Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

249
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Kushinachan in Merhabaaaa   
    Hoş geldin :D
  2. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Cold Dewil in Bir Karakter Gördüm Sanki *.*   
    Başta babaannem gibi başlardım ''Töbe töbe bismillah! İn midir cin midir bu ne yaa?''
  3. Beğen
    OrangeBox got a reaction from TheHangedMan in Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor   
    :admire-onion-head-emoticon:-Anne... kredi kartı nerde??-
  4. Beğen
    OrangeBox reacted to Ene in Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri   
    WataMote opening sözlerini çok sevmiştim ama şimdi yazmaya üşeniyorum. :D
    http://www.youtube.com/watch?v=HAIAXFQ0T74
  5. Beğen
    OrangeBox reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 24.05.2014 (6)   
    Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştığım Çalar Saatler çalışması var.  :D
    Bundan başka hep merak ettiğim ve bana komik gelen bir anime olayını elimden geldiğince komik bir şekilde uyarlamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Çizgi Gözler çalışması siz komedi severlerle. :D
    Geçen haftalarda aklınıza gelen komik fikirlerinizi paylaşabileceğinizi söylemiştim. Ayhan "free word" arkadaşım aklına gelen bir çalışmayı benle paylaştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Güzelde oldu diye düşünüyorum. AnimeLife bölümüne bir çalışma daha eklenmiş oldu. ^_^
    Son olarak ilerki haftalarda da başka bölümlerini paylaşacağım bir mini komedi serisini paylaşıyorum. Okulda birbirlerini keşfeden iki animeci Eren ve Ezgi arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. :wub:  Ama bu sizi şaşırtmasın romantik bir seri değil bir komedi serisidir. B)  (Malum kişilerin isimlerini kullandım. Haberleri yok ama onlar bana kızmazlar. Yani öyle umuyorum. :blink: :P )
    Umarım beğenirsiniz. Daha güzel çalışmalar ilerki haftalarda sizlerle olacak...

ÇALAR SAATLER

ÇİZGİ GÖZLER

ANİMELİFE (Bu bölümün çalışmaları Genel AnimeKomedi bölümünde AnimeLife başlığı altında bulunmaktadır.)

ANİMECİ AŞIKLAR (E<3E) -Bu bölüm tanıtım amaçlıdır hikayenin devamı ileriki haftalarda-

6. Beğen
    OrangeBox reacted to ImYoonah in Oyuncu Değil, Yapımcı Olmak İsteyenlere!   
    Mangakalığa hevesli biriii olaraktan :) iş sürem gerçi haziran sonu başlar. :admire-onion-head-emoticon:
  7. Beğen
    OrangeBox reacted to Heiwa. in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Ona sadece iki bölüm dayanabilmiştim, söylemeyi nası unuturum.. Ay o bağırsaklar..  :ghost-onion-head-emoticon: 
  8. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Heiwa. in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Corpse Party'nin animesinde -oyunu saysam ohhooo..- Yoshiki'nin ölümü... adamın beyni ağzından çıktı resmen :depressed1-onion-head-emoticon:
  9. Beğen
    OrangeBox reacted to ★ BlackButter ★ in Selam minna-san   
    Selam millet adım Karahan. Biliyorum ismimi adı olarak işgal etmiş bir oyun bulunuyor :D Aslında benim adımla Metin adındakilerle dalga geçildiği kadar çok dalga geçilmiyor (Metin2). Şuanda güncel bir anime listem bulunuyor ama my anime list sitesinden bi çük anlamadığımdan buradan direk odun gibi yollıyacağım , yolladım gibi , yollamak üzereyim. 

Death note
    Elfen lied
    High school of DxD
    High school of DxD new
    Kore wa zombie desu ka ?
    Kore wa zombie desu ka ? 2
    Bakuman 2
    Kuroko no basket 2
    Fairy tail Fairy tail II - 7
    Angel densetsu
    Asa made jugyou chu
    Girls brawo
    Girls brawo 2
    Freezing viberation
    Hellsign
    Bleach 271
    Beelzebub
    Infinite stratos 2
    Sket dance
    Sword art online
    Sword art online : Extra edition
    ''Yahari ore seishun love come wa machigatteru"
    Shingeki no kyojin
    Angel beats!
    Strike the blood ° -17
    Hagure yuusha no estetica
    Air
    Amnesia*
    Dewil may cry
    Dante
    Tekken :Blood Vengeance
    ''Danganranpo : kibou no gakuen to zetsubou no koukousei''
    D Gray Man
    Manyuu hiken-chou
    Maken-ki!
    Maken-ki! Two
    Kimi no iru machi
    Ore no nounai sentakushi ga gakuen love comedy wo zenryoku de jama shiteiru
    Bakemonogatari
    Bakemonogatari - Second season*
    Mirai nikki
    Gintama*
    Kuroshitsuji - 1
    Super sonico the animation - 4
    Witch craft works - 8
    Nazo no kanojo x
    Haiyore!
    Nyaruko-san
    'Ore no kanajoto to osananajimi ga shuraba sugiru'
    Hidan no aria
    Dragon crisis! *
    Kiss x sis - 2
    Yosuga no sora
    Ouji to warawanai neko
    Cyclops shoujo saipu*
    Gin no saji
    Gin no saji 2*
    Tonari no seki-kun - 10
    Ao no exorcist
    Sukitte ii na yo
    K-project
    Seitokai yukindomo
    One piece - 603
    Black rock shooter
    School days*
    Wampire knight*
    Code geass*
    Katekyo hitman reborn*
    Boku wa tomodachi ga sukunai*
    Kamisama hajimemashita*
    To love ru darkness*
    Dat a live*
    Mahou sensou Outbreak company - 7
    To love ru*
    The world god only knows*
    Watashi ga Motenai no wa dō Kangaetemo Omaera ga Warui - 3
    Nichijou*
    Hataraku-moesama*
    Senran kagura*
    Norogami
    D-frag*
    Chuunibyou demo koi ga shitai*
    Naruto*
    Toradora*
    Durarara! - 4
    Guilty crown
    Corpse party
    Blood C*
    Diabolik lovers*
    Blade & soul - 3
    Hiyokoi No game no life - 6
    Nisekoi - 14
    Nobunaga the fool - 2
    Mahouka koukou no rettousei - 7
    Black bullet - 6
    Mekakucity actors - 2
    Sidonia no kishi*
    Inugami-san to nekoyama-san*
    Seikoku no dragonar - 7
    Asu no youichi - 5
    Clannad - 1
    Free!
    Ghost in shell series*
    Mangaka-san to assistant-san to the animation - 1
    Sekai seifuku: bouryaku no zvezda - 6
    Saint beast :seijuu kourin hen*
    M3 - 1
    Harmonie Pokemon XY - 5
    Wizard barristers: benmashi cecil*
    Hataraku maou-sama!
    Devil survivor 2 the animation
    Toriko - 1
    Blood lad

Evet işte şuan böyle 114 animelik bi listem bulunuyor 4-5 aydır izliyorum yaklaşık olarak * olan animeler daha izleyemediklerimdir. Böyleyim işte hayvan gibi sömürdüm zaten animeleri çokoş oldu  :D sonra 14 yaşındayım 1.81 boyum var basketball oynuyorum Point-guard veya direk ayı gibi guard koyuyolar arada pivota geçiriyolar takım batıyo falan asfjashf  :D yani iyimserimdir herhalde Mirai nikkiden sonra bi kaç gün bahaus (adı neyse) da balta aradığım doğrudur (ikea da mı vardı la balta). neyse tanışmak isteyen her kızla tanışırım asjfhgasf erkeklerle tanışmaya gerek yok (sanji gibi olasım geldi bi an asjhfghaf) Yani böyle kıl bi tipimdir laf sokmayı ben daii-ski asfhwf yani. ne diyim yoroshi des !

O değilde bu yazıda niye arka mavi oldu asmkdagfjas :D 
    :D
  10. Beğen
    OrangeBox got a reaction from DHspark in TürkAnime.TV Logosu   
    Kendi çizdiğin ile modern olan arasında kaldım... :D

Aslında farklı bir yüz olsa da fena olmaz :huh:
  11. Beğen
    OrangeBox got a reaction from Amygirl in Anime ve Mangalar da Karşılaştığınız En İyi Yüz İfadeleri ve Chibiler   
    Soul Eater -Excalibur'un adı geçtiğinde-

12. Beğen
    OrangeBox got a reaction from MisakiHinata in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    ''Kimseyi incitmeden incinemezsin'' (Insane Black Rock Shooter)
  13. Beğen
    OrangeBox reacted to Kaxell in Animelerden aldığımız dersler :)   
    Kezbanlarla nasıl başa çıkılıyor sağolsun animeler bayağı yardım etti.
  14. Beğen
    OrangeBox reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Shh, çaktırma :P ilham gelmeyince gelmiyor işte :D Bir ara daha önce yaptığım bir imzaya yazarım klüp adını olur :D
  15. Beğen
    OrangeBox reacted to Kaxell in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Aynı duyguyu (ekrana aptal aptal bakarak ne olduğunu anlamaya çalışmak...) Bakemonotagari'de de yaşamıştım... "Shaft" şaftımı kaydırdı resmen, .çıkarabildiğim tek sonuç "kedilerden uzak dur!" oldu.
  16. Beğen
    OrangeBox reacted to ayanatsume in Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]   
    Ölsünde kurtulalım. Hatta sakura ve sasuke beraber trajik bir biçimde ölseler süper olurdu :D
  17. Beğen
    OrangeBox got a reaction from free word in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Light novel konusundan sonra aklım çorba oldu şimdi kim kötü, kim... :falling-asleep-onion-head-emoti
    -Markete giderken karşıdan karşıya tam geçecektim önümde kedi var... Etrafa bakıyorum kamyon falan var mı diye sonra içime sinmiyor eve geri dönüyorum :P -
  18. Beğen
    OrangeBox got a reaction from eXt in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Light novel konusundan sonra aklım çorba oldu şimdi kim kötü, kim... :falling-asleep-onion-head-emoti
    -Markete giderken karşıdan karşıya tam geçecektim önümde kedi var... Etrafa bakıyorum kamyon falan var mı diye sonra içime sinmiyor eve geri dönüyorum :P -
  19. Beğen
    OrangeBox got a reaction from eXt in İlginç Bir Tanıtım Tarzı (Ya da İllumininati :)   
    Kısaca insanları kandıran ve arkalarından evreni yok etme planları kuran mistik örgüt... :P -Sabri de bu işin içinde-
  20. Beğen
    OrangeBox reacted to eXt in İlginç Bir Tanıtım Tarzı (Ya da İllumininati :)   
    Yani üstün olduklarını söylüyorlar,ve sabri bence bu işte en üst kısımlarda,Kimse bi şutla o kadar şey yapamaz :D (adam aydınlanmış)
  21. Beğen
    OrangeBox reacted to Papucumun Hayalleri in Yeni karakalem çizimlerim.   
    oha *-* Yatoo kawaii yarışmaya katılsana sen *-*
  22. Beğen
    OrangeBox reacted to BYNOROİ in Anime OST & Opening & Ending Öneri ve Paylaşım Platformu   
    Full Metal Alchemist 2  opening 1 Yui Again 

23. Beğen
    OrangeBox reacted to Lacky in Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?   
    Kilomu seviyorum ben *-* Yeter ki fazlalaşmasın o zaman kötü olur :) Boyumu yanlış söylemişim ya ne 1.50 si 1.40larda bişeyim işte boyum kaç onu bilmiyom :D
  24. Beğen
    OrangeBox reacted to Papucumun Hayalleri in Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?   
    hiiç samimi değil :P
    Ortak özelliklerimiz çok mesela. mesela... mmm.. onlarında iki gözü var benimde onlarda yemek yiyor bende onlarda iki kulağıyla duyuyor bende asdasd ne benzediğimizi sen tahmin et :D
  25. Beğen
    OrangeBox reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Asla tumblr halkından daha hata bulucu olamazsın :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.