Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne £ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ne demek hacı . Bir sonraki bölümden beklentim büyük . :D

Kimse izlememiş tartışacak birini buldum işte miss gibi :)

2. (See 40 other replies to this status update)

2. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Tavsiyem üzerine mi yoksa takip ediyormuydun Orhan ?

2. (See 40 other replies to this status update)

3. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

4. şu top 10 olan bir başlık açında bende kendi listemi yapayım :D eğlenceli oluyor

5. Ohff... Vee Major 6 çevirisi bitmiştir.Efsane bir seri daha sonlanmış oldu.Yalnız finalden sonra kalbime bir ağrı saplandı bir hüzünlendim.Neyse henüz izlemeyen sporseverler beklemesin!!!

6. Ohff... Vee Major 6 çevirisi bitmiştir.Efsane bir seri daha sonlanmış oldu.Yalnız finalden sonra kalbime bir ağrı saplandı bir hüzünlendim.Neyse henüz izlemeyen sporseverler beklemesin!!!

7. Yarın okul var. :/

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Bugün okula gidenlerde var . :/ Yine iyisiniz :D

2. (See 29 other replies to this status update)

8. Kalbi yorgun olanın, dili de keskin olurmuş. Ya kalbi yorgun olanın yanında olmayacaksın ya da yanında olduğun kalbi yormayacaksın.

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum . :D

2. (See 9 other replies to this status update)

9. Deprem mi oldu yoksa yanlış mı hissettim. Başka hisseden oldu mu ?

10. one punch man'i beğenmedim, beklentiyi yükseltirsen bu olur işte....

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Abartı hat safhada insanı soğutacak derecede. Beğenmedim bende.

2. (See 12 other replies to this status update)

11. Gakusen Toshi Asterisk'i izleyin. Kitaplarını okudum, klişe bir hikaye ve sonu tahmin edebilinir yavaş bir okul / büyü serisi ama stüdyo anime yapımında iyi para harcamış. Yani aksiyon sahneleri falan güzel olucak.

12. MİNNAK bi okul kavgası nelere sebep olabilir ki en fazla ya ;(

13. Ödevlerinizin tanesi 0.25 kuruştan yapılır

14. Ödevlerinizin tanesi 0.25 kuruştan yapılır

15. Oyunseverleri ankete bekliyorum :) http://strawpoll.me/5467083

16. Spoiler içine spoiler yapmak için tam tamına 3 kişiden yardım istedim ama hala yapamıyorum, sinir krizi geçirmek için güzel bir gün.

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

O kadar uğraşmana gerek yok spoiler aç sonra açtın spoilerin içine tıkla bi spoiler daha aç bu kadar işte :D

2. (See 28 other replies to this status update)

17. Flood yapmamamı söyleyen arkadaşa cevap vereyim derken internet gitti yanlışlıkla flood yaptım...Üzücü bir durum fakat garip bir şekilde komiğime gitti ._.

18. Flood yapmamamı söyleyen arkadaşa cevap vereyim derken internet gitti yanlışlıkla flood yaptım...Üzücü bir durum fakat garip bir şekilde komiğime gitti ._.

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

O kadar utanmana gerek yok hem çoğu kişinin başına geliyor bu olay.

2. (See 30 other replies to this status update)

19. Flood yapmamamı söyleyen arkadaşa cevap vereyim derken internet gitti yanlışlıkla flood yaptım...Üzücü bir durum fakat garip bir şekilde komiğime gitti ._.

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Yok ya benden başka gören olmadı sanırsam :D

20. Flood yapmamamı söyleyen arkadaşa cevap vereyim derken internet gitti yanlışlıkla flood yaptım...Üzücü bir durum fakat garip bir şekilde komiğime gitti ._.

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ahahah. Anladım internetinde sorun olduğunu espirisine cevap yazdım orada zaten.

21. Öğretmen olucağım ben ! Korkun benden !

22. Boruto'nun filmi internete düşmüş sanırım. İzlemeyecegim artık Nardo görmek istemiyorum...

23. Bi animeyi seversin ama senden başka izleyen kimse yoktur tartışamazsın, animenin mükemmel oldugunu, ne kadar sevdigini anlatamazsın içinde kalır hevesin.

24. Bi animeyi seversin ama senden başka izleyen kimse yoktur tartışamazsın, animenin mükemmel oldugunu, ne kadar sevdigini anlatamazsın içinde kalır hevesin.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.