihawk'ın kılıcına gerçek hayatta hayat verdiler. 

24. Beğen
    Barış got a reaction from OrangeBox in Şaka Değil Gerçek! Death Note Taşıyan Öğrencinin Başı Büyük Belada !   
    bu amerikanlar paranoyaklaşmış artık. o kadar çok okul baskını oldu ki doğaldır. Dünya'nın neresinde var öyle katliam olayları ki zaten.
  25. Beğen
    Barış got a reaction from RinOsawa(Asu) in Bul Getir!   
    komik bi surat ifadesi alabilir miyim ? 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.