Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ecem_yuki reacted to 3n4bL3 in ( 12 / 12 ) Noragami   
    Anime Adı : Noragami
    Anime Türü : Shounen, Aksiyon, Macera
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2013
    Çevirmen : Ghettosan
    Düzenleme : 3n4bL3
    Özet; Bu diyar ve diğer diyar arasındaki sınırda 8 milyon tanrı, tanrılara hizmet eden ölü ruh ve yardımcı diğer ruhlar insanların işlerine karışmaktadır.Tatlı bir orta okul öğrencisi olan ''Hiyori Iki'' sınıf arkadaşlarının zorbalıklarına katlanmaktadırve dinlenme odasına gidip tek başına ağlamaktadır.Eve vardığı sırada banyosu'nun duvarına karalanmış olanbir telefon numarası ve '' senin sorunlarını çözeceğim'' şeklinde mesaj görür.Numarayı aradıktan, Karşısına mayo giymiş evsiz kendine tanrı diyen bir çocuk çıkar.Yato isimli bu çocuk, kaba, huysuz, tembel, ve kimsenin isteklerini asla dinlememektedir.Fakat elinde tanrı olabilecek güç vardır ve kimse bunu bilmemektedir..
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

2. Beğen
    ecem_yuki reacted to 3n4bL3 in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    6. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  3. Beğen
    ecem_yuki reacted to GüLFi in ( 12 / 12 ) Kyoshiro to Towa no Sora   
    5 bölümde güzeldi devamını bekliyoruzz :) çeviriler çok hızlı geliyor elinize sağlık. 
  4. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Centılboy in Vampire Knight~FC   
    Aynen katılıyorum o yüzden hiçbir animenin mangasını okumuyorum bir Vampir knightı okumuştum zevkli olmuyor gerçekten :(
  5. Beğen
    ecem_yuki reacted to Yuki-chan in Vampire Knight~FC   
    zeronun güzel gözlerininhatrına bende katıliym FC ye  :lol:
  6. Beğen
    ecem_yuki reacted to _phantom_ in Vampire Knight~FC   
    Ben ben ben ben ben (biraz geç kaldım sanırım :D )
  7. Beğen
    ecem_yuki reacted to Nikkitta in Vampire Knight~FC   
    Aslında seri mangada hala devam ediyor. "6 Mayıs 2014"  tarihinde de 18. kısım yayınlanacak. Durum böyle olunca anime de gelir diye düşünüyoruz ama yapımcılar anime fikrine sıcak bakmıyor. Öyle ki bir ara "Vampire Knight Destiny" için konuşmalar yapıldı ortaya bir çok teori atıldı ancak net bir karar alınamadığı için fikir iptal oldu. Şuan için anime de yeni seri söylentisi yok. Ama manga devam ettiği sürede ne olacağı belli de olmaz. Belki mangası bittiğinde yeni bir anime serisi düşünülür o.0 
  8. Beğen
    5. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  9. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from AdminSlayer in Gerçek Anime Kızı   
    evet gerçektende çok güzel kızmış tatlı bir yüüzü var azcıkta konuşurken gülse süper olur cana yakın kızlar herzaman ilgi görür. :D genelde bayanlar bayanı biraz kıskanır ama ben bayan olarak öle düşüncelerim yok.beylerin aşık olcağı bir kız anime kızları biraz andırıyo tabi anime kızları saf komik içinden geldiği gibi konuşan olur amma felsefik konuştum ha :D  :D
  10. Beğen
    Yeni üyeler gelmiş ne güzell  ^_^
    Rütbem kaybolmuş ama :huh:  Sevmiştim aslında :lol:
    Neyse madem yeni üyeler de gelmiş bir iki resim daha paylaşayım arşivden  :wub:
    Bu FC yi buldum daha da bırakmam buraya yazıyorum  :lol:

Bir tane de "aidou" olsun ♥

11. Beğen
    3. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  12. Beğen
    ecem_yuki reacted to AdminSlayer in Gerçek Anime Kızı   
    Sörf yaparken ilginç bir şeyle karşılaştım. Kaliforniyalı bir kız bildiğin anime karakteri olmuş. Adı Dakota Rose.
    Buyrun haber:
    http://fotogaleri.haberler.com/kaliforniyali-genc-kiz-sosyal-medyada-fenomen-oldu/

Bu da o çok popüler olan blogu:
    http://kotakoti.com/

Sadece rimel ve ruj kullanıyormuş. Benim ilgimi çekmedi ama Japon modasını takip eden arkadaşlarım vardı. Güzel tavsiyeleri var Rose'un. Kız arkadaşların ilgisini çekebilir.

13. Beğen
    ecem_yuki reacted to TheDirectEco in ( 52 / 52 ) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch   
    Encoder-kun, sizde çok iyi biliyorsunuz disiplin benim için çok onemli ;-) Ama ben tokyo mew mew'in bitmeden bayagı mermaid melody yuklenmesi taraftariyim yaklasik iki aya yakin zamandir yeni bolum yok ve izleyenlerin bana olan guvenlerini kaybetmelerini :'( ve kufretmlerini istemem :D
    Yeni seri demisken 2014 sonbahar yeni animelerinden yeni bi seri ceviririm diye dusunuyorum neyse hele elimdekiler bi bitsin konusurusuz onlari :)
  14. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Nikkitta in Vampire Knight~FC   
    tşk.ler çok sevindim:)
  15. Beğen
    ecem_yuki reacted to Skadi in Vampire Knight~FC   
    Ekledim, hoşgeldin..

Rütbeleri yakın bir zamanda yeniden ayarlarım.Paylaşımların için teşekkürler (:
  16. Beğen
    Ben izleyeli çok olduğu için açılışı duyunca bi hoş oldum  ^_^ 
    Teşekkürler paylaşımlar için  :)
  17. Beğen
    Ekledim, hoşgeldiniz..
  18. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Nikkitta in Vampire Knight~FC   
    ayrıca bende vampir knight serisi fanlardanım serilerini kaç kez izlediğimi unuttum bile tekrar tekra tabi abartılı olmasın ama 3.sezonunuda kaç senedir bekliyorum :D çıkacak cıkacak denildi ama çıkmadı  filmide olsa izlerim ama  o da yok ya :(  :(
  19. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from sanzu in Vampire Knight~FC   
    ayrıca bende vampir knight serisi fanlardanım serilerini kaç kez izlediğimi unuttum bile tekrar tekra tabi abartılı olmasın ama 3.sezonunuda kaç senedir bekliyorum :D çıkacak cıkacak denildi ama çıkmadı  filmide olsa izlerim ama  o da yok ya :(  :(
  20. Beğen
    Mangaka:Matsuri Hino
    Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir
    Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır.
    Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gecedir, bir vampir tarafından ısırılmış olduğu yer...ve sonra Kaname adlı başka bir vampir tarafından kurtarılmıştır.
    Bu olaydan sonra 10 yıl geçmiş Yuki Cross, Cross Akademisinin müdürünün kızı olarak evlat edinilmiş, büyütülmüştür.
    Cross Akademisi iki değişik grup öğrencilerden meydana gelmektedir: Gündüzcüler ve Gececiler. Alacakaranlıkta gündüzcüler yatakhanelerine döndüklerinde yolları gececilerle yani vampirlerle aynı yerden geçmektedir. Yuki Cross ve Zero Kiryu okulun koruyucularıdır ve gündüzcüleri gececilerden korumaktadırlar, yani bir nevi gardiyanlardır. Bunu yapmalarındaki tek sebep gececilerin vampirlerle dolu olmasıdır. Gececi öğrencilerden biri olan yani bir vampir olan Kaname'yle Yuki'nin karasevdası yasak bir aşkın başlangıcı mıdır? veya ona onu çeken geçmişinde bir şey mi vardır? Çünkü bu sırların dünyasında hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve hatta yanlış bir güvenin bedeli bile ölümden daha kötü olabilmektedir...
    Ana Karakterler
    Kaname Kuran

Kiryuu Zero

Yuuki Cross

Diğer Karakterler
    Gece Sınıfı

Diğerleri

Kurucu
    Skadi

Üyeler

İmza

21. Beğen
    2. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  22. Beğen
    1. Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  23. Beğen
    Anime Adı : Kyoshiro to Towa no Sora
    Anime Türü : Dram, Büyü, Romantizm, Shounen
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2007
    Çevirmen : Zelpus
    Redaktör : sayaji
    Encode: KuramaUN
    Özet; Büyük Akademi Şehri insanlığın gördüğü en büyük felaketin yaşanmasından on yıl sonra insanlığın kurtulmasının sembolu olarak sayılmaktadır. Kuu Shiratori ise, bu akademi şehrinde yaşayan gayet normal bir öğrencidir.

Kuu rüyalarında bir prensin onu alıp götürdüğünü görmektedir. Bir gün okul festivallerine hazırlanırken rüyalarında onu alıp götürdüğünü gördüğü prensine tıpatıp benzeyen transfer öğrencisiyle karşılaşır. Prens, Kyoshiro Ayanokoji, tıpkı rüyalarındaki gibi ona "Gidelim..birlikte" der.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

24. Beğen
    ecem_yuki reacted to 0nLin3 in İmzalarım - (Geçici bir süre istek almıyorum.)   
    Önceki konuda resim sayısı sınırını bayağı aştım. Diğer forumlarda aldığım istekleri de buraya ekliyorum. Yetkililerden biri diğer konumu silebilir. Artık buraya ekleyeceğim. Buradakilerden uzun zamandır istek gelmediğinden resimlerin çoğu bu forumun sınırları üstünde. Buradan istek gelirse 400x200 olanlardan yine yaparım.

Geçici bir süre istek almıyorum.

Yeniler:

Galeri:
    http://0nlin3devian.deviantart.com/gallery/

Eskiler:

25. Beğen
    ecem_yuki reacted to torotoro in ( 52 / 52 ) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch   
    Tokyo Mew Mew bitsin gelecek bölümler .d, benim suçum gelmemesi ben bekletiyorum .s.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.