Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne ARE-YOU-SURE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Senin altyazıyı göremeyince FFF beklediğini tahmin etmiştim.  :) Yalnız o sakın  Horriblesubs ölsün FFF'den selamlar. olmasın  B)

Doğrusu öyle de yamuk yaptı FFF. Bu saat oldu hala çevirisi yok. Eski sisteme geri dönüyorum. Horrible çevirip koyacağım. Daha sonra FFF opening ve endingli şekilde gelecek.

Hatta şu şekilde opening ve endingin firedrive linkini atayım. Hem izlenir hem indirilebilir durumda olur:

Opening: https://www.firedrive.com/file/D286609CECB01A82

Ending: https://www.firedrive.com/file/3E4B8F0C2C57B85A

2. Yine yarısını beğendim kusura bakmayın çok teşekkürler.

Bir süre de fansublardan uzak kalmayı düşünüyorum.

Şu anki düşüncem fansubları şans olarak görmek değil ne yazık ki :D 

Fansubları falan aşağılamıyorum sadece tek başıma biraz daha rahat olabilirim düşüncesi. Yine çok samimi arkadaşlıklarım var fansublardan.

Çeviriyi bırakmayı da düşünmüyorum. Ne zaman ki ölürüm ben, bırakırım galiba o zaman. Kendinden bırakılmış olur. Animeler çıkmayı bıraksa bırakır mıyım diye düşündüm bu sefer de eski seri çeviririm galiba :D Hayatımın bir parçası şeklinde bırakmam çok zor :D

3. aMZwgqO.jpg

Evet galiba buraya özlü sözler falan yazmam gerekiyor ama maalesef bilmiyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı çevirilerimi tek başlık altında toplayıp buradan devam edeceğim. 

Çevirilerdeki ortak proje haricindekiler ise Divx Planet ve Türkçe Altyazı sitesinde paylaşılacak.

Divx Planet & Türkçe Altyazı

Şimdiyse önceden neler çevirdim ne çeviriyorum ve ne çevirmeyi düşünüyorum.

|

|

|

\/ 

Biten Çalışmalarım

--->Goulart Knights Evoked the Beginning Black

--->Pupa

Devam Eden Çalışmalarım

--->Sword Art Online 2

--->Soredemo Sekai wa Utsukushii

--->Dice (Manga) (Unity Fansub ile ortak)

Gelecek Çalışmalarım

--->Kiseijuu

--->Omoide no Marnie

--->Yotsubato (Manga)

Bir de ufacık bir blog var. Onun da linkini paylaşayım:

---> ays01.blogspot.com.tr

Serilerdeki güncelleme yorum olarak belirteceğim. Bloga da mega indirme linklerini ilk fırsatta ekleyip düzenlenmesi gereken yerleri düzenleyeceğim.

Sword Art Online 2. Sezon için de şöyle bir şey diyeyim:

http://peacefansub.com/sword-art-online-1-arc-gunceli/ Peace Fansub tarafından seri encode edilecek gözüküyor şu an.

Bunun yanında manga projelerim de başka bir fansubda yer alacak ortak proje olarak. :)

4. Benimki cahillikten zaten , iyi taktik bulmuşsun sende :D (Nereye gidiyosun diyicem konu dışına cıkıcaz iyice.)

Neyse ben kaçayım konuyu saptırmadan , daha erene imza yapacaz. (yapmayı bilmiyorum yapmaya çalışıyorum.)

Kolay gelsin :D

5. Ben 1 günde 87 ileti atmıştım :huh:  sen yine iyisin  ;)  (Sonuç:BAN yemek oldu tabiki :D)

Konu hortlatmıyorum bir de mantıklı şey yazıp ileti sayını da belirtiyorum sadece.

Sen öyle yaptın demiyorum. Bir de hatıra olsun. Bundan bir iki ay sonra bakıp vay be yeni tanışma bölümüm, daha yeni 400 olmuşum diyebilirim :D

(404)

6. İtiraf ediyorum ileti sayım 1.000'i geçsin diye elimden geleni ardıma koymuyorum. Flood yapmıyorum tabii. Ama bazen saçmalamak zorunda bile kalıyorum.

Hatta şu an bunu yazmam bile bunun bir örneği. Akşama kadar uğraşıp 400'ü geçmeye çalışacağım. Az kaldı. Ha gayret yazıyorum.

7. Hadi bir itirafta benden gelsin :P Hepinizin kınayacağını hissediyorum :/

"Eskiden anime izleyen arkadaşıma çizgi filmmi izliyorsun geldin şu yaşına"

derdim. :ph34r: 

Kınamam bunu çünkü ben daha beterdim :D

Anime izleyen arkadaşımı kışkırtıp "Gel de bana Naruto hareketi göster iki tane, çizgi film karakterlerin çok korkarım" diyordum :/

8. Estağfurullah.

Bültende iki kez duyruldu. Aslında normal günlerde ort. 1000, güncel günlerinde 2000 ziyaretçimiz vardı. Fakat gelen başvurular ya editör başvurularıydı ya da istediğimiz düzeyde başvurular gelmiyordu. Çeviri, düzenleme kalitesi düşecekse ve başvurular da istediğimiz düzeyde olmayacaksa buna devam etmenin bir anlamı yok dedik. Ayrıca çevirilerde genelde ben, düzenlemelerde de 2-3 arkadaş grubu sırtlıyordu. Fakat 13 kişilik bir ekiptik. Diğerlerinin 4 kişiye ayak uyduramaması kapanmamızda etkili oldu. Neyse, sağlık olsun artık. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. 1 yılda 150 sayıyı okuyucularla buluşturduk. Bir grup gider, diğer bir grup gelir...

Dediğin gibi kalite hızdan da sayıdan da daha önemli bence de.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.