Jump to content

Park_BoRam

Üyeler
  • İçerik sayısı

131
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Park_BoRam reacted to Smtkrsln in One Piece Ne Zaman Bitecek?   
    One piece 45 yaşında başlayan bir adam şuan 62 yaşında olduğuna göre oda 10 yıl dediyse o 15 yıldır 2 hafta bir manga veriyor nasılsa onu hesaba katmıştır.15 yıl daha eklersek adam 77 yaşında olacak.. :(
    Ben one piece düzenli olarak 2006 yılında başladığıma göre 8 sene oradan 15 yılda devam eder topla 23 yıl one piece şuan kaç yaşında 17 yaşında benim one piece'e 'harcayacağım yaşımla oda'nın toplam harcadığı yılı toplarsak 
    23+17
    Ne yapar 40 yapar 40 :lol:  
  2. Beğen
    Park_BoRam got a reaction from Songena in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum;
    1.Korece yada Japonca bilmediğim halde, inatla o dildeki beğendiğim şarkıları açıp eşlik etmeye çalışırım.  :depressed1-onion-head-emoticon: /> 
    2.Bir yerde ne zaman kedi görsem peşine sünüp onu sevene kadar takip ediyorum.(Tabi çoğu zaman yakalayamıyor ve aptal bir edayla arkasından el sallıyorum) :hehe-onion-head-emoticon: /> 
    3.Dışarı çıkacağım da çantama şeker doldurup yolda sokakta karşıma gelen çocuklara dağıtıyorum.(Bir keresinde kavga eden çocukları böyle barıştırmışdım.  :big-eye-onion-head-emoticon: /> ) Ve ayrıca otobüsteyken dışarıda oynayan yada yürüyen çocukla göz gözgöze geldiğimde ona el sallıyorum.. ^_^ /> 
    4.Her türlü ''böcek'' cinsinden korkarımm.(Çığlıkk çığlığa) <_< 
    5.Falım damla sakızlı favorimdir. :lol: />
    6.Çok fazla istememe rağmen lunaparkta çarpışan araba ve dönme dolap dışındaki eğlencelerden mahrum kalmışımdır.(çevremdeki herkes ya korkak yada benim binmeme izin vermiyor. :angry: /> Bu yüzden ne zaman ağzımı açsam bu konu hakkında sitem ediyorum..Bir gün beni takacaklar  :mellow: /> )
    Neyse biraz daha yazarsam roman olacak  :D /> Benden şimdilik bu kadar. -_- /> İtiraf edebildiğim için mutluyum!  :lol:  :lol:
  3. Beğen
    Park_BoRam got a reaction from DarkusFable in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum;
    1.Korece yada Japonca bilmediğim halde, inatla o dildeki beğendiğim şarkıları açıp eşlik etmeye çalışırım.  :depressed1-onion-head-emoticon: /> 
    2.Bir yerde ne zaman kedi görsem peşine sünüp onu sevene kadar takip ediyorum.(Tabi çoğu zaman yakalayamıyor ve aptal bir edayla arkasından el sallıyorum) :hehe-onion-head-emoticon: /> 
    3.Dışarı çıkacağım da çantama şeker doldurup yolda sokakta karşıma gelen çocuklara dağıtıyorum.(Bir keresinde kavga eden çocukları böyle barıştırmışdım.  :big-eye-onion-head-emoticon: /> ) Ve ayrıca otobüsteyken dışarıda oynayan yada yürüyen çocukla göz gözgöze geldiğimde ona el sallıyorum.. ^_^ /> 
    4.Her türlü ''böcek'' cinsinden korkarımm.(Çığlıkk çığlığa) <_< 
    5.Falım damla sakızlı favorimdir. :lol: />
    6.Çok fazla istememe rağmen lunaparkta çarpışan araba ve dönme dolap dışındaki eğlencelerden mahrum kalmışımdır.(çevremdeki herkes ya korkak yada benim binmeme izin vermiyor. :angry: /> Bu yüzden ne zaman ağzımı açsam bu konu hakkında sitem ediyorum..Bir gün beni takacaklar  :mellow: /> )
    Neyse biraz daha yazarsam roman olacak  :D /> Benden şimdilik bu kadar. -_- /> İtiraf edebildiğim için mutluyum!  :lol:  :lol:
  4. Beğen
    Park_BoRam reacted to schneizeL in Sistem Güncellemesi!!!   
    Merhaba arkadaşlar,

Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık.
    Çok fazla bir vaktim olmadığından bu işlemler biraz vakit alıyor. Şu an bile ne zaman tamamlanacağı hususunda net bir bilgi verememekteyim. (%30 tamamlandı diyelim şimdilik)

Hazırlanmakta olan yeni sistemden şu an mevcut kullanımda olan bazı özellikler devre dışı bırakılacak veya düzenleme yapılacaktır.

Devre dışı bırakılacak/düzenlenecek özellikler;

- Arkadaşlık sistemi yerini takip sistemine bırakacak. (takip ettiğiniz kişilerin site üzerinde yapmış olduğu işlemlerden haberdar olabileceksiniz) BKZ : FB haber kaynağı.
     - Duvar kısmı güncellenerek daha aktif rol alması sağlanacak. Resim, video, müzik, güncelleme vb durumları paylaşabileceğiniz sosyal bir duvara sahip olacaksınız.
     - Anime müzikleri kısmı güncellenerek profilinize beğendiğiniz müziklerden oynatma listeleri oluşturabileceğiniz bölüm eklenecek.
     - Beğenenlerin görüntülenmesi bölüm ayrıntısına taşınacak yerine ise izleyip izlemediğinize dair buton eklenecek. BKZ : http://i.hizliresim.com/w1qnvY.png aynı sistem anime serisinin listenmesinde de aktif rol alacak bu sayede izlediklerinize kolayca erişebileceksiniz.
     - Mesajlaşma sistemi güncellenecek eski mesajlar tamamiyle silinecektir. Şimdiden yedeklerinizi almaya başlamanız önemle rica olunur. BKZ : FB özel mesaj sistemi
     - Engelleme sistemi ile istemediğiniz kişilerin size mesaj göndermesini, duvarınızı görüntülemesini ve yaptığı yorumları engelleyebileceksiniz (Bu kişiye ait yorumlar tarafınızca görünmez olacaktır.)
     - Bilgilendirme sistemi ile takip ettiğiniz animeler ile ilgili yeni bölüm eklendiğinde vb durumlarda bilgi mesajı alabileceksiniz.

Şimdilik hazırlanmakta olan bunlar geri kalanlarda sürpriz olsun diyelim :) Aklıma yeni şeyler geldikçe ilave edeceğim online izleme sitesinden bekleyebileceğiniz hemen hemen herşey bu sistemde olacak diye düşünüyorum. Zaten artık son güncelleme bundan sonra diğer işlerime odaklanacağım için pek vakit ayırabileceğimi düşünmüyorum.

Aklınıza takılan veya önermek istediğiniz bir şey olursa başlık altında belirtebilirsiniz. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalışacağım. ( cevap veremeyebilirim ama bu görmediğim anlamına gelmiyor. Dikkatlice inceleyeceğimden emin olabilirsiniz :) )

Not : Güncelleme yeni bir sistem üzerine yapılandırıldığından uzun sürmekte :(
  5. Beğen
    Park_BoRam reacted to Kaxell in Sword Art Online 'WORLD' |FC|   
    http://www.youtube.com/watch?v=x2PinKet7fI

Bence openingi 10 numara olmuş. Gerçekten bu kadar güzel olacağını beklemiyordum. Özellikle Kirito'nun "Reflection/ Mid Range" özelliğiyle Sinon'nun "High Range"  özelliğinin nasıl mükemmel bir kombo yaratacağını göstermiş. (spoiler değil bu sadece hayatını mmolarla geçirmiş birinin gözlemi B) )
  6. Beğen
    Park_BoRam reacted to Kaxell in Manga Akademisi: Bölüm 2 Çıktı! + Sorularınız&Sorunlarınız   
    Sıfırdan Başlayanlar İçin Manga Akademisi: Bölüm 1 (8.52 Mb)
    İndirme Linki
    /Alternatif: TIKLA
    Sıfırdan Başlayanlar için Manga Akademisi:  Bölüm 2  (7.20 Mb)
    İndirme Linki 

/Alternatif: TIKLA

DUYURU:
    Bu konuda sadece  sorularınız yer alacaktır. Ben ya da DHspark arkadaşım en kısa sürede sorularınızı cevaplandıracağız.  

Manga akademisi, her ay turkanime.tv e-dergi ile çıkacaktır. Çıktıktan bir hafta sonra, bu konuda indirme linkini bulabilirsiniz. 
     "Manga Akademisi 2. Bölüm" türkanime.tv dergisinde Temmuz sayısında yer alıyor! Eğer dergi ile beraber okumak isterseniz  BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. (sayfa 94-151 arası)

Lütfen ILK yorumu okumadan cevap yazmayınız.

Eğer çeviri işinize yaradıysa "Beğen" butonuna tıklamanız motivasyonu arttıracaktır. :)

+Ekstra: Sevgili Zeynep Ablam 4 tane birbirinden güzel imza yapmış, aynı şekilde dgraymantr arkadaşımdan bir tane imza istemiştim, beş imzayı da sizlerle paylaşmak istedik. Hazırlayanlara teşekkür ederiz. 

Papillon:

dgraymantr

7. Beğen
    Park_BoRam got a reaction from Metehan Arslan in Usagi Tsukino - Sailor Moon   
    Emeğinize sağlık iyi ki açmışsınız bu konuyu tamamen eskiye hayal dünyama götürdü beni.Oldukça da hüzünlendim. Arigatou tüm kalbimle ^^

Kesinlikle seninle tamamen aynı düşünüyorum :embarrassed4-onion-head-emotico  :hell-yes-onion-head-emoticon:
  8. Beğen
    Park_BoRam reacted to Nones in Usagi Tsukino - Sailor Moon   
    Adı:  Usagi Tsukino ( Serenity olarakta geçer. )
    D. Tarihi: 30 Haziran
    Yaşı: 14 - 16
    Kan Grubu:  0
    Boy: 150
    Lakabı: Dolunay surat ( Bu takma adı ona Mamoru vermiştir.)

Görünüm: Uzun altın sarısı saçları vardır. Saçlarını ortadan ikiye ayırır ve hep bağlıdır ve görüntüsünü tamamlayan mavi gözleri vardır.

Kişilik: Kendisi oldukça tembel, uykucu, oyun delisi, sulu göz, dikkatsiz, sakar, obur bir tiptir. Elinden neredeyse hiç bir iş gelmez. Fakat her şeye rağmen insanları ısıtan bir yüreği vardır. Orta 2'ye giden sıradan bir öğrenci iken alnında ay işareti olan bir kedi ile tanışır. ( Luna ) Luna Usagiye kendi yaşadığı diyarın prensesini bulmak için ayın gücünü verir. Zamanla gruba diğer kızlar da katılır. Aralarında güzel dostluk oluşur ve hep birlikte düşmanlara karşı mücadele ederler.

Usagi, yemek yemeyi,  uykumayı, manga okumayı, alışveriş yapmayı, video oyunlarını oynamayı ve tatlı olan her şeyi sevmekle birlikte matematikten, ingilizceden nefret eder hayaletlerden ise korkar. 

Saldırı Gücü: Usagi Ayın ışığı ile saldırılarını yapar. Saldırısının gücü hep sevgi ile alakalıdır. Gücünün ayrıca iyileştirme özelliği de vardır.

Saldırı ve dönüşüm Gifleri: Biraz eski ama olsun :)

Resimler:

Görüşüm: Kendisi ilk göz ağrımdır. Küçükken geçerdim Trt'nin başına ay savaşcısı taklidi yapardım. Hala daha iyi hatırlarım 3 bucukta çıkardı ben 1 saat öncesinde kurulurdum ekrana :) " Kutsal Ay adına seni cezalandıracağım, göreceksin." sözü ayrı bir meşhurdur. Bir çoğunuzun ilk göz ağrısıdır yeni nesil bilmez gerçi ama Usagi candır.  :) Sulu gözlü halleri bazen can sıksa da en çok ona yakışır. Kocaman yüreğiyle yenemeyeceği düşman yoktur.
  9. Beğen
    Park_BoRam reacted to slimjack in Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne   
    Vay beee... eski zamanlardan açmış olduğum konumun hala yorum alması nasıl desem görünce bir mutlu oldum bugün en çok duygulandığım sahne

Neyse dün bitirdiğim Sengoku Basara animesinde,

10. Beğen
    Park_BoRam got a reaction from free word in Sword Art Online 'WORLD' |FC|   
    arigatou ^^
  11. Beğen
    Park_BoRam got a reaction from Fendermustang in (Cosplay) Nedir?   
    Cosplay, abartilarak itici ve sacma bir hal almadigi surece güzel bir etkinlik olabilir.. Bìr nevi kostümlü balo gibi ^^
  12. Beğen
    Park_BoRam reacted to ScReaM in Fairy Tail FC (Türkanime TV Loncası)(121 Üye) ( Masterınız değiştirmek istiyor)   
    EDİT:  Bu arada adımı Scream342 den ScReaM  yaptım düzeltirmisin.
  13. Beğen
    Park_BoRam got a reaction from TheLasTHermeS in (Cosplay) Nedir?   
    Cosplay, abartilarak itici ve sacma bir hal almadigi surece güzel bir etkinlik olabilir.. Bìr nevi kostümlü balo gibi ^^
  14. Beğen
    Park_BoRam reacted to hiPernova in En güçlü karakter sizce kim?   
    abi bırakın herkes mystogan natsu demiş bırakın şu işi ya daha jellal 10 aziz büyücüden olan jura yı yenemezken laxus yendi... ayrıca natsu dionuz ya abi gildarts ne diye var?? :D fairy tail i adam gibi izleyin öle gelin... laxus'ı yendi dersiniz şimdide peki kimin sayesinde yendi gajeel... master hades ve zeref??? mavis??? size önerim şu gidin bi tekrar izleyin öle gelin :D bence en güçlü karakterler zeref, mavis, hades, laxus ve gildarts'dır ( mystogan dienler ne içtinz abi QW:E:QWe )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.