Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Rıse kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yeteneksiz bir insan olsanız nasıl hayata devam edersiniz..

1. Namida

Namida

su an oldugu sekilde :D yetenekli bi insan degilim :D

2. Morgoth vs Fingolfin bir tolkien efsanesi..okumak isteyen ign ye girip okuyabilir..

3. internet üzerinden ajans kurulur mu..sağlıklı işler mi artıları ve eksileri ile yazarmısınız...

1. Amygirl

Amygirl

Ajans kurulur ama gerçekte tanıman lazım ortaklarını galiba pek anlamam bu işlerde anlayanı da bulabileceğini sanmam burda :D

2. Rıse

Rıse

Hmm tskler onu fark ettim netten arastıyorum bir yandanda gözüm burada... :-)

4. İlk özür dileyen en cesurdur,ilk affeden en güçlü,ilk unutan en mutlu...

1. Lucifèr

Lucifèr

Waow ben güçlüyüm -,- ben cesurum -+- ama ben mutlu diilim *,*

2. Rıse

Rıse

Bir gün mutlaka...

3. Misafir

Misafir

Çünkü daha unutmadın Oltan, zaten unutmak diye bir şeyin olabilirliğine inanmam.p ama olaydı iyiydi xD

5. Kısacık bu yaşamlar için "sabır" fazla zorlama bir duygu gibi...

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence de..

2. Lucifèr

Lucifèr

Sabreden derviş muradına eremeden gebermiş #_#

6. Sen çiçek oIup etrafa güIücükIer saçmaya söz ver. Toprak oIup seni başının üstünde taşıyan buIunur ...

1. noirwinglessova

noirwinglessova

çok güzel sözmüş

7. Kaybetmekten korkma. Bir şeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Tabi tugrul lolde surekli kaybettiginden kaybetmenin tanimini herkesten iyi yaparsin:

QWERWE WE WWW

3. Rıse

Rıse

Dota 2 oynuyorlar buradaki oyunseverler kulubu...twicht canlı muhabbet guzel..:-)

4. LeornKayn
  8. Gel seninle bir kez daha ağlayalım. Yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanmayacaklara.

9. Şimdi sıkıntıdan ortadan ikiye ayrılacağım..bu nedir ya bir insan herşeyden bıkarmı ya boş boş oturuyorum...hiç birşey yapasım yok...

10. Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca; dağı bile taşır insan aşık olup, inanınca...

1. Lenny

Lenny

Bu sözü çok severim :)

11. Bir odanın kapısını kapatıp yalnız kalmak, her zaman hayatımın en güzel şeylerinden biri olmuştur...

1. noirwinglessova

noirwinglessova

yalnız kalmak için bir odanın kapısını kapamak gerekmez ki. olduğun odanın kapısını kapat yeterli (bu şakadan sonra öldürülmeyi hakkettim :D)

12. cnbc e ızleyin bomba

1. historianWeeb

historianWeeb

Daha yatmadı benimkiler #_#

2. Rıse
  13. Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın, kadın karşısında bozulmayan erkek kalitelidir...

2. Barış

Barış

yeterli ısıyı verirssen ateş karşısında bozulmayacak altın yoktur :D şöyle deseydin olabilirdi. oksijeni görünce bozulmayan altın :D trust me i'm an engineer :)

3. Rıse

Rıse

Bir günde bilimsel açıklama gelmesin yada ilk mi bu..:-) engineer=mühendis tr sini yazalımda..:-)

4. Amygirl

Amygirl

Eon kardeş trust me i'm an engineer cümlesinin bir muhabbeti var orda Güven bana ben bir mühendisim deseydi gülmezdim :D

14. Yaşam, gözyaşları ile mutluluk arasındaki çizgide aklı ve şansı kullanma sanatıdır.

15. İyiyim’ deriz ya hep, alışkanlık bizimkisi.. Peki karşındaki kişi de gerçekten nasıl olduğunu merak mı ediyor sanki..

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Her zamn işe yarıyo bu şarkı ^_^

3. Rıse

Rıse

youtube.com/watch?v=ME2Hufquz0k

4. Rıse

Rıse

Yaradı ya.. İyi miş...:-)

16. Bekleme,çünkü gelmeyecek...

2. Rıse

Rıse

Yoyo asla rahatsız olmuyorum...siz takılın ya beni takmayın...ben kendi halinde takılan çok efkârlı biriyim..

3. noirwinglessova

noirwinglessova

eon ilk defa bir tepki gösterdi dedim ama hemen yeniden klinik ölüm

4. Misafir

Misafir

durum işgal etmek :d kendinizi fazlalık gibi görmeyin ya hepimiz arkadaşız şurada nolacak ki.pp

17. Sadece şefkat iyileştiricidir. Çünkü; insanın içindeki tüm hastalıklar sevginin eksikliğinden kaynaklanıyor.

18. Hayatta gözyaşlarımı hakedecek bir insan görmedim. Ya benim gözyaşlarım gereksiz, Yada uğruna gözyaşı döktüğüm insanlar değersiz..

19. 04.45 uyku gitti...saate 31 km hizla seyreden bir ruzgar sayesin uyku falan kalmadı...

1. houston
    2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

04.30'da ders çalışmak için kalkmak..:/ Keşke uykum kaçmış olsaydı..

3. houston

houston

keşke sızıp kalsaydım da bu kadar düşünmeseydim,

bide arkadaşla buluşucaz./ ben ekiyim en iyisi, bi mesaj atıyım

20. yeni yılda beklentiler neler..

2. noirwinglessova

noirwinglessova

belki de benden daha kötü birilerinin olduğunu öğrendim için üzüldüm

3. houston

houston

yok bırak kalsın okulda yaparsın aynı sorular değil mi çözen birinden alırsın u.u

dediğime bakma git çöz senn-.- ödevlerini yap

4. noirwinglessova

noirwinglessova

kan dondurucu görüntüler falan diyorlar ya onlara baktım. vücudumda birazcık dolaşan kan vardı o da dondu

21. seven insan neden kıskanır...

2. Rıse

Rıse

mızıka da cok güzel

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

insan niye kıskanır ki sevdiğinden ? ben hobi olarak kıskanıyorum.s

gitar sevmem herkes çalamıyor ha güzel çalan varsa severim o ne öyle tın tının tınn 2-3 nota ile şarkıyı götürüyolar -_-

4. Rıse
  22. uzaylılar bize geldi bu yil peş peşe malezya uçakları havada kayboluyor..ve dunya devleri bulamiyor çok garip çok..Ahmet Çakar abimiz der ki aslında uzaylılar aramizda gözleri yakın olanlar uzaylıdır der..:-)

2. Rıse

Rıse

Hahah konu kilitmek ha hmm..:-)

3. Rıse

Rıse

Siz yapmadan ben yapayım..:-)

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

biz kitlemeyecektik ki en azından benm amacım o değildi Eon hazır açmışsın diyeyim dedim.p

23. Hayattaki asıl önemli şey istediğini almak değildir, aldıktan sonra onu hala istemektir. ..

2. Rıse

Rıse

Ne gibi birşeydi..

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Takıntılar ve müptezellik üzerine. Lisede yazmaya calistigim bir romandan bir kesitti. İstedigim gibi olmayinca sevdigin diyaloglari bir deftere yazmistim. Gecenlerde cope atmisim hepsini yeni aklima geldi.

4. Rıse
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.