Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Focus Writer'dan nefret ettiğimi söylemiş miydim. -_- Ff'im silinmiş gitti güzelim 2. sezon...

2. Forum hızlı resim kabul etmiyor ya noldu ki gene..

1. Lizardon

Lizardon

Tinypic.comu kullan. Her türlü işe yarar. Link kırılmaz, eskimez, boyut degpğişmez, 4 farklı şekilde link veriyor ayrıca.

2. Kaxell
    3. Lizardon
  3. Forum hotspot shield'sız açılmıyor :P Bilgisayardan denediğimde forum ziyaretçilere kapalıdır diyordu. ip adresim mi banlandı adasdsa.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse

Rıse

Merhaba beforesurrectition.. Cok uzun be ..

3. noirwinglessova

noirwinglessova

BEforesurrectoN. BEFOREsurrection. befoRESURRECTION. 3 kişi :D

4. LeornKayn

LeornKayn

aynı muhabet bendede var.. :D

4. Foruma Tapatalk'tan girmeyin bir süre. Banlanan malın attığı resimler bazı konularda başlık olarak gözüküyor. Öyle konuları sıkıntı geçene kadar gizlicektim ama çok fazla var.

2. Amygirl

Amygirl

Tapatalkta bayağı sıkıntı var bazılarının yazısını fontunu falan da farklı gösteriyormuş

3. Witch

Witch

Anamm iyi ki rastlamadım. Kökü kurusun inşallah. :angry:

4. Amygirl

Amygirl

Dalga geçmek için yapıyorsa çok yazık.. Profil fotosu mesela anensefali bebek... 1 ay gene yaşayamaz ve cidden ülkemizde çok fazla var :(

5. Forumda imzasında haremi olan kişi sayısı 5 i geçti. :) Yakında ordu kurup Issei'nin evini basacağız!

2. Kaxell

Kaxell

Valla blog işini anlamıyorum :) Ama ayrı bir konu açıcaktım haremleriniz diye sonra vazgeçtim kimse işsiz olduğumu anlamasın istedim. :D

3. eXt

eXt

Hangimiz işsiz değil ki zaten,imza işleri yüzünden çok belli ediyom bende, lol'ün imzasını yapmadım kusura bakma hastane ziyaretine gittim de

4. Kaxell

Kaxell

Ne kusuru canın sağolsun ben direkt ahrinin kendisiyle oynuyorum zaten :P

6. Forumdaki Yuriciler fos çıktı ya. -_-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahhh naparın kızlar bize antilik yapmak için açdı sonuçda :D

3. Kaxell

Kaxell

Ve açık ara farkla ezdiler. -V-

4. Songena

Songena

Antilik değil adalet için açıldı. :D Coşturansa kızlların emekleriydi. B) Herkese teşekkür ediyorum. :D

7. Fotoğrafı geçtim, sadece Türklerin farkına bakın. (Hemen alttaki etiketlemeler...) http://goo.gl/6rI7om

2. aysenur

aysenur

Çipet pet :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ben o kadar etiketlemeye üşenirdim..:)

4. ohmy34

ohmy34

" Saçım Şekil önümden çekill " yav asdfg :D

8. furkan bak sana naptım: http://i.hizliresim.com/QA5dLV.gif (3 gündür durmadan bunun oyununu oynuyorum kafa bi milyon)

1. kawaii kereste

kawaii kereste

abow popcorn mu nerde lan olay kaçırdım mı yoksa

2. Kaxell
    3. kawaii kereste

kawaii kereste

seviyeli bi tartışma olmuş, hiç beğenmedim... biraz daha vurdulu kırdılı bişey bekliyodum ben -.-

9. Gakusen Toshi Asterisk'i izleyin. Kitaplarını okudum, klişe bir hikaye ve sonu tahmin edebilinir yavaş bir okul / büyü serisi ama stüdyo anime yapımında iyi para harcamış. Yani aksiyon sahneleri falan güzel olucak.

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Klişeleri severim cidden . :D Sırf klişe diye izlemeyenler var onlara hayret ederim hatta .

10. Gakusen Toshi no Asterisk ve Rakudai Kishi no Eiyuutan bütün beklentilerimi karşıladı. Gakusen'nin kitabı "eh işte"ydi ama animesinde deli gibi para harcamışlar...

1. Kaxell

Kaxell

Rakudai'de ise mangası çok güzeldi, ama animesindeki çizimler ve savaş sahneleri kötü gözükmese de birazcık daha iyi olabilirmiş.

2. Kaxell

Kaxell

ha bi de rakudai'deki ana karakter ADAMIN DİBİDİR!!!

3. Kadir-

Kadir-

Son dediğine katılıyorum :D

11. Gece 2'de Simpsons izlerken dizinin ortasında PON PON çaldığını fark etmek çok garip bir his. Karın ağrısı gibi, belki de sabahlayacağımdan dolayıdır. http://youtu.be/Ux13KbiGbbY

2. Kaxell

Kaxell

vidyosuda aşırı tatlı :) tam kore stilinde yapmışlar.

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

dimi bence de*-* :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Geçen Ghibli yönetmenlerinden biri vardı Nakamuramı karakter olarak yürüyen şato mato bi çok şey geçti olayın içinde sonuna yetiştin orası kötü :D

12. Gece 4ten beri midem ve ben kavga ediyoruz. En son 3. kez içindekileri dışarı çıkarınca stajdan izin aldım evde yatıyorum. muhabbet çeviri oyun ıvır zıvır özelden taciz edebilirsiniz.

2. Amygirl

Amygirl

o grip ilacı lo ... Flagyl alman gerek ya da Biteral gibi bir ilaç eğer aldığını kusuyorsan sıvı kaybın da vardır git serum taktır bir acil serviste

3. Amygirl

Amygirl

Pazar gününü bekleme

4. LeornKayn

LeornKayn

Geçmiş olsun Allah şifa versin Amigo-san

13. Gece forumdan ecchi fc geçti kimsenin haberi yok. :) O değilde günde 200 soru çözmek bana yaramıyor, kafamda chibiler dans ediyor şu an. (Not: Işsizlikten bütün fflere göz atacağım, eğer eleştirmemi istediğiniz varsa söyleyin yeter.)

2. Kaxell

Kaxell

U.P de mi? Bakıyorum birazdan şu günceldekileri izlemeyi bitiriyim. ;)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

U.P. ben devam edecemde sezon finalini verecezde ohooo :D Yarım bitmiş bir ff çalışmam ama olsun :D Asıl benim için önemli olan Fallen Army :)

4. Kaxell

Kaxell

Onada bakarım ;) daha yeni kalkabildim black bulletin basindan amma birikmis.

14. Geçen sene Java bilmeden Java kodu yazıyodum şimdi de C# ve Phyton bilmeden Phyton'dan C#'a kod çevirisi yapıyorum qewqewqewqeqe (öldürün beni pls.)

1. Kaxell

Kaxell

bi insan vizeler gelsin diye ip çeker mi ya?!! en azından proje tarihlerini falan erteliyorlar --&%/&%/(^(

15. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

16. Gençler oyun bölümü kadar diğer konularla da ilgilenin. Ben kuşadasındayım pek katılamıyorum muhabbetlere.

1. free word

free word

izmir bornovaya uğrayabilirsen bi buluşak asdfg

2. Kaxell

Kaxell

Didime geçicem beş güne ;) eğer izmire gelirsem haber veririm.

3. free word
  17. Gerçekten korkmaya başladım ama... Ya 2 sene sonra gidicem japonyaya karşıma bu şekilde çıkıcaklar sonra eve gelin getirince annem doğal hallerini görüp kalpten gidecek...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yorum bile yapamıyorum.. Makyaj insanı değiştirir derlerdi de inanmazdım..

3. aizen-

aizen-

Bunları yapmak cidden yetenek ister. Gidip bunların önlerinde saygıyla eğileceksin sonra kaçıcaksın :D

18. GGO FC Duyurusu: 4 Temmuz'da Los Angeles'ta Anime Expo fuarında 1. bölümün ön gösterimi yapılacak. Büyük ihtimalle çevrilmez ama İngilizce altyazılı izlemek isteyenler internet üzerinden izleyebilir.

2. eXt

eXt

Anime kültürünü Türkiye de yaymalıyız bence de ama destek verecek insan olmaz,geçende kapanan manga sitesi örnek *-*

3. Kaxell

Kaxell

Cık, tek yol japonyaya kaçmak. (planlarını yapıyor)

4. eXt

eXt

Tatilleri Japonyada geçirmeyi düşündüğüm zamanlar oluyor, japonca kulak olarak zaten baya gelişti ya :D

19. GGO FC duyurusu: Arkadaşlar FC tekrardan açılmıştır. HD olarak izlemek isteyenler, son iletiye bakabilir.

20. GGO FC duyurusu: Horriblesubs GGO'yu kesinlikle çeviriyor. :) Bu demek oluyor ki, İngilizce izlemek isteyenler HD olarak izleyebilecek.

2. Kaxell

Kaxell

Nasıl abi ya? Adamlar çevirileri crunchyroll ile aynı anda yayınlıyorlar, birde bağış topluyorlar. Çevirileri kötü olsa "So bad Yet so good." diye slogan atmazlar ki ortaya. :S Şu işin astarunı bi öğreniyim, ama hd raw buldukları bir gerçek.

3. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Araştırabilirsin istersen, ben de bu konuda bayağı yetkin birinden duymuştum. CR scriptleri.

4. Kaxell

Kaxell

Çok merak ettim kesin araştırıcam. Hatta bi crunhyroll ile karşılaştırmada yapıyım.

21. Gizem'i gören var mı? Ya da Noir&Haze'in devamı elinde olan? (Konusuna flood yapmıyım diyorum ama meraktan çatlıcam. :)

2. LeornKayn

LeornKayn

Evet 15 tl'ye hikayenin haklarını satın aldım kljsdlkasjd :P :D

3. Kaxell

Kaxell

Asdasdasd, tamam nabıyosan yap hikayeyi ben anime izlicem :P

4. LeornKayn

LeornKayn

Bozacam hikayeyi bi anda 3000 yıl geri gidecek dünya ağaçlar yer altından aniden büyüp yıkacak o teklonojik bölgeleri aniden dinazorlar garip yaratıklar belirecek her taraf darmadağın olucak enerji bölgeleri inflaf edicek ana karakteri öldürüp tırtılın tekini ana karakter yapıcam :D

22. God Eater animesinin amacını hâlâ anlamış değilim. Hikayeyi deli gibi değiştirmekle kalmadılar, bir de insanlar Alisa'dan nefret etsin diye olayları olabildiğince saçmalatıp taa kaç yıl önce yaşanmış olayı şu an olmuş gibi gösterdiler. Puanım 10/10. Hikaye: 0, Karakterler: 0, Underboobs: 30

1. Kadir-

Kadir-

Çok karıştı cidden kafayı yedim, birisi üflesen tahtalı köye, diğeri kafadan çatlak

23. God Eater animesinin olması gerektiği çizim yeni oyunun açılışı: Eğer romantizm içerseydi bunu isterdim kesinlikle...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.