Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum yanıtları bölümüne ARE-YOU-SURE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kuzenim sinir olduğu abisine abi değil yaşayan cisim diyor :D kahkaha krizine girdim :D

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Hahahaah çok iyiymiş ya :D Ben en fazla kardeşlerime sinirlenince bebeler diyorum

2. (See 18 other replies to this status update)

2. evrimi tek soru ile çökertiyorum... eğer evrim varsa neden Japonya'daki maymunlar çekik gözlü değil...

3. Code Geass şahesermişte benim haberim yokmuş. -_- O nasıl bir sondu ya öyle...

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

boukoku no akito yu izle. 2. bölümün sonunda tamin edici bir görüntü bulabilirsin ;)

2. (See 41 other replies to this status update)

4. GGO FC duyurusu: Horriblesubs GGO'yu kesinlikle çeviriyor. :) Bu demek oluyor ki, İngilizce izlemek isteyenler HD olarak izleyebilecek.

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Araştırabilirsin istersen, ben de bu konuda bayağı yetkin birinden duymuştum. CR scriptleri.

2. (See 3 other replies to this status update)

5. GGO FC duyurusu: Horriblesubs GGO'yu kesinlikle çeviriyor. :) Bu demek oluyor ki, İngilizce izlemek isteyenler HD olarak izleyebilecek.

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Şimdi bilinen bir yanlışı düzeltmek istiyorum. Horriblesubs çeviri yapmıyor. Hazır crunchyroll dan alıyor. Böyle sunumlara da WEBM sunumlar deniyor. Commie de öyle bildiğim kadarıyla. Bunun yanında zaten Horriblesubs İngilizce sunumlar arasında en berbatları. Bu berbatlığı da crunchyroll'dan geliyor. Crunchyroll gibi düzgün ifade edemeyen bir yerden alıp karaokesiz şekilde yayınlıyor. :) Çeviri yok yani Horriblesubs'ta. :)

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Anime izleyemiyorum siteden dolayı, elim ayağım titriyor...

7. Anime izleyemiyorum siteden dolayı, elim ayağım titriyor...

8. Site arada 502 atıyor,WTH?? Arada açılıyor tabi ama *-*

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

herkes 502 veriyor diyor ilginç bende hiç 502 vermedi dün.

(504)

2. (See 13 other replies to this status update)

9. Türk anime fazla mı kasmaya başladı ne :D

10. 18 saat aç bırakıp , 5 dakika da doyuran Allah'a şükürler olsun.

11. 18 saat aç bırakıp , 5 dakika da doyuran Allah'a şükürler olsun.

12. Katıla katıla gülebileceğim bir anime arıyorum :/

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Naruto 101. Bölüm, 3 kere izledim, çok komiğime gitti.

2. (See 6 other replies to this status update)

13. Şu An Çevrilenler: Namiuchigiwa no Muromi-san(Cloudman ve Allan V ile), Kanojo ga Flag wo Oraretara

14. 5 tane Fc kapattım iyi mi *~*

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

no game no life fc ye çevirmen üye diye kaydedebilirsin :D

2. (See 4 other replies to this status update)

15. 5 tane Fc kapattım iyi mi *~*

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Değil, neden kapattın ki, ben de tam başvurmuştum birine birine de başvuracaktım.

16. Arkadaşlar hesapta olmayan hastalıktan dolayı ANİMEKOMEDİ bir gün ertelendi, yarın yeni çalışmaları paylaşacağım. İğne yedim yani o derece *-* Ama bu hafta beklediğinize değecek çalışmalar var takipte kalın :)

17. Halen inanamıyorum anneaneme Hellsing izlettirdim her ne kadar sonunda kimin vampir olduğunu tam olarak idrak edemese de... :D

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Anneanneme izletsem bunlar niye haç takıyor Müslüman vampir aç falan der herhalde :D

18. bastığım her yer rek-lam neler oluyor?!

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Aynen aynen, turbo mod reyiz, pek yandex kullanan yok ama sırf bu özelliğinden kullanıyorum :D

2. (See 6 other replies to this status update)

19. Kardeşim yakasını çekiştirerek ''Ömrümü yedin Aylin ömrümü'' dedi ve sadece 3 yaşında :I

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Benimki trip atıyor, işime de geliyor açıkçası susup gidiyor genelde ama peşinden gidip gönlünü almazsam da kendimi rahat hissetmiyorum

20. dedemi kaybettik onu gectim de ondan daha önce ölen dedemi gördüm 1gun önce :(

21. Kardeşimle savaşa tutuştuk yaralı kurtulabildim savaştan :P Bilekte derin bir tırnak izi var :D

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Geçmiş olsun, aynısı kolda da var, 8 tırnak izi, 2 yıldır orada ama :( , tabii sadece beyazlık kaldı biraz, normalden daha betaz. Ama benimki kanamıştı da, nasıl bir iz olduğu çok önemli ^_^

22. Cumhuriyet Edebiyatı diyorum ve susuyorum......

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.