Jump to content

ichinosestudiosceo

Üyeler
  • İçerik sayısı

114
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to Amygirl in Naruto Final   
    bir tepki verebileceğimi sanmıyorum herhalde ben ölmüş olurum benim torunlar falan izler biterse onlar ağlayabilir ;D
    zaten arşivimi torunlara bırakmayı düşünüyorum :P :P
  2. Beğen
    ichinosestudiosceo got a reaction from Nanilyas in Selaaaaaaaam :3   
    Seni tanıdığıma sevindim, bir soru sormuştunuz bana, o sorununda cevabını da verelim. Evet, şirket içi gerçek olacak ve ALLAH izin verirse Japonya'da olacaktır. Orası cidden en büyük hayalim. 
  3. Beğen
    ichinosestudiosceo got a reaction from gök yeleli malikane in Merhaba ^-^   
    FF okumayı seviyorsun, FF mi okuyunca yorum beklerim. Bu arada hoş geldiniz.

FF: Fan-Fiction
  4. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to asci in Türkçe bir seslendirme ekibi mi kursak?   
    tek eksiğimiz deli cesareti olan birisi.aslında konu olarak da açıp destek toplamaya çalışsak site olarak bir çalışma çıkacağına inanıyorum
  5. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to Kandata in Türkçe bir seslendirme ekibi mi kursak?   
    Aslında ne cevherlerimiz var da,ortaya çıkaramıyoruz.Hatta bir ekip kurulsa,türkçe mangaları anime yapsalar da onları seslendirsek. Tamamen bize ait özel ve orjinal bir seri çıksa ne güzel olur!
  6. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to gereksiz in Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?   
    1 saatlik bir konser izledikten sonra aklıma gelen ilk şey sonunda hiç naz yapmıyan her istediklerini yaptıra bildikleri bir idol yapmışlar :D
  7. Beğen
    ichinosestudiosceo got a reaction from Kadir- in Selam Ben Kadir   
    I am Kira nickin güzelmiş.
  8. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to APTALSALAK in Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?   
    miku candır ayrıca kasune teto , luka , gumi bunlarda güzeldir.işte bu bilgisayar sesi gerçeği varken neden bunu dinliyeyim diyenlere acıyorum harhangi bir sanatta önemli olan sanatı yapan değil sanatın kendisidir bunu yapan doğada insanda bir bilgisayar programıda olabilir önemli olan güzel olup olmaması,haa ben bu hoşuma gitmedi ben bunu dinlemiyom dersin amenna ama güzel geldiği halde öyle leke vurmaya çalışmak aptallık.
  9. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to eskiçeviri in Eski Çeviri   
    Görüşlere tabii ki açığız ama, şu an ki kullandığımız tema gayet sade göz yorucu bir yanı yok.

10. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to xSiyah in Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?   
    fairy tail bence :) naruto izletirseniz animeden soğuyabilir ya fillerler yüzünden :D one piecede de bi olay en az 20 bölüm sıkılabilir :( code geas olabilir ama d-grayman fulmetal alchemist bunlarla başlarsa sanırım bırakmaz :D
  11. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to eskiçeviri in Eski Çeviri   
    Discord adresimize gelmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 
    Çevirmen başvuruları için ise buradan ulaşabilirsiniz. 
    Serilerimiz tamamlandıktan sonra Nyaa.si torrent sitesine eklenmektedir, bütün serilere erişiminiz hardsub olarak sağlanmaktadır. 
    Torrentlerimiz "Seedbox" ile desteklenmektedir, indirirken en verimli hız ile indireceksiniz. 
    Serilerimiz güncel seriler olmadığı için belirli bir yayınlama tarihleri yoktur.
    Teşekkürler.

Torrent olarak indirme özelliği gelmiştir. 
  12. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to Lola. in Selamlar, ben Ayhan Gazi   
    Hoşgeldin Ayhan, ben de Melike. :D

Keyifli forumlar dilerim ^^

Edit. Şirket konusunda ciddi misin bilmiyorum ama, öyleyse başarmanı diliyorum!   :good-job-onion-head-emoticon: 

13. Beğen
    ichinosestudiosceo got a reaction from hayaksisheytan in slm türkanime ailesi ben geldim :D   
    Hoş gelmişsin sefalar getirmişsin.
  14. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to Hikigaya-kun in Hikigaya Fansub   
    Biz teşekkür ederiz. Sizlerin bu güzel sözlerini hak etmek bizim için onurdur. İyi bir iş çıkartıyorsak ne mutlu bize.

Şu sıralar çevirmen sıkıntısı çekiyoruz. Çevirmenimiz olursa ve çevirmek isterse elbette neden olmasın.
  15. Beğen
    ichinosestudiosceo got a reaction from jans09 in Selamlar, ben Ayhan Gazi   
    Hoş bulduk.

Sevindim, umarım isteğinizi yaparsınız.

Hoş bulduk.
  16. Beğen
    ichinosestudiosceo got a reaction from HyperX in Selamlar, ben Ayhan Gazi   
    Hoş bulduk.

Sevindim, umarım isteğinizi yaparsınız.

Hoş bulduk.
  17. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to Nanilyas in Selamlar, ben Ayhan Gazi   
    Anime hikayesi mi oooo doğru yere geldin bu sitede çok manga konusu arayan arkadaşımız var çok yardımın dokunacaktır HOŞ GELDİNNN :D
  18. Beğen
    ichinosestudiosceo got a reaction from Nanilyas in Selamlar, ben Ayhan Gazi   
    Selam herkese, ben Ayhan Gazi, 19 yaşındayım. Tam bir Japon hastası ve Japonya'ya şirket açmak isteyen ortopedi engellisi bir kardeşinizim. Ben daha çok buraya anime izlemekten çok anime hikâyesi yazmaya geldim. Umarım sizlerle iyi anlaşabilirim.
  19. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to piskabak in Japonların İngilizcesi   
    Bunun sebebi evrensel bir dilin kendi dillerini sömürmelerine izin vermemelerinden başka bir şey değil dostum ondan.Peki soruyorum size Hiroshima mı Hiroşima mı ?
  20. Beğen
    ichinosestudiosceo reacted to Soranohikari in Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?   
    Barakamon'un dizisi hoş olurdu bence

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.