Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Strix. got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli   
    Kendine yakışanı Yapsın.  ;)
  2. Beğen
    Strix. reacted to Strix. in Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli   
    Kendine yakışanı Yapsın.  ;)
  3. Beğen
    Strix. got a reaction from furkan06 in Aldnoah.Zero 2. Sezonundan Çok Şaşırtacak Bir Görsel   
    bence de yaşıyor ölen takliticisi flen olmalı çünkü

4. Beğen
    Strix. got a reaction from Phryne in Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)   
    Beni de üye olarak alın Lütfen O prenses'e hayranım  :wub:
  5. Beğen
    Strix. reacted to Berker51 in The Last: Naruto the Movie Reklamları   
    The Last: Naruto the Movie Reklamları Yayına Başladı

Uzumaki Naruto’yu ve Hinata’yı 19 yaşında birlikte gördüğümüz The Last: Naruto the Movie anime filminin reklamları yayımlandı. Fazla spoiler vermeden -ki zaten anime filminin videoları şimdiye kadar birçok spoilerı kendileri verdi- sizi yeni videolarla baş başa bırakıyoruz.,

Kaynak: AnimeFantastica
  6. Beğen
    Strix. got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Efsane Düşman Frieza Geri Dönüyor   
    Katılıyorum bali yenilikler yapsalar mesela Cizim kalitesi Gibi Çok daha iyi ve izlenebilir bir seri olur.  <_<
  7. Beğen
    Strix. got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Taruken'nin Hikayesi   
    Çok teşekkür ederim Pelin :) 2. bölümü'de en geç cumartesi buraya Eklerim İyi Okumalar...  :)
  8. Beğen
    Strix. reacted to Pelin ლ(^⊖^ლ) in Taruken'nin Hikayesi   
    Yazım hataların çok ama belirtmişsin hatalarım olabilir diye :D  pek böyle şeyleri yorumlamaktan da anlamam zaten :P -ne diyeyim bilemedim- güzel olmuş şimdilik acemice ama güzel sevmemin nedeni hikayenin içine kendini de katmışsın yani profesyonellikten çok kendi içinden geldiğince yazımlarla açıklamalarla yazmış kurgulamışsın -hoşuma giden bu oldu :P- AMV en çok beğendiğim oldu   :embarrassed1-onion-head-emotico   yani tanıtım videon :D *-* Başarıların dvmını dilerim gelecek bölümü merakla beklerun  :31: -aslında böyle yerlere pek yazamam utanıyorum diye :dong-onion-head-emoticon:  ama hadi kıymeti bil   :ahaaah-onion-head-emoticon: kıyamadım sana :P-  Emeğine sağlık ScReaM  :D  
  9. Beğen
    Strix. got a reaction from Yellow Flash in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
    kendim yaptim ne diyim :) 

10. Beğen
    Strix. reacted to Strix. in Taruken'nin Hikayesi   
    Taruken'nin Hikayesi

Türü : Aksiyon,Fantastik,Romatizim,Komedi,Shounen,Dram,Korku,Doğa üstü Güçler

Konusu :

Tanıtım Videosu :

'' Kendim yaptım iyi seyirler ''

NOT : Yaptığım İlk FF Yazım hataları ve kamaşık cümleler için Şimdiden özür dilerim

* Karakterler *

Taruken

Lucy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bölüm 1 ( İsimsiz Prenses ) 

Bölüm 2 ( Prensesin İsmi )

Bölüm 3 (Hiç bitmeyen Yolculuk.)

11. Beğen
    Strix. got a reaction from NyanCaps in NyanCaps - Türkiyenin Anime & Manga Resim Platformu   
    Ben Hoş gelmişem yeni üyeniz ScReaM :D  :ph34r:
  12. Beğen
    Strix. got a reaction from jans09 in Nostaljik bir korku: Death Parade   
    Güzel bir haber Bende aynı isyana kapılmıştım :D

Bu arada anime haberlerinde Gözükmüyor bu konu Neden ?
  13. Beğen
    Strix. got a reaction from hayaksisheytan in Manga Çizim Gereçleri ve Çizimlerim yeni malzemeler ve videolarla pek yakında   
    Tam tezizat donanmışın bu demektirki işini ciddiye alıyorsun.
    eyer Güzel bir seri çıkarırsan haber verde okuyalım :)
    Şimdiden verdiğin emeğe ve vereçeğin tüm emeklere Teşşekürler.
    Bu kadar mazemeyi toplamak bana zor geliyor Ben bi tahta kalem bide A4 ile yapıyorum tabi güzel bi çalışma cıkmıyo ortaya :D
    Kolay gelsin.

-HA ! Bu arda Level 2 Oldum :D 200. iletim bu :) ( sevindim aga ya nediyim :) )
  14. Beğen
    Strix. got a reaction from Phryne in Aldnoah.Zero 2. Sezon Açılış ve Kapanış Şarkıları   
    Çok güzel miş ya O 24 dk lık video bile Tüylerimi dikken diken etti Bu animeyi daha önce izlememiştim bakkalım nasılmış 1 sezondan başlıcam  :ph34r:
  15. Beğen
    Strix. reacted to FuneraireS in Joukamachi no Dandelion Animesi Geliyor   
    Joukamachi no Dandelion Animesi Duyuruldu

2014 kış sezonunda izleyicilerle buluşan Sakura Trick ile şu an yapım aşamasında olan Koufuku Graffiti animelerine ait mangaların yayımlandığı Manga Time Kirara Miracle! dergisinin bir diğer seinen serisi Joukamichi no Dandelion animeye uyarlanıyor. Bu sezon ekranlarda olan Ore Twintail ni Narimasu’ın da çizeri Ayumu Kasuga’nın yaratıcısı olduğu seriye ait animenin hangi formatta olacağı ise bilinmiyor.

Sakurada ailesi tek bir evde yaşayan 11 kişilik gayet normal bir ailedir. Tabii ki babalarının kral olmasını ve ailedeki her bir çocuğun özel güçlerini saymazsak… Aileyi emniyet altına almak ve bölgedeki vatandaşların gelecek kralı seçebilmeleri için evleri, 200 güvenlik kamerasından fazla kamerayla izleniyor olacaktır.

Ne büyük aile ama!

Anime FantasticA
  16. Beğen
    Strix. reacted to FuneraireS in Aldnoah.Zero 2. Sezon Açılış ve Kapanış Şarkıları   
    Aldnoah.Zero 2. Sezon Açılış ve Kapanış Şarkıları Kimler Tarafından Seslendirilecek?

2. Sezonun tanıtım posterleri

Aldnoah.Zero’nun resmi web sayfasında yapılan açıklamaya göre animenin ocak ayında başlayacak olan 2. sezonunda açılış parçası “&Z” ismiyle, ilk sezonda kapanış parçalarında performans göstermiş SawanoHiroyuki[nZk]:mizuki ikilisine ait olacak. Bu sezonun “GENESIS” ismindeki kapanış parçası ise Sword Art Online ve Kill La Kill’den aşina olduğumuz Eir aoi’ye ait olacak. İlk sezonun açılış parçasının Kalafina tarafından seslendirilmiş olduğunu da unutmadan ekleyelim.
    2. Sezonun tanıtım videosu.
    Baş rolleri seslendiren seiyuular ile yapım kadrosunda görev alan önemli isimlerin röportajlarının ve sahne arkası görüntülerin yer aldığı “Count to AZ” isimli videonun Aniplex USA tarafından paylaşılan İngilizce alt yazılı versiyonu.

Alıntı: AnimeFantastica

17. Beğen
    Strix. reacted to FuneraireS in Shokugeki no Soma’nın İlk Anime Videosu   
    Shokugeki no Soma’nın İlk Anime Videosu Paylaşıldı

Daha önce yapım kadrosu ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı ve baş rolü kimin seslendireceğinin duyurulduğu Shokugeki no Soma ile ilgili haberler sıklıkla güncelleniyor. Seiyuu kadrosuna yeni isimlerin eklenmesinin üzerinden çok geçmemişti ki animenin daha önce mangadan görüntülerin yer aldığı tanıtımından farklı olarak ‘animeleştirilmiş’ ilk tanıtım videosu da animenin resmi web sayfasında paylaşıldı.

Öncelikle seiyuu kadrosuna yeni eklenen isimlerden bahsedersek; Erina Nakiri isimli karakter Risa Taneda tarafından seslendirilecek. Bu karakter daha önce Shueisha’nın Vomic (Voice + Comic) isimli sitesinde Mai Nakahara tarafından seslendirilmişti. Ek olarak; Megumi Tadokoro isimli karakter Minami Takahashi, Ikumi Mito isimli karakterse Shizuka Ishigami tarafından seslendirilecek. Baş rolümüz Soma Yukihira’nın Yoshitsugu Matsuoka tarafından seslendirileceğini ve animenin 2015 yılı içerisinde herhangi bir tarihte yayımlanacağını hatırlattıktan sonra yemek temalı ecchi manga Shokugeki no Soma’nın anime adaptasyonunun ‘animeleştirilmiş’ ilk tanıtım videosuna geçelim.

Bu da daha önce Shonen Jump’ın resmi Youtube kanalında paylaşılmış, mangadan görüntüler içeren ilk tanıtım videosu. 

Alıntı: AnimeFantastica
  18. Beğen
    Strix. got a reaction from kata silvia in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   
    Benim Tek yaptığım Şey. Zaten siz karşınızdaki Kızı Seviyorsanız Boşuna Uğraşmayın aşk Herşeyi yerli yerine oturtur zaten. Kalbinizden Geçenleri dinleyin.
    Evet bazen Kırılıcak bazen ''Glup'' edip sizi Heycandıracaktır.

Yalan yazmıyorum ilk okul 1. sınıfta Aşık olmuştum. Ciiden aşıktım Kıza. Kıza açılma şeklim bi tuhaftı tabi beni tanıyalar bilir ben Tuhaf bi insanım :D
    Kıza Mektup Hazırladım ( akla bak işte ) aslında Herkez Ve kendiside sevdiğimi biliyordu Mektup'da aynen Şöyle yazıyordu Hiç unutmadım ''Sen Benim yazdığım yazı,Cizdiğim Ressim,Kokladığım Çiçek. Sıkıldığımda Moralim, Sana baktığımda beni bir Okla vuran Prensesimsin. Seni Seviyorum Elif.''
    Ben Mektubu Vermeden Önce ( tabi heyecan bastı ) bizim sınıfımızda bir cocuk vardı mert ama adı kendisi kadar mert değildi. Benim Mektup yazdımı görünce tartışmaya başladık Hiç yapmadığım Şeydir ama Çocuğun Burnunu Kırmışım Çocuk 2 hafta okula gelmedi Elife Mektubu Verdiğimde Çok mutlu olmuştu  O İfade aklımdan Çıkmıyor.  :wub:  
    Oda Beni sevdiğini Söyleyince ben Havalara uçtum  :lol: 

Güzel bir Hikayemiz oldu onunla anime yapsan HİT olur  ^_^ 

Bazen çantasının arkasından elimi uzatıyordum, Oda Elimi Tutuyordu Tüm dersi bu Şekilde Dinliyorduk  :wub: 

Hikayenin üzücü kısmı ise 2. sınıfın sonunda Ailesi ayrıldı ve Elif de annesi ile birlikte Taşındı  -_- O zamandan beri onu Göremiyorum  :mellow: Özlemedim desem yalan Olur ama artık beni unutmuştur diye düşünüyorum Yaklaşık 8 sene Oldu.

-İşte böyle arkadaşlar siz Gerçekten seviyorsanız İşler yolunda gidicektir ;) -

19. Beğen
    Strix. got a reaction from Huseyinekrem in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   
    Benim Tek yaptığım Şey. Zaten siz karşınızdaki Kızı Seviyorsanız Boşuna Uğraşmayın aşk Herşeyi yerli yerine oturtur zaten. Kalbinizden Geçenleri dinleyin.

Yalan yazmıyorum ilk okul 1. sınıfta Aşık olmuştum. Ciiden aşıktım Kıza. Kıza açılma şeklim bi tuhaftı tabi beni tanıyalar bilir ben Tuhaf bi insanım :D
    Kıza Mektup Hazırladım ( akla bak işte ) aslında Herkez Ve kendiside sevdiğimi biliyordu Mektup'da aynen Şöyle yazıyordu Hiç unutmadım ''Sen Benim yazdığım yazı,Cizdiğim Ressim,Kokladığım Çiçek. Sıkıldığımda Moralim, Sana baktığımda beni bir Okla vuran Prensesimsin. Seni Seviyorum Elif.''
    Ben Mektubu Vermeden Önce ( tabi heyecan bastı ) bizim sınıfımızda bir cocuk vardı mert ama adı kendisi kadar mert değildi. Benim Mektup yazdımı görünce tartışmaya başladık Hiç yapmadığım Şeydir ama Çocuğun Burnunu Kırmışım Çocuk 2 hafta okula gelmedi Elife Mektubu Verdiğimde Çok mutlu olmuştu  O İfade aklımdan Çıkmıyor.  :wub:  

Bazen çantasının arkasından elimi uzatıyordum, Oda Elimi Tutuyordu Tüm dersi bu Şekilde Dinliyorduk  :wub: 

Hikayenin üzücü kısmı ise 2. sınıfın sonunda Ailesi ayrıldı ve Elif de annesi ile birlikte Taşındı  -_- O zamandan beri onu Göremiyorum  :mellow: Özlemedim desem yalan Olur ama artık beni unutmuştur diye düşünüyorum Yaklaşık 8 sene Oldu.

20. Beğen
    Strix. got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   

21. Beğen
    Strix. reacted to Huseyinekrem in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   
    Naruto yüzünden fln ayrılırsınız demedi deme :D
  22. Beğen
    Strix. reacted to fuyu in Akatsuki no Yona'nın Yeni Karakter Tanıtım Videosu   
    Akatsuki no Yona'nın Yeni Karakter Tanıtım Videosu

Mizuho Kusanagi’nin shoujo mangasından uyarlanan ve halihazırda devam etmekte olan anime Akatsuki no Yona’nın, “Dört Ejder”den ikisi, Beyaz Ejder (Ki-Ja – Masakazu Morita) ve Mavi Ejder’i (Shin-Ah – Nobuhiko Okamoto) tanıtmak amacıyla yeni yapılmış videoyu animenin resmi web sayfasında paylaşıldı. Video ilk olarak Tokyo’daki Ikebukuro Sunshine City’de düzenlenen bu yılki Animate Girls Festival’de gösterilmişti.

Masakazu Morita (Ki-Ja):
    İchigo Kurosaki

Nobuhiko Okamato (Shin-Ah):
    Rin Okumura
    Usui Takumi
    Yuu Nishinoya
    Accelerator

Minagawa Junko (Yoon (yun)):
    Oz Vessailus
    Cornelia vi Britannia

Diğer tanıtımlar:
    pv 1 

pv 2 

Kaynak: anime fantastica + tumblr + birazda ben  :D
  23. Beğen
    Strix. got a reaction from Jezebel in Favori Anime Müzigin ?   
    Benim koleksiyonum ya :D

Sürekli değişiyor amma bunlar klasiklerim naruto vaz Geçilmez !

EDİT = Bunu unutmuşum :D 

24. Beğen
    Strix. reacted to DHspark in SUÇ DÜNYASI -HANZAİWORLD- (Karakterini Tasarla Ortak Mangada Yerini Alsın)   
    Merhaba arkadaşlar. Ben TürkAnime.Tv ailesinin bir çalışanı , size kaliteli animeleri ulaştıran, değerli çevirmen arkadaşların, upload yapan arkadaşların ve tüm bunları düzenleyen yetkili kişilerin yanında daha çok etkinliklerle ilgilenen, hepimizin sevdiği, hayatımızda ayrı bir yeri olan Animeyle ve Mangayla ilgili bu güzel ve sıcak ortamda etkinlikler, projeler, çalışmalar yapan DHspark (Ahmet Arif Safir). AnimeKomedi'ninde çizeriyim. Bugün sizlere çok eğlenceli olacağını düşündüğüm yeni bir projeyle tekrardan merhaba diyorum. Bu proje, katılan kişilerin karakterlerini sunacağı ve bu karakterlerden seçilen karakterlerin çizmiş olduğum mangada toplanacağı ortak bir manga projesidir. Hep beraber bir manga dünyası oluşturacağız arkadaşlar. Tasarlanan karakterler bellli sürelerle tüm takipçilerin beğenisine sunulacak ve seçilen karakterler ana hikayeye eklenecek. Hem katılan kişilerin hem de takip eden okuyan kişilerin zevk alacağı güzel bir çalışma olacağı kanısındayım. Tüm bilgiler aşağıda mevcut, ayrıca örnek olarak hazırladığım manga ve karakter tasarımlarıda bunların arasında. Çoğu kişi için okul zamanı, günleri yoğun geçiyor biliyorum ama belli bir zaman sınırı yok çok uzun süreli bir çalışma olacak umarım çok katılımcı olur ve umarım keyif alırsınız.

HANZAİWORLD afiş

HANZAİWORLD'ÜN BAŞLANGICI... İLK MANGA BÖLÜMÜ... VE İKİ KARAKTER...

MANGA

KARAKTERLER

UMBERTO

YARGIÇ UMBERTO EKSTRA HİKAYE

MAUDOONG

EKSTRA BİLGİLER

-I. OYLAMA GALİBİ-

SHURUİ KONT

Yargıç Shurui Kont Hakkında

KARAKTER KARTLARI (OYLAMADA SEÇİLEN TÜM HANZAİWORLD KARAKTERLERİNİN KARTLARI BURADA TOPLANIR)

--İsimler Sözlüğü--

-----KURALLAR------

SIRADAKİ OYLAMA İÇİN KATILAN KATILIMCI SAYACI :  4
    (Bu sayaç sürekli güncellenir. Her oylamada katılımcı sayısı 10 katılımcıya ulaştığında oylama yapılır.)

---HANZAİWORLD'E KATILIM İÇİN---

FACEBOOK ADRESİ
    https://www.facebook.com/DarkHallArtworks

TÜRKANİME.TV PROFİLİ
    http://forum.turkanime.tv/user/18543-dhspark/

BİLGİ

25. Beğen
    Strix. got a reaction from ReiHinochan in Konnichiwaa :)   
    Hoş Geldin Keyifli Forumlar dilerim.  ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.