Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

Durum yanıtları bölümüne lntegral kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Luffy aslında hastanedeymiş tüm olayları zihninde kurguluyormuş falan. Going Merry de tuzlukmuş.

1. lntegral

lntegral

Oda Wano içinde süper olacak demişti hala bir hikaye göremedik.O adamın ipiyle kuyuya inilmez 

2. (See 9 other replies to this status update)

2. Luffy aslında hastanedeymiş tüm olayları zihninde kurguluyormuş falan. Going Merry de tuzlukmuş.

1. lntegral

lntegral

Leyla ile mecnun'un insanların senaryo tahminlerini genişletmesi

3. Quentin Tarantino'ya saygı duyuyordum Pulp Fiction ve Kill Bill'den ötürü ancak bu saygı Lady Snowblood'u izleyene kadardı. Hoş Quentinciğimin saygıma da çok ihtiyacı yok ama Lady Snowblood'un bir plagiarist kurbanı olduğu dımdızlak ortada efendiler. Kill Bill resmen bu filmin bir başka kopyası. :smoking1-onion-head-emoticon:

şöyle bir klibini paylaşayım:

4. Quentin Tarantino'ya saygı duyuyordum Pulp Fiction ve Kill Bill'den ötürü ancak bu saygı Lady Snowblood'u izleyene kadardı. Hoş Quentinciğimin saygıma da çok ihtiyacı yok ama Lady Snowblood'un bir plagiarist kurbanı olduğu dımdızlak ortada efendiler. Kill Bill resmen bu filmin bir başka kopyası. :smoking1-onion-head-emoticon:

şöyle bir klibini paylaşayım:

5. Baba adaylarının, babaların ve de babalarınızın babalar günü kutlu olsun. ^^ 

6. Finaller :'(

Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 

7. Akrabalarimin beni burada bulamayacagini dusunuyorum

1. lntegral

lntegral

Emin olmaman gerektiğini düşünüyorum

2. (See 15 other replies to this status update)

8. Şu aralar insanlığa olan inancım şiddetli sallantılarla sarsılıyor. İçim kararıyor. Güzel şeyler görmeye ihtiyacım var.

9. Öff, böyle çoluk çocuğun arasında kendimi bir garip hissediyorum açıkcası o yüzden bu tür anime sohbet platformlarına katılmıyorum. Türk Anime'ye katılma tarihim 2010 ve 2010'dan beri anime izliyorum ilk önce Naruto izlemiştim tabi ama daha daha sonra Kiss x sis'e sardım haliyle ergenlik sanırım. Her neyse, myanimelist hesabımı bırakıyorum buraya.

https://myanimelist.net/profile/Coolkinq

1. lntegral

lntegral

Ben annemin karnındayken sen mandalinada mı yoksa portakalda mı vitamin olsam diye düşüyordun büyük ihtimalle :(

Nick için ise espri yaptım ciddiye alma :D Herkes istediği nicki kullanır ne karışalım 

10. Öff, böyle çoluk çocuğun arasında kendimi bir garip hissediyorum açıkcası o yüzden bu tür anime sohbet platformlarına katılmıyorum. Türk Anime'ye katılma tarihim 2010 ve 2010'dan beri anime izliyorum ilk önce Naruto izlemiştim tabi ama daha daha sonra Kiss x sis'e sardım haliyle ergenlik sanırım. Her neyse, myanimelist hesabımı bırakıyorum buraya.

https://myanimelist.net/profile/Coolkinq

11. Tam olması gerektiği gibi bir animeyle karşılaşınca içimde oluşan sevgi tsunamisi tsunojikusu tsuvivisi <3

12. FPS oyunlarında hep 'noobie' olarak çağrılacağım sanırım :,(. 

13. vay efendim, bir virüsün bizi getirdiği hallere bak.

https://i.pinimg.com/originals/ea/ac/de/eaacdea487211569770c26e27f61da66.png

1. lntegral

lntegral

Edebiyat yaptığım için kusura bakmayın sdfgfdgf Hayatın sana limon verdiği yerde limonata yapacaksın.Süt veriyorsa ama muhallebide yapılır keşkülde.Biz süt almaya gidip ağzımıza limon suyu sıkan gruptanız o yüzden istediğimiz kadar ağlayabiliriz .s 

2. (See 7 other replies to this status update)

14. vay efendim, bir virüsün bizi getirdiği hallere bak.

1. lntegral

lntegral

Ya hiç sorma bu coronadan ölenler öldükten sonra dirilse ne güzel olurdu hep bekledim.Virüsün bilinmeyen bir etkisiyle bilinçsizce canlanıp etle beslenselerde bizde ölümüne kaçsak.Sonra yaşayan insanlar çok uzaklarda bir koloni kurmuş olsa.Bizde oraya giderken yolumuzda canlı insanlar bulup kadroya kata kata suriyeli mülteciler gibi seyahat etsek.Sonra grup içinde ikilik çıksa suri suri diye diye birbirlerine girip öldürseler.Sağ kalan iki  üç kişi olarak  koloninin bulunduğu yere heryerimiz kan revan içinde varsak.Kapıyı çalsak ve canlı insanları beklerken corona mağduru ölü zombiler üzerimize atlasa.Herşey yalan olmuş olsa böylece final yapsak.

15. vay efendim, bir virüsün bizi getirdiği hallere bak.

1. lntegral

lntegral

Bekleyin yakında uzaylılar gelip bizi bu dertten kurtaracak.Her yer yakında şelale şelale su çil çil altın bili bili yumurta olacak.Kum gibi yumuşak elek gibi seçici olacaz.Pimpirikten öldürme bizi yarebbim

Tertemiz deliriyoruz buda birşey 

16. Buraya yeni geldim heyecanlıyım :))

17. https://store.steampowered.com/app/1233260/FAIRY_TAIL/

Sonunda bir anime oyunu dövüş değilde  RPG olarak geliyor J-rpg olarak geliyor ama olsun sonunda RPG bu büyük bir adım

18. Üniversiteler tatil olmuş. Ama canlı yayını izleyemedim. Aldığım duyumlar ve okuduklarıma göre üç hafta kesin ara verilmiş. Tüm Türkiye genelini kapsıyormuş. Bizim üni boşalıyor şu an. Arkadaş gruba fotoğraf attı. Kamilkoç'un önü pide sırası gibi valla. Okulda internet hızı da artmışken film indireyim bari.

19. Az önce acaip bişey keşfettim :D

Spoiler

20. Az önce acaip bişey keşfettim :D

Spoiler

21. Kulaklığım bozuldu, resmen kahroluyorum. Toplu taşımada müzik dinlemeden yolculuk yapabilen bir insan değilim ben :(

22. Kulaklığım bozuldu, resmen kahroluyorum. Toplu taşımada müzik dinlemeden yolculuk yapabilen bir insan değilim ben :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.