Jump to content

Laetitia

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Laetitia got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge   
    Bakıcı Ohta iş başında :D Şaka maka Ohta'ya da yazık ya. Beklemediğim bir şekilde güldürdü :D elinize sağlık 
  2. Beğen
    Laetitia got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs   
    Dazai ve onun güzel sesi diyorum başka da bir şey demiyorum :D Elinize sağlık 
  3. Beğen
    Laetitia got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Akagami no Shirayuki-hime 2   
    Kesinlikle katılıyorum obi de tatlı falan ama şimdi Zen gibisini daha nerden bulacaksın ah ah değer kıymet bilmiyor kimse :D
  4. Beğen
    Laetitia got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri   
    Elinize sağlık, ne bölümdü ama ölen ölene :D Ben kızı asıl savaşırken görmek istiyorum ve şu kurdelasında bir olay mı var yoksa havasından mı onu çözemedim daha :D 
  5. Beğen
    Laetitia got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs   
    Dazai ve onun güzel sesi diyorum başka da bir şey demiyorum :D Elinize sağlık 
  6. Beğen
    Laetitia reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge   
    Ay evet öyleydi amaa umut her daim vardır Barış adminim. Ben belki sahounen ai olur inancımı kaybetmeyeceğim  Ya birde ben şaka bir yana sankim Shoujo ai havası da sezdim. Yani buna dayanarak her an her şey olur diye düşünüyorum 
  7. Beğen
    Laetitia reacted to Sinsine in ( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji   
    Anime Adı : Sousei no Onmyouji
    Anime Türü : Aksiyon, Fantastik, Shounen, Doğaüstü Güçler
    Bölüm Sayısı : 50 / 50
    Yapım Yılı : 2016
    Çevirmen : Nones
    Düzenleme : Nones
    Özet; Rokuro şeytan çıkarıcı bir aileden geliyor ama şeytan çıkarıcı olmak yerine şarkıcı, futbolcu olmayı tercih ederdi. Rokuro’nun sahip olduğu inanılmaz güç, Benio’nun ortaya çıkmasıyla hırslı ruhu uyandırılmış oldu. Fakat "Şeytan Çıkarıcı Yıldız İkili" ismiyle saygınlık kazanınca aralarındaki rekabet şekil değiştirdi. İki yüce savacının evlenmesi ve nihai ruhsal savaşçının doğması onların kaderiydi.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol  
  8. Beğen
    Laetitia reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Mayoiga   
    Bir açıklama da ben yapayım yanlış anlaşılmak istemem. Seriyi pazar günü devraldım bu haftasonu da sınavlarım olduğu için yoğun bir tempoda ders çalışıyorum. Fakat yine de fırsat buldukça ders aralarında çeviri yapıyorum. Bu haftasonuna kadar 2. bölümü muhtemelen çeviririm. En kötü ihtimalle seri sınavlarımdan sonra 3. bölüm ile birllikte haftaya yayınlanır. Gecikme için üzgünüm, ilginiz için de teşekkür ederim.
  9. Beğen
    Laetitia reacted to Sinsine in ( 15 / 12+ ) Flying Witch   
    Flying Witch Petit Special 1-2. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  10. Beğen
    Laetitia reacted to KuramaUN in ( 12 / 12 ) Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge   
    1. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler..
  11. Beğen
    Laetitia reacted to Sinsine in ( 12 / 12 ) Kiznaiver   
    Güzel bir başlangıç oldu, diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Ellerinize sağlık Gamze ve Serhat :)
  12. Beğen
    Laetitia reacted to KuramaUN in ( 12 / 12 ) Kiznaiver   
    1. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  13. Beğen
    Laetitia reacted to Sinsine in ( 15 / 12+ ) Flying Witch   
    1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  14. Beğen
    Laetitia reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Kiznaiver   
    Güzel bir tanıtım bölümüydü.
    Emeğinize sağlık arkadaşlar
  15. Beğen
    Laetitia reacted to jans09 in ( 12 / 12 ) Kiznaiver   
    0 yazısını görüp devam eden animeler kısmında olunca nasıl yani demiştim ama gerçekten bir bölüm varmış....   Elinize sağlık... 
  16. Beğen
    0. Bölüm Eklenmiştir. İyi seyirler...
  17. Beğen
    Laetitia reacted to Nones in ( 12 / 12 ) Kiznaiver   
    Bu sezon dikkatimi çeken serilerden birisi kendisi. Çıksa da izlesek 
  18. Beğen
    Anime Adı : Kiznaiver
    Anime Türü : Bilim Kurgu
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Çevirmen : Gamze "Laetitia" Deniz
    Düzenleme : Sinsine
    Özet; Anime kurmaca bir Japon şehri olan Sugomori Şehri’nde geçmektedir. Bir gün, Noriko Sonosaki sınıf arkadaşı Katsuhira Agata’ya “Bir Kiznaiver olmak için seçildin.” der. Kizuna Sistemi, Katsuhira’nın yaralarını, hayatları ve kişilikleri kendisinden çok farklı olan sınıf arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlar. Kizuna Sistemi dünya barışının uygulanması için insanları yaraları yoluyla birbirine bağlayan henüz tamamlanmamış bir sistemdir. Bu sisteme bağlı olan herkese Kiznaiver adı verilir. Bir Kiznaiver yaralandığında, sistem bu yarayı böler ve diğer Kiznaiverlere iletir. Sugomori şehri ıslah edilmiş bir arazi üzerine inşa edilmiştir, fakat yıllar geçtikçe, şehrin nüfusu artmaktadır. Hikaye Katsuhira ve diğerlerinin yaşadığı bu şehirde geçmektedir.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

19. Beğen
    Laetitia reacted to vgrkaya in ( 24 / 24 ) Magic Kaito 1412   
    Vay be bitirdiğinizden haberim yoktu, şok oldum resmen. Ellerinize sağlık Gamze "Laetitia" Deniz ,  ve tüm Türkanime ailesi
  20. Beğen
    Laetitia reacted to Sinsine in ( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri   
    Anime Adı : Koutetsujou no Kabaneri
    Anime Türü : Aksiyon, Shounen
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Çevirmen : Nones
    Düzenleme : Sinsine
    Özet; Dünya endüstri devrimini yaşarken ortaya demir bir tabaka tarafından korunan kalbi delinmediği sürece yenilemeyecek bir canavar çıkar. İnsanları ısırığıyla enfekte ederek saldırgan zombiler yaratabilmektedir. Uzak doğuda yer alan Hinomoto adasındaki insanlar bu yaratıklardan korunmak için istasyonlar inşa etmişlerdir. Bu istasyonlar arasında insanlar ulaşım ve mal transfer etmek için Hayajiro adı verilen ve buharla çalışan bir lokomotif kullanmaktadır. Aragene istasyonunda yaşayan ve Hayajiro’nun da yapımına yardım etmiş Ikoma adlı bir çocuk bu yaratıkları alt etmek için Tsuranulizustu adını verdiği kendi silahını geliştirmiştir. Bir gün tam da silahını kullanmak için bir fırsat beklerken, zorunlu Kabane aramasından muaf olan Mumei adında bir kızla tanışır. Gece vakti Hayajiro’nun kontrolden çıktığını gördüğü sırada Mumei ile tekrar karşılaşır. Lokomotifte çalışanlar birer yaratığa dönmüştür. İstasyon Kabane saldırısı altındadır. Ikoma uzun zamandır beklediği fırsatı ele geçirmiştir.

Klasör Linki

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

21. Beğen
    Laetitia reacted to jans09 in ( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs   
    Rica ederim cicim...   Animeyi ben de daha bir ciddi bekliyordum ama sevimli komiklikler yapılmış olmasından çok hoşlandım. Bu biraz da edebiyatçıların espirili insanlar olmasından kaynaklanıyor olsa gerek... İkinci bölümü ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Hatta Atsushi'nin kaplana dönüşümünü nasıl kontrol altına alacağını daha bi merak ediyorum. Garibim kaplana dönüştüğünün bile farkında değil. Kaplanın kendisini yemek için takip ettiğini sanıyor... Neyse ki karşısındakiler doğaüstü güçleri olan insanlar... 
  22. Beğen
    Laetitia reacted to Sinsine in ( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs   
    1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  23. Beğen
    Laetitia reacted to jans09 in ( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs   
    Josei, Seinen deyince zaten bi kanım ısınır. Hele ki edebiyat ve birde doğaüstü güçler var ki serinin dikkat çekmemesi zor...  Muhabbete bekleriz ... 
  24. Beğen
    Laetitia reacted to Sinsine in ( 24 / 24 ) Magic Kaito 1412   
    19-20-21-22-23-24. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Gamze "Laetitia" Deniz arkadaşımıza emeği için teşekkür ederiz. İyi seyirler...
  25. Beğen
    Laetitia reacted to Nones in ( 24 / 24 ) Magic Kaito 1412   
    Emeğinize sağlık arkadaşlar. Seri de bittiğine göre artık başlayabilirim animeye 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.