Jump to content

Nones

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

2195
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

299

İletiler bölümüne Nones kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tadında fillerde sıkıntı yok.

Hinata fiili diyorsunuz lakin filmi çıkacağı için kaçırılan kız kardeşi biraz olsun tanıtmak amacıyla yapılmış, filmi vizyona girerken aynı haftada yayınlanan 1 haftalık fiilden bahsediyoruz.

Bu gözünüze çok batmamalı. Normal olan bu çünkü kız kardeşi hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

Nitekim manga bitmişken üstelik yeni Baruto serisi çıkacakken neden saçma uzun fiiller verilir işte bunu anlamış değilim.

Animeyi bırakmakla en iyi kararı verdiğimi bir kez daha anladım.

2. Eğer kişiyi ilk kez görüyorsak o kişi ilgisinden bahsediyorsa dış güzelliğine bakarız. İç güzellik önemli diyenlerin söylemleri inandırıcı gelmiyor. İlk kez gördüğün birinin içinin güzelliğini nereden bileceksin ki? Açık olalım ilk kez tanıyorsak dış görünüşe, aldığımız enerjiye bakarız. Olumlu olumsuz her türlü cevabı genel olarak buna göre veririz.

Lakin bu kişi arkadaş çevremizden olsun. Bildiğimiz birisiyse eyvallah içinin temizliğini bilerek iç güzelliği ön planda tutarız. 

Kısaca genelde iç güzellik denir ama dış güzelliğinde iç güzellik kadar önemli olduğunu düşünenlerdenim.

Yalnız dış güzellik derken herkesin kendine özgü standartları vardır. Mesela bana yakışıklı-güzel gelen başkasına gelmeyebilir.

Lakin atıyorum Kıvanç Tatlıtuğ (her ne kadar beğenmediğim birisi olsa da) yakışıklı diye nitelendirilecek genel tanıma girer. 

Benim buradaki dış güzellik tasvirim kişinin güzellik anlayışına girer.

3. Çok güzel gidiyordu devamı nerede ki bunun :(

Ya o değilde içerisinde Naruto'nun Hinata'yı odasına davet etme biçimine çok güldüm. 

Atkı fikri de çok hoş olmuş.

İtiraf etmeliyim ki mangayı çok özleceğim. Animesi beni Naruto'dan soğutsa da mangası candır.

Anime demişken Hinata ve kardeşinin hikayesini izlesem iyi olacak. Çıkmış olması gerekiyordu sanırım.

Konu için teşekkürler.

4. Bende kendi adıma çok romantik şeyleri seven biri değilim.

Fakat itiraf etmeliyim ki şu son aşk temalı movie'yi hiç bir anime yapımı kadar merak etmiyorum.

Romantik şeyler yazmada iyi olmayan adamdan neler çıkacak acaba. Nitekim 700 bana çok aşırı mutlu son gibi geldi nedeni belliymiş. 

15 yıl büyük başarı ayrıca ayrı bir saygı duyulması gereken bir mangaka kendisi.

Veher daim animeseverlerce tartışılan en iyi seri One Piece mi? Naruto mu? sorusunun cevabını da çok güzel vermiş. Takdir ettim kendisini.

Naruto'da bittiğine göre One Piece'ye başlayayım ben en iyisi :P

5. Ben herkesin aksine Hyuga Kız Kardeşler, Değişmeyen Bir Kader bölümünü kesinlikle izlemeyi düşünüyorum. Ve gerekli görüyorum. (ki bunu fiillerden sıkılıp rahat 2 aydır animeyi izlemeyi bırakmış birisi olarak söylüyorum.)

Gerek klanı hakkında pek bir ilgi olmayışı gerekse Hanabi hakkında bir şey bilmeyişimiz benim ilgimi çekiyor.

Sonuçta Hyuga klanının başına Hanabi yada Hinata kızımızdan birisi geçecek .

Ki aralıkta çıkacak filmde zaten Hanabi'nin kaçılmasını öngörüyorsa aynı tarihlerde böyle bir fiil çokta iyi düşünülmüş kanımca.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.