Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    kata silvia got a reaction from Coard in Anime klişeleri   
    en kılasiğinden kadını tatlı şirin gören sapıkların burnundan kanlar akarak havaya uçması
  2. Beğen
    kata silvia got a reaction from Pseudohomophylus in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    İNSANLARIN çizim yaparken ya da kitap okurken beni dürmesi
    manga anime de neyniş demeleri 
    karşılarındakileri küçümsemeleri 
    bilgisiz olmaları
    serserilere özenen tiplere
    ve herkezi kendileri gibi siyah beyaz görmeye çalışan niteliksiz insanlardan nefret ediyorum
  3. Beğen
    kata silvia got a reaction from Habilimben in Anime klişeleri   
    en kılasiğinden kadını tatlı şirin gören sapıkların burnundan kanlar akarak havaya uçması
  4. Beğen
    kata silvia got a reaction from JunEzSe KJ in Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?   
    Ayuzava ususi ikilisi
    Mikutskamiyle ririçiosama
    Nanamiyle tomoe
  5. Beğen
    kata silvia got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in Yeni Ghost in the Shell Filminin İlk Tanıtım Videosu   
    tam bir hayranı olaraktan dört gözle bekliyorum arise o kadar hoşuma gitmedi ama fragmana bakılacak olursa s.a.c tarzı bir filme benziyor
  6. Beğen
    kata silvia reacted to LucisTenebris in "Tokyo Ghoul'un Bir Karakteri Olsaydınız Neler Yapardınız?"   
    şu an için geçerliyse bu soru annemle babamı yerdim (Aramız sağlam bozuk ikisiylede[emoji17][emoji20])
  7. Beğen
    kata silvia reacted to Angriel in "Tokyo Ghoul'un Bir Karakteri Olsaydınız Neler Yapardınız?"   
    Düz mantık olacak ama "ne bulursak yirdik" diyorum :D 

Mangal kültürünü yayardım hoş olabilirdi  :huh:
  8. Beğen
    kata silvia reacted to Roronoa D. Kenpachi in "Tokyo Ghoul'un Bir Karakteri Olsaydınız Neler Yapardınız?"   
    Tabii ki de yalnız kurt gibi takılırım ve sadece kızları yerim :D  :cool-onion-head-emoticon: 
  9. Beğen
    kata silvia got a reaction from JunEzSe KJ in 12 Japon Korku Efsanesi   
    o azı kesik kadını araştırdım :
    Uzun zamandır yapmadığım bir şey yaptım, Japon korku filmi seyrettim. Kuchisake-Onna nam-ı diğer “Yarık Ağızlı Kadın”ın temeli, aynı isimli şehir efsanesine dayanıyor. Efsaneye göre, Heian döneminde bir samurayın güzel ama güzel olduğu kadar da aşüfte olan karısı, ortalıkta sürekli “Güzel miyim?” sorusuyla düşüp kalkmaktadır. Karısını cezalandırmak isteyen kıskanç samuray da, “Hadi şimdi sor, güzel miyim değil miyim!” diyerek kadının ağzını bir güzel yarar ve güzelliğini böylelikle yok etmiş olur. Özellikle 70’li yıllarda en güzel yayılma dönemini yaşamış bu şehir efsanesinin kahramanı yarık ağızlı kadını, çocukluğu 70’li yıllarda geçmiş yönetmen Koji Shiraishi de filme taşımış.

resimde lanetli
     şiiri okuduktan sonra eğer yaşıyorsan bana haber ver  :D
  10. Beğen
    kata silvia reacted to LucisTenebris in İtiraf Köşesi   
    Küçükken zombielerden korkardım.Gözümü kapattığım anda önümde belirirlerdi uyuyamazdım. Sırtımı kapıya dönüp uyumaya çalışırdım ama daha çok korkardım. O yüzden bi süre uykusuzluk sorunu çektim.
    Bi de örtünün içine girince, eve girmiş bi hırsızın veya canavarın beni görmeyip bütün ailemi katletceğini düşünürdüm.[emoji4][emoji1][emoji23]
    http://i.hizliresim.com/VVdn5B.png
  11. Beğen
    kata silvia reacted to Katashi in İtiraf Köşesi   
    evlenince otomatik çocuk olduğunu sanıyordum :ASDSAA
  12. Beğen
    kata silvia reacted to Hera in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum burdaki itirafları okurken çok eğleniyorum :D
  13. Beğen
    kata silvia reacted to Buldozer in İtiraf Köşesi   
    Tamam tamam söylüyorum 6 seneden beri aynı kızdan hoşlanıyordum ama geçen ay bitti çünkü ergen OLDUĞUNU düşünüyorum.
  14. Beğen
    kata silvia reacted to NatsuJun in İtiraf Köşesi   
    Hmm itiraf edeyim google translate in olduğundan daha iyi çevirmesini istemiyorum, çevirmen ahalisi olarak o kadar özenip didinerek çevirdiğimiz serileri millet gidip google translate e atarak hemen bitiriyor, bari ingilizcelerine bişi katmış olsa hadi neyse dicem ama sanmıyorum.Siz siz olun yapmayın derim şevkimizi çok kırıyorsunuz haberiniz olsun.
  15. Beğen
    kata silvia reacted to umurhanx in İtiraf Köşesi   
    Bazen kişiliğimin bir seri katilinkine uyduğunu düşünüyorum.

Çok bozulmuşum.  :mellow:  :mellow:
  16. Beğen
    kata silvia got a reaction from MiranamiTsuki in İtiraf Köşesi   
    Bende orumceklere aynısıni yapardim .bnm de araknefobim var gorunce oldururum birini bikeresinde suda boğmuştum ama napayim cok korkuyorum
  17. Beğen
    kata silvia reacted to MiranamiTsuki in İtiraf Köşesi   
    Evde arı gördüğüm zaman hemen kapaklı bir süs kutusunun içine atıyorum. Elimle değil tabii ki. Sonra dışarı atmaya da korkuyorum. Sinirlenir döner beni ısırır diye. O yüzden sakinleşince atarım diyorum ama her seferinde bir dahaki arıya kadar günlerce orada unutuyorum.
    Başlarına hangi musibetin geldiğini yazmama gerek yok sanırım.
  18. Beğen
    kata silvia reacted to Sabah Sisi in İtiraf Köşesi   
    Ben yazmıştım da seninki birkaç üst seviye sanırım. :)
    Ayrıca küçükken, kuzenimle yaylamsı bir yerlerde -bir kere gördük diye- günlerce gelincik aramıştık. Bulsak ne yapacağız o da meçhul -_-
  19. Beğen
    kata silvia reacted to Nekorel in İtiraf Köşesi   
    Bir şey daha itiraf edicem gerçi pek te önemli değil ama sinir kontrol sorunum var. Hoşlandığım çocuk bana sapık bişey sorunca onu sırada boğmuştum :^ Yani ölmedi de gününü gördü yinede. Soruyu hatırladıkça ölesim geliyor bir tiksinti yaşıyorum -,-
  20. Beğen
    kata silvia got a reaction from Meroe in Oppailerin saçmalığı   
    bnde dicektim bu ne diyo diye de riası diyince kurtardın pacayi bnce animeden animeye değişiyor ayrıca erkeklerin yasama sebebine neden laf atıyorsun taşlarlar sni
  21. Beğen
    kata silvia got a reaction from KuramaUN in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    yaptım death parade den yaptım biraz alıntılık var ama tasarım bana ait logo biraz aceleye geldi ondan gomen

22. Beğen
    kata silvia got a reaction from Wichin Smutellası MiYeon in Issei’nin Oppai Şarkısı Eşliğinde Yeni High School DxD BoRN Videosu   
    Gülmekten yerlere yıkıldım şarkıyı dinlerken çok komikya
  23. Beğen
    kata silvia reacted to Lynx in İtiraf Köşesi   
    Ahahah ahah h kawaii yaaa. :admire2-onion-head-emoticon: Çok hoşmuş bu yaaa. :D Ben itiraf etmeye gelmedim sizin itiraflarınıza gülmeye geldim. Bu da itiraf gibi oldu da neyse. :big-eye-onion-head-emoticon:
  24. Beğen
    kata silvia reacted to Lola. in Üye Albümü   
    Bi süre sonra sileceğim sanırım, ondan dolayı böyle rahat bi şekilde bi kaç fotoğraf paylaşacağım. :D

Kendimi Anime karakteri sandığım vakitler.   :11:

Saçlarım şekil. :ahaaah-onion-head-emoticon:  

Bu da minnak boylu olmayı anlatan fıtırıf. :cheer3-onion-head-emoticon:

25. Beğen
    kata silvia got a reaction from MiranamiTsuki in İtiraf Köşesi   
    İtirafına katılıyorum hatta deniz kızlarına ve uzaylılara da inanıyorum özellikle uzaylılara o kadar kitap okudum haklarında ayrıca vampir ve kurtadamlara da inanıyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.