Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Witch reacted to KvoncaLife in Herkese Merhabalar   
    Hoşbulduk :)
  2. Beğen
    Witch reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    ilovehuni88
    Huni sevdiği doğrudur. Var bir hunilik..
    spam den ötürü
  3. Beğen
    Witch got a reaction from KvoncaLife in Herkese Merhabalar   
    Hoş gelmişin Caner~ 
  4. Beğen
  5. Beğen
    Witch reacted to Kyouka Suigetsu in Osoi Subs   
    Güncel XXX

6. Beğen
    Witch got a reaction from Kaxell in [Web Novel] Pusula Projesi: Bir Türk Web Romanı   
    Nasıl heyecanlıyım ya! Başlığı görür görmez yerimden zıpladım. (Zıplayamadı, kucağında bilgisayar vardı...)
    Senpaay senpay senpay senpay... Bir gün fan sayfanı açacağım kalpten gitmezsem. Evet. Bu yorumu nasıl bitireceğim...
    Arada bir seni dürtükleyeceğim hazır ol. **-** Ellerine sağlık mı denir ne denir. D: Her neyse bekliyorum heyecanla. *.*
  7. Beğen
    Witch reacted to tea in Tea Çeviri | NHK ni Youkoso Novel Çevirisi [Tamamlandı]   
    Ailesinden aldığı harçlıkla parazit gibi yaşayan, işsiz, üniversite terk ve hikikomori olan Satou bir gün Misaki ile karşılaşır ve hayatı değişmeye başlar. Satou yavaş yavaş kendi kabuğundan çıkar ve kimlik karmaşası, lolita kompleksi- ve gelmiş geçmiş en iyi erotik oyunu yapmak üzerine kurulu komik yolculuğu başlar.
    Tür: Kara Mizah
    Çevirmenin Kişisel Görüşü: ‘Okursan hiç bir şey kaybetmezsin’ tarzı kitaplar sıralamasında 1 numara olabilir.
    Türkçe Oku
  8. Beğen
    Witch reacted to monara in Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?   
    Karuta-Chaaaaaan 
  9. Beğen
    Witch got a reaction from monara in Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?   
    Enerjini yazdıklarını bir miktar Shishido Shiho'ya benzetiyorum. Ki en best 2. waifumdur kendisi. :') +18 olmayan bir gifi ya da fotoğrafı olmadığı için koyamıyorum buraya kldlşasldf. :v
  10. Beğen
    Witch reacted to Kaxell in [Web Novel] Pusula Projesi: Bir Türk Web Romanı   
    Okumak için: pusulaprojesi.com
    Konuya girmeden önce bu romanla ilgili küçük bir duyuru yapmak isterim. Ücretli yarı profesyonel manga karakteri ve arka plan çizeri aranıyor  (bulunmuştur)(bu konu tanıtım için olduğundan detaylı bilgiyi tıkladığınız sayfada görebilirsiniz.)*
    Giriş paragrafını her zaman olduğu gibi spoiler içine alıyorum. Eğer okumaya üşenirseniz doğrudan konuya atlayabilirsiniz. 

PUSULA PROJESİ: Bir Türk Web Romanı  (2016)
    Tür: Romantizm, Sanal Dünya, Büyü, Bilim-kurgu, Psikolojik, Oyun, Aksiyon, Dram
    Kendisine benzeyen animeler: Mirai Nikki, Sword Art Online, Log Horizon, Steins;Gate
    Özet:  
    Günümüz dünyasında, bilinmeyen bir şehirde, lise sona giden bir çocuk yaşamaktadır. Herkes gibi üniversite sınavına hazırlanan bu genç içinde yanan gençlik ateşiyle sınıfındaki bir kıza aşık olmuştur. Bütün yazı onunla konuşarak geçirmiş, ve kendinde kıza açılacak cesareti okuldaki son senesine başlarken bulmuştur. Kızın son birkaç haftadır çağrılarına cevap vermemesi içini kemirsede, okul tekrar başlamadan önceki bir piknikte onu tekrar karşısında görmüştür. 
    Acaba ona açılabilecek midir? Sevdiği kızı elde edebilecek midir? Hayatındaki ilk aşkının yanında yer alabilecek midir?
    Desem de inanmayın. 
    Çünkü bu kitabın sadece %3'ü. 
    Birkaç bilgi:
    *Yazım stili light novel tarzındadır.  Daha çok aksiyon ve konuşmalar ön plandadır. Böylece kitap kafa yormadan rahatlıkla okunabilir. 
    *Savaşlar, duellolar genelde mmorpg tarzındadır. Bayağı ilginç silahlarım  ve özel saldırılarım var. 
    *Yorumlarda dilerseniz öneri verebilirsiniz. Kim bilir belki kendi önerdiklerinizi okursunuz. 
    *Diğer her türlü konu için [email protected] 'a e posta atabilirsiniz. (kaxell at pusulaprojesi nokta com)
    *15. bölüme kadar her hafta bir bölüm gelecektir. 
    Okumak için: pusulaprojesi.com

11. Beğen
    Witch reacted to Mayu in Moon Fansub   
    Rica ederiz :) İyi seyirler dilerim ^^
  12. Beğen
    Witch got a reaction from Mayu in Moon Fansub   
    Ellerinize sağlıık~! En yakın zamanda başlayacağım Marmalade Boy'a, bitmeye yakın olduğuna göre başlama vakti. ^u^
  13. Beğen
    Witch got a reaction from HolySpirit in Moon Fansub   
    Ellerinize sağlıık~! En yakın zamanda başlayacağım Marmalade Boy'a, bitmeye yakın olduğuna göre başlama vakti. ^u^
  14. Beğen
    Witch reacted to Mayu in Moon Fansub   
    Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun :) 8 Mart Güncelimiz eklenmiştir. İyi seyirler ^^
    http://moonfansub.blogspot.com.tr/2016/03/8-mart-gunceli.html
  15. Beğen
    Witch got a reaction from Red-King in Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?   
    Bana hep cool ama canayakın biri gibi geldin sanırım. o.O Öyle bir karakter arayayım bir saniye dfslşflgfg. Tam olmadı ama Noragami'den Yato diyeceğim.*-*
  16. Beğen
    Witch got a reaction from HolySpirit in Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?   
    Bana hep cool ama canayakın biri gibi geldin sanırım. o.O Öyle bir karakter arayayım bir saniye dfslşflgfg. Tam olmadı ama Noragami'den Yato diyeceğim.*-*
  17. Beğen
    Witch got a reaction from HolySpirit in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Sabahtan beri her versiyonunu dinliyorum, beynimi yedi ama mükemmel. ♥
  18. Beğen
  19. Beğen
  20. Beğen
  21. Beğen
    Witch reacted to DHspark in TRART.org - Yerli Çizgi Romanlar Yayında   
    www.TRART.org - Yetenekli Kalemlerin Buluşma Noktası
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle kısaca TRART'dan bahsetmek gerekirse, TRART.org 2015 yılının Haziran ayında ülkemizde yapılan kurgusal sanatları (çizgi roman, manga, webtoon) geliştirmek ve yayınlamak adına, bu sanatlarla ilgilenen çizer ve yazar arkadaşlara destek olmak adına ve bu sanatlarla ilgilenen arkadaşlara bilgi, döküman ve imkanlar sağlamak adına kurulmuş bir sanal sanat portalıdır.  TRART.org, yetenekli çizer ve yazar arkadaşlarımızın çalışmalarını rahatça yayınlayabileceği ve okurlarla aralarında bir köprü görevi gören bir sanal ortam olmanın yanı sıra birçok özelliği ile de kurgusal sanatlara meraklı kişilerin çok faydalı ve eğlenceli şeyler bulacağı bir yer. Bunlardan önceden açtığım bir konuda bahsetmiştim. Bu konuda yetenekli kalemlerimizin ürettiği başarılı çalışmalardan bahsedeceğim.
    Sitemiz yaklaşık 9 aydır aktif durumda ve üyelerimizden çok iyi geri dönüşler aldık. TRART.org da bir çok başarılı ve kaliteli çalışma okurlara sunuldu. Sizlere ülkemizde yerli çizerlerimiz tarafından çizilen, zahmetli ama bir o kadarda keyifli çalışmalardan biraz bahsetmek istiyorum.

TRART.org bir dergi değil herkese açık genel bir site. Tüm çizerleri, çizer/yazar ortaklıklarını ve dergi projelerini bir arada barındırabilecek kadar kapsamlı bir site. Şu ana kadar bir çok çizer çalışmalarını TRART da yayınladı ve bazı dergi gruplarının da çıkardıkları sayılar TRART.org da yayınlandı.
    Alttaki linklerden TRART.org da yayınlanan çalışmalara göz atabilirsiniz. Emin olun sizde artık kalitenin yükseldiğini gelecek vaat eden çalışmaların arttığını ve güzel işlerin çıktığını farkedeceksiniz.

www.TRART.org

TRART'DA YAYINLANAN MANGA, ÇİZGİ ROMAN VE WEBTOON ÇALIŞMALARINA GÖZ ATMAK İÇİN "TIKLAYINIZ"
    www.TRART.org HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN "TIKLAYINIZ"
    TRART.org ONLİNE OKUMA PLATFORMU İÇİN "TIKLAYINIZ"

22. Beğen
    Witch got a reaction from HolySpirit in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    Ben şahsen memnunum ya, seinen serileri keşfetmedikleri sürece böyle devam edebilir.  Herkes sevdiğini izlesin kimse kimseye laf etmesin... -keşke- << Seinen de seviyorum Love Live da oynuyorum, ikisini de seviyorum gayet normal bir şey bence. '-'
  23. Beğen
    Witch reacted to Cold Dewil in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    Vasat kelimesi kişiye özgü bir tabir.Başkasının beğendiğini benim beğenmek gibi bir zorunluluğum olmadığı gibi benim beğendiğiminde başkasının hoşuna gitmesi zorunlu değil.Çizimleri,tarzı konusu ortalamanın altındaysa bir animeye vasat denebilir bence.Sitedeki beğenilere çok önem vermiyorum şahsen ben.%90 Fansubların yada basmakalıp kişilerin direk like atıp unlike'laması gibi bir durum söz konusu.Yorumlara sadece "Çok güzel bir seriydi "yazmakta bana göre aynı.Kalkıp durum değerlendirmesi yapıp spoiler katmadan özgün yapılan yorumlara değer veriyorum ben.
    Kıl olduğumda klasik,
    Kalkıp anime listesinde 10 anime olupta burda anime arayanlar.
    Sadece son sene çıkan animeleri izleyenler
    OMO ÇOZOMLORO KOTO diyenler
    300. Bölüme gelip 301. güncel bölümde bu animeyi izlemeyin diyenler
    vs... vs...
    PS: Onun dışında üsttekinlerin hepsini izledim.Bunları izlemek ve beğenmek dediğim gibi kişiye özgü...

24. Beğen
    Witch reacted to Red-King in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Çok sağol gerçekten 
    Düşünmen bile yeter 
  25. Beğen
    Witch got a reaction from Red-King in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Red King geç olacak ama ;( geçmiş doğum günün kutlu olsunn yeni yaşın bütün dileklerini getirsin sana. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.