Jump to content

Lizardon

Üyeler
  • İçerik sayısı

433
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Lizardon kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 4 aydır sakal traşı olmadığı ve geçen yıl stajda her gün buz gibi havada traş olduğumu hatırladım :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lizardon

Lizardon

Teşekkür ediyorum :( Kendi kendime izin verdim, acelem yok :P Sen baya olumlu birisin. Ben öyle olamıyorum. Bir taktik verebilirsen olumlu olmak adına :/

3. Haruka

Haruka

Öyle miyim? :D Yani şimdi seni tanımıyorum o yüzden yalan söylediğini düşündürecek bir şey yok kafamda. :D Bu nedenle inanmamak için bir neden de yok. :D Yoksa var mı? :P

4. Lizardon

Lizardon

İşte tanımamana rağmen bayağı olumlusun. Bu arada haklısın yalan yok :) Tanımama demişken, tanışalım o halde.

2. 14 şubat gel... öhöm öhöm. Şey 14 Şubat geli... öhöm öhöm. Bu 14 Şubat geliy... öhöm öhöm. Tamam tamam yine yalnızız :P

3. Bu Kingdom başyapıt bir mangaymış. Haftalık yayınlanan seriler içinde çizim ve konu olarak en iyi seri olabilir. Seinen bu arada. Shounenleri karıştırmıyorum.

2. Lizardon

Lizardon

Rica ederim. 2. sezonu bitirince mangaya başla direkt 260'dan. Hatta arada yaz yorumlayalım teoriler yapalım. 

3. Leffwn

Leffwn

Tabi ki mangaya başlayacağım. :D Ben bu seriyi yarıda bırakmam. :D 

4. Gallardo

Gallardo

Başları da çevrilseydi Allah ne verdiyse dalacaktım da çevrilmemiş.

4. Kilo vermede sıkıntısı olanlara tavsiyem; yemeyin!

5. imza kuralı imza kuralı.... diye yazmışsınız da nerde hata yaptık bir belirtin

6. Ne zaferinden... Yeter ya! Kim bu Songül? :S

2. Lizardon

Lizardon

:D yapacak bır sey yok. rastlantının bu kadarı (şanssız olsa da)

7. Animelerin yeni bölüm fragmanlarını izleyen bir ben miyim? Neden forumda güncel takip edenler için paylaşılmıyor?

2. Lizardon

Lizardon

Anladım. Zaten sanırım çevrilen bölümlerde fragmanlı sahneler de videonun sonunda çevriliyor. Bölümü izleyen fragmanı da izlemiş olur böylece.

3. LeornKayn

LeornKayn

Bleach manga konusunda ara bir kaç sadık fan olarak bir şeyler yazıyoruz onun dışında Shingeki ve şu uzaylı anime neydi o space dandymi dandi dandimi neyse işte ondan beri pek güncel muhabbet döndüğünü görmedim.Spoilerden ziyade sıkıntılara neden olabiliyor ama fan kavgalarıda ayrı eğlenceli :D Ve genelde konu aşağalara gömülürse gören olmuyor durumlarada yazamıyorsun spoiler verdiği için.

4. LeornKayn

LeornKayn

Ben güncel anime izlemiyorum uzun zamandır izlesem kesin bir şeyler yazardım daha geçen Op için durum attım teee 2003 teki bölümü için...daha yeni yeni op izliyorum.Kuroko no basketmiydi neydi oda çok muhabbet ettiriyordu.Onuda izlemedim :D

8. Anime, manga vb. ile ilgili youtube kanalı olan, inceleme yapan kanal falan bilen var mı? 

2. Lizardon

Lizardon

Hâlbuki o kadar izleyici var nasıl bu kadar az kişi olur anime,manga youtuberlarımız hayret.  

3. Lizardon

Lizardon

Gerçi az önce figurex kanalını izledim. bir süredir ara vermişlerdi, yeniden başlamışlar. yine inceleme tanıtım sohbet karışık bir şeyler yapıyorlar

4. Lizardon

Lizardon

Biz mi başlatsak. birilerini teşvik etme niyetindeyim daha doğrusu da zor iş vakit istiyor 

9. Soğuk espriyi hoş karşılayan insanlar; size de selam olsun.

10. Az önce Gintama yeni bölümü izledim. (İngilizce altyazı). Böyle bir anime yok. Muhteşem :D Daha da gelmez herhalde. Duygular karmakarışık oldu. Üzülürken gülüyor, kahkaha atarken de ardından üzülüyorsun. 

2. Lizardon

Lizardon

son 2 haftadur ilk ekleyen taçe oluyor. bir sabah bir de ikindi eklenmişti sanırım

3. Eldorwyn

Eldorwyn

Daha çok çeviri notlarıyla izleyiciye düzgün bir şekilde sunmak için gece bitiremiyorum kusura bakmayın ama merak etmeyin birkaç saat içinde tamamlanmış olur, sabrınız için gerçekten teşekkürler :beg-onion-head-emoticon:

4. Lizardon

Lizardon

Valla acelem yok. Düzgün çeviri için beklenir. Teşekkürler :) 

11. Dün anime ve oyun tarihinin yenilmez kahramanlarından birinin doğum günüydü http://i66.tinypic.com/21btch0.png - http://i66.tinypic.com/wjf7eq.png

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Sağ olasın, adamın her hali karizma yalnız. :P

3. Lizardon

Lizardon

aynen öyle. normalde cinsiyeti yok yalnız insan üretimi olduğu için ama erkek olarak sayılıyor genelde.

4. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Çoğu efsanevinin yok diye biliyorum :) sesinden dolayı bende erkek aldım ama. :P

12. Ne Şampiyonlar Ligi, ne Dünya Kupası, ne de Avrupa Şampiyonası, bu yaz Pokémon Ligi izliyorum! Hadi Ash! :D

2. Lizardon

Lizardon

Tabii. Biz çeviriyoruz zaten :D Bu XY http://www.turkanime.tv/anime/pokemon-xy b uda XY&Z bölümleri http://www.turkanime.tv/anime/pokemon-xy-z bu arada 4 bölümlük XY&Z ile bağlantılı özel seriyi de tavsiye ederim http://www.turkanime.tv/anime/pokemon-xy-mega-evolution

3. Lizardon

Lizardon

Filler falan atlamak istersen direkt gym ve evrim bölümlerini de yazabilirim

4. Lizardon

Lizardon

var var. buradan uzun olabılır ozel mesaj atayım

13. Shoujo animeler hakkında iyi bilgisi olan var mı acaba? 

14. Souten Kouro, Kingdom, Shigurui, Arslan Senki, Onihei vb. gibi tarihi seri bilen var mıdır? Baktım bayağı çok var da yine de bir tavsiye almak isterim

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Juuni kokuki ve Magi serileride iyidir. 

Ayrıca anime öneri bölümüne yazsaydın süper olurdu.

3. Lizardon

Lizardon

Genelde yabancı sayfalar dahil direkt kendim arar bulurum da bu aralar profilden sorasım geldi. Güzel de geri dönüş yapıldı sağolsunlar. 

4. Lizardon

Lizardon

Magi'yi de yeni bitiriyorum bu arada cidden iyiymiş.

15. forum kültürünün öldüğü gerçeği 

2. ZeroTwo2

ZeroTwo2

Daha yeni keşfettim. Ölmesin be

3. Heimatlos

Heimatlos

Forumlarda kaçınılmaz olarak bu soşıl medya dan etkilendi ama 10 15 sene sonra forumlar yine eski rabetine kavuşur sanırsam belki inşallah @Barış D. Baryshx patron selamlar bu arada ?

4. Lizardon

Lizardon

Bu yazıma neredeyse 1 hafta sonra geri dönüp bakmam bile bunun bir kanıtı :) eskiden olsa post yağmuru olurdu bildirim için baka dururdum

16. Daha son bölümlere gelmedim ama Gintama'nın bittiğini biliyorum. :/ 

2. Lizardon

Lizardon

210lardayım. günde 5 bölüm gidiyorum. 

3. Luluna

Luluna

he ok senin daha var ,2015 e bile geçmemişsin. :3

4. Lizardon

Lizardon

2015'in kaç bölüm olduğuna bile bakmadım üzülmemek için :/

17. Gintama'nın yeni sezonu 2017 başlığı altında mı devam edecek yoksa ayrı bir sezon başlığı mı açılacak acaba? Mangadan animeye henüz uyarlanmamış kısımlar uyarlanacakmış buna da Porori Arc demişler.

2. Lizardon

Lizardon

@Pelin 1 Ekimde başlıyor. Uyarlanmamış komedi manga bölümleri de animede yayınlanacakmış.

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Bence olur.

3. Lizardon

Lizardon

10 tane falan çeviri var elimde. Bir bakayım o zaman. Yarın 3-5 tane açarım Ashinkilerden.

4. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Bekliyorum. ^^

18. Shigurui tarzında anime bilen var mıdır? 

2. Gallardo

Gallardo

Ninja Scroll (movie), Rurouni Kenshin: Tsuioku-hen

3. Lizardon

Lizardon

Kenshin uzun diye başka bir zamana ayırdım ama Ninja Scroll'a bakayım. Teşekkürler

4. Rofh

Rofh

Manga olarak sana Blade Of the İmmortal'ı öneririm.

Anime olarak Afro Samurai, Blood + , Brave 10, Claymore, Crying Freeman aklıma gelen bunlar.

19. Avatarımıza gif koyamama durumu forumun kuralıyla ilgili mi?

2. Lizardon

Lizardon

50 kb nedir :D Görünmesin diye mi koyalım?

3. HolySpirit

HolySpirit

sınır 50 kb :D avatar için

4. Lizardon

Lizardon

I see, ı see :/

20. "Seni seviyorum" çok mu zor bunu söylemek? 

2. Lizardon

Lizardon

Bir şarkıda dediği gibi "sevmek bir ömür sürer, sevişmek bir dakika". Tamam ikisi de bağlantılı ama sevmek kelimesi burada başka bir boyut kazanıyor. "Seviyorum" kelimesi altında yatan sebepler, detaylar vb. önemli. Anlık bir şey değil zaten. 

3. Kai

Kai

Hah işte o ömür kısmını gözün alıyosa denir o yüzden zorrr xd

4. Red-King

Red-King

@Kai beni bilirsin ben alırım göze böyle şeyleri :D :blush-crazy-rabbit-emoticon:

21. Bankadayım. Telefonu titreşime almak için cebimden çıkarırken, telefon yere düştü. "çat, tık tuk" kapak falan açıldı.Millet döndü bakıyor. Cebimde kalsa daha sessiz olurmuş :D 

22. Ginga Eiyuu Densetsu'nun sadece 110 bölümlük OVAsını izlemek yeterli mi?

2. Gallardo

Gallardo

Hayır. Zaten öyle ''şunu izlesem yeterli mi'' denecek türden bir anime değil emin ol. A Conquest Sea of Stars seriden hemen öncesini anlatıyor bir nevi giriş niteliğinde. Overture to a New War ilk 2 bölümün daha genişletilmiş - düzenlenmiş hali (gene de ilk 2 bölüme de bakmanı öneririm bazı eğlenceli espriler var). Gerisi gaiden serileri ana karakterlerin gençliklerini anlatıyor onları sonra da izleyebilirsin.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ginga Eiyuu Densetsu Gaiden: Rasen Meikyuu'nun (Legend of the Galactic Heroes Gaiden: Spiral Labyrinth) ilk 14 bölümünü izle birde.

4. Lizardon

Lizardon

Teşekkürler. 

23. Bazı insanlar niye hep uzakta? Tam da yanında olması gerekenler hem de :/ 

2. Lizardon

Lizardon

@Hoshirama Bunca yıllık hayatımda sadece 2-3 kez olmuştur o dediğin. O da şans

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.