Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

hayırrr :D 24 olcek :D orada 5 bölme var her bölme 2 derece... :D üzdün

2. (See 14 other replies to this status update)

2. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

heyecandan mıdır nedir okuyorum okuyorum anlamıyorum ilk defa 50dk türkçe çözdüm :D böyle alengirli cümleler hani bazı cümleler olur paragrafı okurken anlarsın ne dediğini bu sefer tekrar tekrar okudum

3. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

utanmadan termometre sorusu sormuşlar bide ama biran yanlış yapacaktım... .D

4. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

türkçe ile mat 8/6 yani ne diyim hiç beklediğim gibi olmadı

5. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

ben de 8/8 yapmışım fende, sosyal yetişmedi benim 20 soru işaretledim açıklananlardan 4 soru doğru... :D bu coğrafyada kaldera ,volkan bilmem neyi o soru yanlış

6. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

açıklananlara baktın mı, 32 de kaç?

7. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Nayru

Nayru

ben de yaptım ama işte 50 dk gitti ondan içime sinmedi :D fen aşırı basitti bana sorarsan

8. Noragami, Yato ile SnK Levi'nin seiyuusunun aynı kişi olmasını aklım bir türlü almıyor. http://youtu.be/Q6ra_wAJDkU

9. Ohayou minna! Nasılsınız?

10. Gece vakti nerden aklıma girdiyse monogatari light novellarını okumaya başladım.Hayırdır inşallah.

11. Yarım saatlik dans provasından sonra forum keyfi..:D-yarım saat olmasının sebebi sol bacağımın ağrıması, zorlarsam ve topallamaya başlarsam annemin gazabına uğrarım..:D- O yüzden anime izleyeceğim..:)

12. Kore dizisi izlemeye kalkıştım :'( acı vericiydi.En kötüsünü seçtim herhalde.

13. tokyo goul'a bu kadar kısa zamanda 2. sezon yapılyorda no game no life'a neden yapılmıyor arkadaş ya.

14. bu aralar kurt çocuklar yuki ve ame tarzı animasyonlara taktım başka bilen var mı (Patema Inverted de olur)

15. bu aralar kurt çocuklar yuki ve ame tarzı animasyonlara taktım başka bilen var mı (Patema Inverted de olur)

16. Artık anime de izleyemiyorum mangalar yüzünden, durmadan manga oku oku oku içim dışıma çıktı tiksindim resmen ama engelleyemiyorum.

17. Artık anime de izleyemiyorum mangalar yüzünden, durmadan manga oku oku oku içim dışıma çıktı tiksindim resmen ama engelleyemiyorum.

18. Ateş böceklerinin Mezarı tüm psikolojimi alt üst etti :(

19. Ya bana arada mesaj bildirimi gelmiyor galiba. Ben hiç görmüyorum bazı mesajları yahu.

20. Bahar gelsede Nisekoi ve Yahari ikinci sezonuna kavuşup kış modundan çıksak.

21. Allah'ım keşke Within Temptationu daha önce keşfetseydim :D Sabah akşam dinliyorum

22. Allah'ım keşke Within Temptationu daha önce keşfetseydim :D Sabah akşam dinliyorum

23. İlk kez tanıtımımı istediğim gibi düzenleyebildim..:D http://forum.turkanime.tv/user/15786-ancaks/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.