Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ghettosan kullanıcısının paylaşımları

1. 14. Bölüm Yüklenmiştir. İyi seyirler :) Yeni Opening bence gayet hoş Ending biraz tartışılır tabi. Not: 12. Bölüm mega'da bir sorun oluşturuyor siteden izleyebilirsiniz. 1-2 gün içinde düzelteceğiz.
  2. 19 bölüm anime izleyip bir şeyi anlamazsın bu okeydir ama sen 19 bölüm izleyip hiç bir şey anlamazsan sorun sende değil mi be hacı? Birde gidip teknik cart curt konuşulan anime izliyorsun sonrada dikkatli izlemedim diyorsun :D

3. Gantz mangası hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Animesini izlemedim. Hatta direk Gantz serisi hakkında istesem görüşlerinizi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Baş karakter abaza olduğu için de +18 sahnesi mangada da animede de boldur.

3. Barış

Barış

gantz cinselliği- dramı- romantizmi- vahşeti tam dengede tutan çok özel konusu olan efsane bir seridir. animesi rezalettir. direk mangası önerilir.

4. Ghettosan

Ghettosan

Şöyle diyeyim çok övüldüğünü düşünerek okuyayım dedim 50 chapter kadarını okudum ama hani boş okuyormuşum gibi geldi 1-2 sahne dışında koskoca 50 chapterdan zevk almadım. Belki ilk defa kötü başrol görünce şaşırmış olabilirim ama hani hikaye falan filan pek sarmadı beni gerçekten o kadar iyi mi ya :D

4. Bir kitap sitesinde tür olarak ''Manga'' arattım bana ''Mangal Barbekü'' adlı kitabı önerdi. Tam aradığım şeydi teşekkürler...

2. Lucifèr

Lucifèr

Ama bak şincik bu aratmalar harflere göre degilmi yani :D sen aramaya manganın ismini yazsan direk olmazmıydı :DQWE tamam sustum qweqw

3. Ghettosan

Ghettosan

Yok ya alacağımdan değil Türkçe çevirileri gerçekten berbat elimde 13 tane OP mangası var onları okudukça kahroluyorum :D

Tür kısmı diye özellikle belirttim :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Anladım, doğru söylüyorsun, yayın evleri kendi sitelerinde türlere ayırıyorlar bazen ama kitap satan sitelerde dediğin gibi mangalara ait bir tür yok..:(

5. Sıkıntıdan çıldırmaya ramak kaldı yeminle...

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Çevirmenlere mesaj atmıyordum onlarada atıyım bari xd

2. Ghettosan

Ghettosan

Haha :D Tatile geldim burada internet yok üstüne birde sıcak ölüyor insan :D

6. Kaze Tachinu'ya 5 verip Dxd'ye 10 verip seriye göre oy veririm dedi. Dilim tutuldu konuşamaz oldum. Adam tam bir eleştirmen ve Kanzen'na hentai.

2. Ghettosan

Ghettosan

Valla arkidiş değil öyle yoldan geçen biri ve bundan çok memnunum arkidiş olsa üzülürdüm :D

Rüzgar Yükseliyor filmine 5 puan verip High School Dxd'ye 10 vermiş ve ben kalitesine göre oy verdim dedi. Bende tam bir eleştirmen tam bir sapık yazdım :D

3. Milli Midilli
    4. Cold Dewil
  7. Kendi encode ve upload işlerimi kendim yapıyorum ama yazık ki kullandığım vps hala düzelmedi. Çeviri gecikme gibi bir durum değil bu sefer ki ne yazık ki teknik bir arıza eğer biraz daha sürerse alt yazıları yöneticilere atacağım onlar siteye ekleyecek onlara yük olmak istemiyordum o kadar işin arasında ama onlara atacağım onlar atacak. Kusura bakmayın bu seride böyle bir sorun oldu ama bu kimsenin hatası değil sizinde öngöre bileceğiniz gibi. Teknik bir aksaklık bizde istemezdik böyle olmasını.
  8. Çevirilerini yaptim ama vps sorunlu ne yazık ki benimde yapabileceğim bir şey yok ortada. Tercihinizdir bir şey diyemem :)
  9. Gece serinliğinde bir ders çalışalım dedik 3 davulcu, durmadan horlayan bir kimse, son ses film izleyen gençler, dedikodu yapan teyzeler. Gecenin bu saati işsiz misiniz ya. Davulcu 1 tane 1 kere geçer anlarım 3 nedir ya?

10. Hayır vps de sorun olduğu için encode yapılamıyor çevirilerin bir kısmını yaptım. Bizden kaynaklı değil elektronik bir sorun 2-3 güne düzelecektir.
  11. Bu sıcakta ders çalışmaktan beynim sulandı bir daha yaz okuluna kalırsam 2 olsun...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

o zaman gece çalış dicem de Denizli'de yazın geceler de pek farklı olmuyordu yanlış hatırlamıyorsam. okulda klima olması lazım, hazırlıkta vardı :D

3. Ghettosan

Ghettosan

Okulda klima var olmasına ama ev kısmı çok sıkıntı gecenin bu saati alev alev yanıyoruz :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

burası da farklı değil ya ama ders çalışma durumum yok :D

12. 50 derece hava ve nezle oldum sanırım tarihe geçtim...

2. Ghettosan

Ghettosan

Valla öyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum. Zaten yaz okulunda da vize varmış onun hüznüyle beraber tam oldu.

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Evet yaz okulunda hem vize hem de final oluyor gidenlerden duymuştum tabi ben hic gitmediğim için :P

4. Ghettosan

Ghettosan

Bilmiylordum valla hiç hoş olmadı

13. Spoiler verenleri lime lime edesim geliyor ya yeminle. En azından kafa atabilseydim ya :S

2. free word
    3. LeornKayn

LeornKayn

atom bombası candır...

4. Ghettosan

Ghettosan

Abi öyle spoiler yedim ki aklım uçtu ya dedim ben boşuna 650 bölüm op izlemişim diye :D

14. Ben teşekkür ederim övgün için. Dediğim gibi yarın 2 bölüm atmaya çalışacağım. Pazar günü yeni bölümü yapacağım. Biraz meşguldüm her şey üst üste geldi o yüzden :) Bu haftadan sonra aksama olacağını sanmıyorum. (Yazı okulu sınav zamanı 1 hafta belki)
  15. Ghettosan

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

Daha ben bile izleyemedim bölümü :( o kadar meşgulüm ama en kısa sürede yapmaya çalışacağız.
  16. 2 Haftadır bazı sebeplerden çeviri yapamıyorum. Bu hafta başlayacağım eğer bir aksilik olmazsa yarın 12. ve 13. bölümleri yükleyeceğim. Yeni bölüm çevirisi Pazarları yapılıyor bunu artık biliyorsunuz diye umuyorum 3 ay oldu anime çıkalı :)
  17. Ghettosan

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Çevirileri bitmiş mi?
  18. Ghettosan

( 12 / 12 ) Hitsugi no Chaika

Forum sadece TAÇE çevirilerinin indirme linklerini vermek için. Ben bir hafta içinde başlayacağım bu serinin çevirisine o zaman gelecek.
  19. 12.Bölüm final bölümü yüklenmiştir. İyi Seyirler :)
  20. Ghettosan

( 17 / 12+ ) Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Beklediğim serilerden birisi çevirmene kolay gelsin :)
  21. Ghettosan

Kim sıkılır bunu duymaktan ya :D Ben hala Can'ın yapması taraftarıyım ama kerataya ulaşamıyoruz :D Ben yazın güncel almayıp bu şekilde benimde sevdiğim kalanlara yöneleceğim biraz bol bol duyacakmışım gibi geliyor :D
  22. Ghettosan

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

11. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler :)
  23. Ghettosan

Arkadaşlar çevirmen arkadaşımız Can'a ulaşamıyoruz ne yazık ki eğer 2 hafta içinde dönmezde ben seriyi alıp tamamlayacağım artık çok uzadı malum. Sabrınız için teşekkürler :)
  24. Ghettosan

( 12 / 12 ) Seikoku no Dragonar

Benim şahsi düşüncem eğer firmanın çıkarırken kazanmaya çalıştığı maddiyatı karşıladıysa kesinlikle 2. sezon gelecektir :D Çevirmenine bende teşekkür ederim :D Encode upload kısmı ile ilgileniyordum ben sadece büyük iş onundu sonuç olarak :D
  25. Ghettosan

( 12 / 12 ) Seikoku no Dragonar

12. Bölüm eklenmiştir. İyi Seyirler :) Seri final vermiştir. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.