Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hasta olmaktan nefret ediyorum..:( Grip oldum ve 3 ilaç yazdı doktorum.. İki gün de rapor..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim Knight..:) Geçmiş olsun Milli :)

3. Witch

Witch

Gecmis olsun cumlemize •~•

Aa G yasiyor sjdjsjjd ;-;

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim :)

2. Hastaneden dönünce yorgundum ama zihnim berraktı ben de bugünlerde beğendiğim bir şarkıyı çevirip blogumda paylaştım..:) İyi dinlemeler.. http://animeciejderha.blogspot.com.tr/2014/10/aika-yoshioka-kurenai-no-ito.html

1. DHspark

DHspark

geçmiş olsun, şu şarkı çevirisini yaptığın animeyi izleyeceğimde bir türlü vakit bulamadım eline sağlık :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim..:) Hakuouki serisi gerçekten çok iyi bir seridir..:)

3. Hastaneye gitmekten nefret ediyorum..:/ Çeviri yapmak istiyorum..

1. Grkmvc

Grkmvc

Hastanede çevir?

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tablette zor oluyor..:) Anca indirdiğim mangaları falan okuyorum..:D

4. Hayat ilginçtir.. Bugün neler yaşayacağımı bilmiyorum ama hayatın tadını çıkarıp, çok çalışmaya devam edeceğim.. Belki biraz da anime izlerim.. Kim bilir belki bir şeyler yazarım.. İlginç şeyler olacağını seziyorum.. Bilmem garip ama bu garip hislerime güveniyorum.. Güzel bir gün geçirmenizi diliyorum..

1. KDWing

KDWing

İlginç değil Allah'ın izniyle hayırlısı olsun bizde sana diliyoruz

5. Hayat ne kadar garip değil mi? Fazlasıyla da yorucu.. Haftalardır ortalarda yoktum.. Kimler var buralarda? Ses verin...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Olur çeviririm..:) Ama anca yarın çevirebilirim..:)

3. houston

houston

farketmez beklerim.~

şimdiden teşekkürler^^

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bu şarkıyı da çeviririm ama bana yanında bir anime şarkısı da söylemen gerekiyor.. Çünkü blogumda şimdilik anime şarkılarını Türkçeleştirme çabası var..:)

6. Hayat zor.. YGS ondan da zor.. :P :D Düzenli olarak çalışmaya başladığımdan beri doğru dürüst anime izleyemiyorum.. Anime önerisi olan var mı vakit buldukça izleyeyim..-Vakti bulursam...-

7. Her gün yeni bir şey keşfetmek güzel bir şey..:)

8. Herkese İyi Seneler..:) Sabaha kadar buralardayım, mesaj atmak isteyen atabilir..:D Anime izleyeceğim evdeki partiden sonra..:)

1. DHspark

DHspark

teşekkürler :) sizede iyi seneler

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Sanada iyi seneler ancaks =))

3. Golge_Kaze
  9. Himitsu Fansub'da manga çevirmek veya editlemek isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler :)

10. İlk iki dersim boş.. Okula gitmeden 7 Night'sın 2. bölümünün % 25'ini çevirdim :) Devamını eve gelince halletcem.. Yani umarım o hal kalır bende..:D

11. İlk kez tanıtımımı istediğim gibi düzenleyebildim..:D http://forum.turkanime.tv/user/15786-ancaks/

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Önemli değil :)

3. Witch.

Witch.

Senden 5 gün büyüğüm ^_^ Merhaba!

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

:D Buradaki çoğu kişi benden büyük..:D Merhaba! :D

12. İnsan bazen ufacık şeylere öfkelenir.. Bunu anlıyorum.. Sinirlerine hakim olmak çok zordur.. Benim sinirlerime hakim olma yöntemim dans etmek.. Seçtiğim şarkı ise Hoshii Miki-Marionatte- Kukla(Marionatte kukla demektir) bana çok uydu..:D The idolm@ster'ın tüm karaografilerini ezberlerim yakında..

13. İnsan uyandığında kendini dinlenmiş hisseder aksine ben dayak yemiş gibiyim, kanepede uyumanın sonuçları..:/ Neyse konuşmak isteyen varsa buralardayım, belki kiliseye giderim o ara yokum, sonra da anime izlediğim için sık sık buraya bakarım zaten..:)

2. Kaxell

Kaxell

bende hava atabilir miyim? bende üniye geçtim ehehe. :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bu arada seni de tebrik ederim..:)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bense 11. sınıfa geçen bir liseli olarak kendimi ezik hissettim..:D

14. İstanbul'ta okullar bugün de tatil..:) Anime izleyesim var ama yarın Muhasebe sınavım var, yani ben muhasebe çalışmaya kaçar..:)

1. houston

houston

raporludur çalışır tatil olur çalışır ne öğrenci be :'D

bence yarında tatil olucak ^^

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Vee oldu da..:D Akşam tatil değil dedi, şimdi tatil diyor..:)

3. houston

houston

dün gece dedi tatiiğl diye ^^

hadi gene iyisiniz.p

1. LeornKayn

LeornKayn

Pek bişe anlayamadım....videonun kalitesinden olsa gerek pekte katlanamadım izlemeye sesler çok boğuktu ama açıklarsan sevinirik ya da sevinirim öyle bişe işte :P :D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aslında videolar o kadar da kötü değildi.. Neyse ben çektiğim için öyle çıkmıştır :D :D Gösteri yaptık dün.. Çocuklar haftaya büyük sahneye çıkacaklar öncesinde 8 Mart için bir gösteri hazırladık.. Herkesin önünde dans edebilmeleri için bir öncelik oldu :D Onu çektim :)

15. İyi bayramlar :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim İyi bayramlar arkadaşlar :)

3. houston

houston

Tekrar iyi bayramlar hocam :)

16. İyi bayramlar arkadaşlar ^^

1. Anonymmy

Anonymmy

İyi bayramlar:3

17. İyi bayramlar..:) Bayram için anime listesi yapan tek ben değilim değil mi?

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Cık bende arşivi doldurdum.Özellikle geceleriizlemek için.İyi bayramlar bu arada ;)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yalnız değilmişim..:) O zaman bol animeli ve ailelerimizle huzurlu bir bayram tatili dileyeyim..;)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bende sana aynısını diliyorum :)

18. James Bowen'in Sokak Kedisi Bob ve Bob'un Dünyası adlı kitaplarını tavsiye ederim. Süperler ve gerçekten yaşanmış olmaları ilgi çekici..:)

19. Kamio Youko'nun Cat Street mangasını bugün bitirdim..:) Çok güzeldi ve içinde alabileceğimiz çok iyi dersler vardı.. Okumanızı öneririm..:D

20. Karnemi almak artık nedense pek bir şey ifade etmiyor.. 11 yıl boyunca insan karne alınca, eve postalasınlar, e-karne olarak kalsın falan diyor..

21. Kenshin.. Şu şarkıya bayıldım.. Film bitti hala bunu dinliyorum..

22. Kilise ziyaretine gidiyorum, bir şey olursa geç cevaplayabilirim..:)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kurduğun cümle film repliğine benzemiş. Dostum eğer 10 dakika içinde dönmezsem yatağın altındaki dergiler senin :D asdfgfdaa

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Mum diik knk benim adıma dile ki "G'nin 1.000.000 doları ve çok yakışıklı Marshall Lee'ye benzeyen bi erkek arkadaşı olsun" de byee^^

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Biz de öyle denir..:)Umarım herkesin dilekleri kabul olur..:D

23. Kimi ni Todoke'ye başlamıştım.. 10. bölümdeyim ve Kurumizawa'nın saçlarını yolmak istiyorum.. Ne gıcık bir insandır ya.. Sawako'nun saflığı sinir bozucu oluyor bazen..

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Vallahi Kurumi'yi zamanla seveceksin bence hatta artik oyle bir bolume gelmistim ki Kurumiyi daha cok sevmistim Sawakodan :D Cidden Sawakonun o chibi hallerinden gına gelmisti oysa normal hali cok guzel ve bircok anime ciziminden de farkli... Buyuk umutlarla baslamistim ama sıkıldığım yerlerde oldu maalesef ama seninde dediğin bunları saymazsak çok hoş bir anime, oyle ki animede artik bayginlik gecirecegim yerlerde Kazehayayi gorunce yuzume renk geliyordu bununda sebebi Kazehaya varsa ask...

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aynen Sawako'nun çizimi çok iyi ama göstermemek için garip çizimler koyuyorlar galiba..:/ Animeden sonra mangasına başlıycam, umarım onda da bu tarz çizimler yoktur..:( Zaten animeden sıkılıp Clannad After Story'e geçtim.. Kimi ni Todoke'yi biraz daha izlemem için iki gün falan geçmeli sanırsam..

4. TheDirectEco

TheDirectEco

ahahah :D ben azmettim, iki sezonu da ard arda izledim :D Clannad ilk sezon bittikten sonra bende 3-5 gün ara vermiştim sonra ikinci sezonuna geçmiştim, Clannad ilk sezonu iyi hoşta biraz sıkcııydı da :/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.