Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. giphy.gif

1. LeornKayn

LeornKayn

Ağla spoiler yedim zaten seriyi izleyecektim sözde :D

2. Kaxell

Kaxell

Bu spoiler değil son bölümün espirisi :D 

2. OP'de Subaru'nun yanında mavi saçli bir maid var, onu tanıyan var mı acaba? Hatta Ram'a benziyor qweqqwe

3. yeter ya

yeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeteryeter

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Papyon

Papyon

Outbreak company izledikten sonra ben

3. Papyon

Papyon

Ayrica bahsettiğin Re:ZERO'nun yarin çıkacak bölümüyse bayağı kişiyi üzersin bilgin olsun.

4. Kikuchi
  4. Bu yaz güzel bir anime yok mu yoksa bana mı bir şeyler oldu? Normalde her dönem başı anime tavsiyesi yapardım ama bu yaz tavsiye edecek bir şey yok arkadaş. hepsi mi sıkıcı olur be. Bıkmadan izlediğim iki şey var: Re:zero ve re:zeroyu izledikten sonra üstüme oturan öküzden kurtulmak amacıyla izlediğim New Game!. Bunlar haricinde bir şey izleyemiyorum. 

1. Barış

Barış

alderamin umut vaad ediyor efsane olabilir. planeterian ilk başta iyiydi dramı falan baya sağlamdı da çabuk sıktı kızın sonsuz konuşması insanı bayıyor. amaama var slice of life oda baya iyi.

2. Kaxell

Kaxell

Trails in the skyın konusu çok hoşuma gitmedi ya. Slice of lifedardan da çok ilgimi çeken bir şey bulamadım. Orange fena değil gibiydi ama ondan da sıkıldım. Relife'ın mangasında güncelde olduğumdan aynı şeyleri tekrar izlemek içime sinmedi 

3. Barış

Barış

konusu klasik alderaminin konusunda bi olay yok. baş karakter çok zeki taktikler geliştirecek galiba ben ondan izliyorum. leloush kadar olmayabilir ama bununda kendine göre bi karizması var

5. Re:zero'da 16. bölümün son sahnesinde gördüğünüz şey bir ejderha değil ;) 

2. Kaxell

Kaxell

hahah ne olduğunu söylemedim ama :D hem ejdarha olsaydı çok klişe olmaz mıydı?

Belki puck'tır diyicem ama Rem'e Ram'den herhangibir işaret gelmedi. Emilia ölmüş olamaz. :D 

Yeni boss yeni maceralar^^

3. Kikuchi
    4. Tensai-san

Tensai-san

uçan bi deniz canlısı :1f61d:

6. No Game No Life'a film geliyor: 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Film dediğin live action mu uzun metraj mı?

2. Kaxell

Kaxell

yok anime filmi geliyo, bir saat falan olur büyük ihtimalle, 6. arcı yaparlar.

7. Re:zero 16. bölüm trailerı: 

1. Red-King

Red-King

Senin şiveni...

Bu arada sadistik ?? Subaru ne hallere düşüyor böyle ya... 

2. Kaxell

Kaxell

Kız kaç tane koca eskitmiş o yaşta... Akıl hastası olduğundan tam da oun yapabileceği bir şey :D

8. Uzun saçlı Rem: 

2. LeornKayn

LeornKayn

Bu seride baya baya ünlü oldu yaw 1 bölüm izleyip bıraksam mı :D

3. Kaxell

Kaxell

seni döverim :D 

ilk bölümü 45 dakika. izle zaten bırakamayacaksın :P

4. Huseyinekrem

Huseyinekrem

İzleme dur hele bi sezon bitsin :D

9. 2 senedir cevrilmesini dört gözle beklediğim koiken otome gorsel romaninin ingilizce cevirisini tamamlamişlar. Hazır megadimension da steamdeyken bos vakit oldürme oyunlarimi buldum.

10. Re:zero'nun şu ana kadar ki en iyi bölümü yanınlandı. Sansür yok. OP ve ED yok. Emilia yok. Sadece vahşet. Sadece kan ve imkansız bir çaba... Herhalde yeni sezon gelsin diye para harcadığım ilk ve tek anime bu olucak.  

2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Para harcamak derken hocam?

3. xemerius

xemerius

Merak ettim simdi ama 1 hafta boyunca izleyemicem -_-

4. Kaxell

Kaxell

kapanışı film gibi yapmışlar ya. subarunun kesik kafası karla kaplanırken Puck'ın uzaktan bakması, yapımcı isimlerinin kırmızı şekilde parlayarak ekrandan akması falan acayipti. 

Amazon'dan ilk iki volume'un bluray'ini satın alıcam. Birkaç aya tekrar para biriktirip bütün volume ları almayı planlıyorum. 

11. Şu ana kadar çizilmiş en iyi Emilia fan artı: http://touch.pixiv.net/member_illust.php?mode=medium&illust_id=57747839

2. Kaxell

Kaxell

Bence yeterince giyinik :P

Hatta fazlasiyla giyinik :P

3. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Onu tel wallpaper'i yaparsam bizimkiler beni yer :D

12. Evett. Herkes Subaru'dan nefret ettiğine göre Re.zero tam olarak başladı diyebiliriz. Bu son iki bölüm çok sinir bozucu olsa da artìk işler eğlenceli olucak

13. O kadar kaçmama rağmen bana en korkunç re:zero spoilerını veren facebook arkadaşlarıma inşallah ayağınız burkulur da merdivenden düşerken boğazınıza şemsiye ucu girer dileklerimi buradan göndermek isterim. ulan, insafsızlar! zaten dokunsan ağlayacak haldeydim ayıp değil mi BE! 

2. fl0xz

fl0xz

1280x720-mKc.jpg

3. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Geçmiş olsun :)

4. Kaxell

Kaxell

kaçsın remle. NEREYE KAÇACAK NEREYE! !!! 

GEBERİP DURUYOR Bİ KIZI KURTARAMADI! 

"SPOİLER SPOİLER SPOİLER SPOİLER"1!!!!1

ve kurtaramayacak... 

14. Re:zero'nun son bölümü "çöptü". hemde acayip gerekli ve çok güzel  bir "çöp". Eğer bu bölüm olmasaydı Subaru'nun ne kadar sıradan bir insan olduğunu anlayamazdık. Bencil, güçsüz, ve acı çeken bir çocuk olması onu  normal OP ana karakterlerden ayıran en büyük özellik. Ama, bugün yaşadığı bu çöküşten sonra tekrar yükselişini göreceğimizi düşünüyorum. Eğer sürekli ölmezse... hihahahahah. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bana gereğinden çok öldürüyolar gibi geldi. Neyse aldım beklemeye hele bi tamamlansın :D

2. jans09

jans09

O benim de tamamlansın izleyim listemde :)

15. Masamune-kun no Revenge anime oluyor. Bunu iki sene önce deseler hayatta inanmazdım

1. Witch

Witch

Huummm... Waifu adayları görüyorum.

2. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Birde kalkan kahramanı gelse... Tate no yuusha no nariagari diye geçiyor. Türkçesi burda var:
      https://mavimanga.wordpress.com/2015/04/28/tate-no-yuusha-no-nariagari-kalkan-kahramaninin-yukselisi/

3. Kaxell

Kaxell

onda günceldeyim biliyorum. kesin gelir, ama en az 1-2 senesi var. mangada 30. bölüme falan ulaşmaları gerek yeterli materyal çıkarabilmeleri için 

16. Abov... Re:zero'da yeni arc başladı. İşin ilginç taraf yeni gelen karakterler aşırı OP.  Hani, spoiler vermeyim ama öyle böyle değil. Şu an en büyük fantezim acaba subaruyu ilk kim öldürecek diye insanlarla bahse girmem. Bütün bölümü tırsa tırsa izledim. 

2. xemerius

xemerius

Bu bölüm güzeldi gerçekten son sahneyi hiç beklemiyordum çok beğendim :D spoiler olur mu bilmiyorum ama yinede buraya yazıyım

Spoiler

beatrice -adı buna benziyor- daha az göreceğiz sanırım -_-

3. Kaxell

Kaxell

beatrice'in rolü kütüphaneyi korumak olduğundan bende azalacağını düşünüyorum. asıl sıkıntı priscilla adlı manyak. 

4. xemerius

xemerius

Evet ondan bende cok sey bekliyorum -_-

17. Bu pazar günü Re:Zero gerçek yüzünü gösterecek.  3. Hikayeye geçiyorlar ve hikayenin yazarı twitterdan izleyenleri yaşanacak şeyler için uyardı. Kısaca "bana kızmayın, küfretmeyin, ama daha gerçek acı nedir görmediniz." diye twitt attı. Korkuyorum arkadaş. 

2. Tensai-san

Tensai-san

3. arc en trajedik olan diyorlar zaten ama bakalım bide şu müziğin adı ne iyiymiş baya :D

3. xemerius

xemerius

Yeni ed mi -_- bunu cok begenmistim -,-

4. Kaxell

Kaxell

Hemde endingi emilia yi seslendiren kisi soyleyecek. Ve de sarkinin ismi "Hayatta kal"

18. Eveeeet. "Veterinerlik okuyan japon bir waifu bulma" planıma başlamış bulunmaktayım. Japonyaya giderken baklavalı, keçi sakallı ve rayban gözlüklü olmayı planlıyorum. Hazır önümde bir sene de var. Sabah akşam balık ve pirinç yesem olur bence. 

19. Re:Zero bahar döneminin en iyisi olmakla yetmezmiş gibi yaz döneminde de esip gürleyecek. Şu hali bile yeterince manyakken 3. hikayeye geçtiklerinde o stüdyoyu yıkacaklar. 

1. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Bana biraz hızlı ilerliyor gibi geldi. Yada ben anlayamadım olayı pek.

2. Kaxell

Kaxell

1. Ark 6. Bolumde bitti ya onu tamamen aktarabildiler. Şuanki Ram ve Rem'li ikinci arkı hızlı ilerliyorlar, bir an önce üçe geçebilmek için. 

Aslında eksik bilgi bırakmadılar ya neyi anlayamadın yardımcı olayım

3. Huseyinekrem

Huseyinekrem

Anlayamadımdan çok, senaryo aşırı hızlı diyordum. Dediğine bakarsak normalmiş o zaman.

20. Overwatch oynayan varsa takılalım.  Mercy'le hunharca can basarım acımam oyun taşırım. :D 

2. sadece okan

sadece okan

tf2 aile ve cüzdan dostu bedava :D gaben daha napsın

3. kawaii kereste

kawaii kereste

TF2 oynadım ben bi ara, zevk alamadım nedense. sevmeyi çok istedim ama olmadı yani :D yıllar önceydi tabi bu daha yeni F2P olduğunda.

4. Kaxell

Kaxell

Benim icin overwatch best waifus shoot bad people demek o yuzden tartisnaya girmeyim :P valla d.vayi gordukten sonra bastim parayi aldım 

21. Artık Re:Zero'yu dönemin birincisi ilan etme vaktimiz gelmiştir. Mushoku Tensei ya da Hakomari'nin animesi çıkana kadar da top 10 listemde birinci sırada olacak. 

2. Papyon

Papyon

Openingini en az 50 kez tekrarladiğim nadir animelerden.

3. Kaxell

Kaxell

Iki gün önce 4 dakikalık full versiyonu da çıktı. :)

4. Papyon

Papyon

Videosuz olmaz :D

22. Hazır urf varken lol ?

2. Kaxell

Kaxell

zaten euw'ye geçtim :D

3. Kaxell

Kaxell

bak sende girmiyosun foruma, sonra trip atma mesajıma bakmıyosun diye :P

4. LeornKayn

LeornKayn

Aynen arkadaş listemde bulamayınca bir şey olduğu belliydi :) oğlum sen girip bakmıyon len ben girip bakıp cevap yazıyorum en azından :D euw 'da totem timomu yapıyorsun :)

23. Dönemin saklı incisi: http://www.turkanime.tv/video/high-school-fleet-1-bolum Ecchisiz, full moe ve aksiyon dolu gemi savaşları animesi. İlk kez kardeşimi anime izlemeye çağırdım, 1080px bölümü yansıttım televizyona, patlamış mısırla beraber sinema izler gibi izledik. 

24. Önümüzdeki bahar Japonya'ya gidişim kesinleşti. İğrenç bir dönemin sonunda bir şekilde ortalamamı korumayı başardım ama yaptığım işten bile tiksindim. 

2. LeornKayn

LeornKayn

Anlat biraz bakayım nasıl gidiyon ne yaptında gidiyon tiksindiğin iş neydi Leo-san merak ediyore.

3. LeornKayn

LeornKayn

Capanya seni çok değiştirmiş Ertu  , adam sallamadı bile ya

4. Kaxell

Kaxell

olum yok foruma bilgisayardan girmiyorum. telefondan da aşırı üşeniyorum çok uzun hikaye çünkü

25. Bu haftasonu: Rayla'nın değiştirilmiş çizimi ve Pusula Projesi'nin 12. Bölümü geliyor. Rayla'nın son hali üzerinde hala uğraşıyoruz, kıyafetlerinde yaptığımız değişikliklere göre hikayenin eski bölümlerinde Rayla'nın giydiklerini anlattığımız kısımlarda değişikliklere gidebiliriz. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.