Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ecem_yuki reacted to Toprakezgi in Yeni Konu Başlatmadan Önce Okuyun!   
    Arkadaşlar yeni konu açmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var, bunlara uymanız gerekmektedir. Bu kurallardan aklıma gelenleri yazıyorum. Gerekirse eklemeler yapılacaktır.
    Öncelikle açacağınız konunun benzerinin forumdaki başka bir konuda olmadığından emin olmalısınız. Lütfen başlık açmadan önce forum araştırması yapınız. Açılan konunun içeriğinin forum kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz. Yazınızın Türkçe dil kurallarına uygun olduğundan emin olun. Bu konuda yardım için bu başlıktan faydalanabilirsiniz. Yine bu kuralla ilişkili olarak başlıktaki ilk harfleri büyük yazmayı unutmayın ve elinizden geldiğince mantıklı başlıklar bulmaya çalışın. Şuan için Forum Oyunları bölümümüz kapanmıştır. Forum oyunları ile alakalı başlıklar açmayınız. Başlığı doğru yere açtığınızdan emin olunuz. 100 iletiyi Doldurmadan önce > Anime Genel ve Geyik, Manga Genel ve Geyik, Sohbet/Konu Dışı bölümlerine Başlık Açamazsınız Bu kurallara uyulmadığı takdirde düzeltilebilir hataların düzeltilmesi için başlığı açan üye uyarılacak veya hata adminler tarafından düzeltilecektir. Konu ile ilgili genel bir yanlış varsa konu silinecektir, hareketlerinde ısrar ederse üye banlanacaktır.

Bu konuyu buraya açmamın amacı yeni üyelerimizin büyük çoğunluğunun bu kuralları bilmemesi. Gereksiz konular açması sonra da alay konusu olmaya mahkum olması. Sizi düşündüğümden yapıyorum başka amacım yok. -_- He yine de açarım ben derseniz çok pis ezeriz adminler olarak. Ahlaksızlık kanımızda var. :ph34r:
  2. Beğen
    ecem_yuki reacted to Ghettosan in ( 12 / 12 ) Noragami   
    Teşekkür ederim :)
  3. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Shiho in Grafik çalışmalarım~   
    bencede çalışmaların çok güzel olmuş :D
  4. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from negitoro in konnichiha^^ merhaba   
    h.geldin iyi forumlar ve iyi eğlenceler ;)
  5. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    resimler gerçektende güzel renklendirme iyi olmuş ayrıca:)
  6. Beğen
    ecem_yuki reacted to carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    :hell-yes-onion-head-emoticon:  SHİNTAROOOOO   :bled1-onion-head-emoticon:

Amine dedi ya asdfghjsdfghjk

O değilde adam güldüğümüzü anladı videoda azarladı bizi  zeki olmak böyle birşey  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Shintaro'nun sesinide duyduğuma göre yarın YGS'de full moral ile gireceğim :D

yada  kendimi boşlukta hissedip 0 çekeceğim  :depressed1-onion-head-emoticon: 

Shintaro'nun anime tasarımı:

7. Beğen
    ecem_yuki reacted to carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Oyşş.Bu resmi çok sevdim  :good-job-onion-head-emoticon: Büyük olduğundan spoiler içine aldım :D

8. Beğen
    ecem_yuki reacted to ♠Misaki♠ in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Erza'nın bu dönüşümünü giyerdim  -_-

9. Beğen
    ecem_yuki reacted to Centılboy in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    Takardım birde tahta kılıcı Nice ;) B)

10. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from eniyi arkadaşım Pelin abla in Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?   
    bende pamuk prensesin elbisesini giyerdim :D
  11. Beğen
    ecem_yuki reacted to MSempai in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
  12. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from fuyu in Hem gıcık olduğunuz, hem de saygı duyduğunuz karakterler?   
    evet izlemiştim bu animeyi çok güzeldi açıkçası  :D
  13. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Kaxell in Yaşadığın En Korkunç Olay?   
    çook özür dilerim ama küçüktün doğru haklısında gülmeme engel olamıyorum napim :D  :D  :Dtamam sustum :D
  14. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from fuyu in Hem gıcık olduğunuz, hem de saygı duyduğunuz karakterler?   
    ben genelde animedeki kız karakterlere gıcık olurum isimleri aklıma gelmiyorda izlediğim özellikle romantik komedi animelerde erkeğin karşısında dili tutulması peşinden koşması gibi :D
  15. Beğen
    ecem_yuki reacted to masque in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    o adminde ben olyorum heralde :D
  16. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Skadi in Vampire Knight~FC   
    beyenmem mi:) harika emeğine sağlık:)

17. Beğen
    ecem_yuki reacted to Mantus in Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı   
    Ömer bizim çevirmeniz ama burada belirttiği kendi düşüncesi yanlış anlaşılmasın.  Her fansubun kendine göre seçimi değer verdiği türler çevirenlerinin durumu vs her türlü farklı düşünce yapısı ve işleyişi var bu yüzden gidipte serileri bölüşün demek fansublara yarasız ve saçma olur ayrıca serbest çevirenler olsun , fansub grupları olsun sürü ile ortalıkta çeviri kaynağı mevcut bu çeviri kaynaklarının kalitesini belirleyecek yegane şey rekabettir elbetteki (hızlı çeviri vs değil) herkes serisini kendine göre seçer kendine göre ayarlar izliyicilerde kendisine uyanı kalitesini zamanını vs artık neyini beğeniyorsa ona göre izler bence şunu al şunu alma demek saçmalık olur böle durumlarda.

Asıl denilecek şey inşallah her çıkan anime kaliteli bir şekilde sunulur , sahiplenilmeyen anime kalmaz ve güzel bir şekilde sunulmayan anime olmaz böylelikle kaliteli bir sezon geçirmiş oluruz Türkiye adına benim bütün temennim ve dileğim bu.
    Fatality Fansub olarakda görüşümüz bu yönde inşallah herkes adına güzel bir sezon geçiririz.

Fatality Fansub Mantus.

18. Beğen
    ecem_yuki reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Üyeler gelmeye başladı :D

Önemli haberi direk vereyim, Mary'yi Kuroneko, Konoha'yı Kira seslendiriyor :D

Bendende Ene'nin seiyuu'sunu açıklayan kısa bir tanıtım.
    http://www.youtube.com/watch?v=nZv_apH8Jao
    Not:Video yarım kalmıyor, orada zorla birtiriyorlar :D

Şu anda hakkında bilgim olan Seiyuu'lar:
    Ene: Kana Asumi (Nyarko desem anlarsınız heralde :D Ayrıca Nisekoi'nin Tachibana'sı, To aru Majutsu No Index'den Hyouka Kazakiri, Madoka Magica:Rebellion Movie'den Nagisa, Mayo Chiki'den Nakuru, Dog&Scissors'dan Madoka )
    Mary: Kana Hanazawa (To Love Ru'dan Mikan, Bakemonogatari'den Nadeko, Angel Beats'den Kanade(Melek), Ayrıca Oreno Imouto wa Konna ni Kawai Wake ga nai'den Kuroneko!, Deadman Wonderland'den Shiro, Steins;Gate Mayuri, Nisekoi'den Onodera...)
    Haruka/Konoha: Mamoru Miyano (Death Note-Kira dedimmi biter heralde. Ayrıca Soul Eater'den Death The Kid, ve Steins;Gate'den Okabe Rintarou!, Ayrıca Free'den Matsuoka Rin.Ayrıca şu an yeni başlamış olan Nobunaga The Fool'da Oda Nobunaga)

Haklarında bilgi buldukça güncelleyeceğim. Daha şimdiden ne kadar para harcadıkları belli. Özellikle Mary'ye çok sevindim :D Tutturu~

Ek olarak: Jin açılış ve kapanış şarkılarını yazacakmış diye bir duyum aldım  B) Shidu da ona katılacakmış. Ayrıca seiyuu seçiminde onlar söz sahibiymiş. En çok endişelendiğim konu buydu zaten :D

Birde, bu videoda ilk yarıda animede olacak seslerle Ene, ikinci yarıda Mary'yi duyablirsiniz.

Son olarak da resmi site: http://www.mekakucityactors.com/

Gaza geldim, yarım saattir yabancı forumlarda hazine avındayım :D
  19. Beğen
    ecem_yuki reacted to YuXu in Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?   
    Animelerdeki veya filmlerdeki romantizm genelde gerçek dışı oluyor. Ve her insan sevginin, ilginin ve romantizm'in hayalini kuruyor. Bunları istemiyorum diyen biri zaten yalan söylüyordur. İnsanların ulaşamadığı fakat hayalini kurduğu şeyler de hoşlarına gidiyor. Ve izlerken dalıp gidiyoruz. Keşke böyle olsa.... gibisinden
  20. Beğen
    ecem_yuki reacted to Chaos Emperor in Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?   
    Romantik Anime izlemeyi sevenler için soruyorum arkadaşlar neden romantik Anime izlemeyi seversiniz?
    Açıkcası ben Animelerdeki romantizmleri çok seviyorum ve çok hoşuma gidiyor.
  21. Beğen
    ecem_yuki reacted to Skadi in Vampire Knight~FC   
    Soundtrackleri  gerçekten çok güzel bu serinin.Paylaşım için teşekkürler, senide ekledim..
  22. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Skadi in Vampire Knight~FC   
    aynen bende katılıyorum bize yakışan olmuş güzel imza :D

23. Beğen
    ecem_yuki reacted to Özay in Vampire Knight~FC   
  24. Beğen
    ecem_yuki reacted to Nikkitta in Vampire Knight~FC   
    Bize yakışır bir imza olmuş teşekkürler  ^_^  
    Hemen ekledim imzama bende  :lol:  :rolleyes:
  25. Beğen
    ecem_yuki reacted to Skadi in Vampire Knight~FC   
    İmzamız bu, ilk sayfaya da ekledim , isteyenler kullanabilirler.Yakın bir zamanda resimli imza da ekleyeceğim..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.