Jump to content

Blue Aquila

Üyeler
  • İçerik sayısı

89
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Blue Aquila kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hayvanlar artık insanların eziyetlerinden bıkıp isyan ediyorlar çok güzel bir film https://www.facebook.com/video.php?v=706944969419401&set=vb.591340997646466&type=2&theater

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Filmin ismini "Köpekler Cehennemi" koysalarmış :D

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Hellsing'deki The Captain harcanmış bir karakter olarak görüyorum

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Katılıyorum.

3. Icinizden biri ruyamda öldü. Hadi yine iyisin ömrünü uzattim. :P

4. Yukinoshita Kawaiii

1. Blue Aquila

Blue Aquila

"Yeter, duymak istemiyorum." İzlememek için zor tutuyorum kendimi.

2. (See 1 other reply to this status update)

5. Evin önündeki ayakkabılar.. Girsem mi sizce yoksa basıp kaçıyım mı? ;-;

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Merak ettimde hala evin önünde misin? :D

2. (See 2 other replies to this status update)

6. "Anime önerileri" kısmını doldurun(uz) *-*

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Çokça yorum yapılmasını sağlamak için iyi bir yöntem, tebrik ederim :D

2. (See 4 other replies to this status update)

7. Ahhahahaha süper ya:http://yeni.ajanshaber.com/bebege-bagiran-bakiciya-kedi-dayagi-video/90596

8. arkadaşlarla kopya çekiyoruz ben 50lerde alıyorum onlar 70-80 foşik bana yanlış kopya mı veriyorlar ne asdfg

1. Blue Aquila

Blue Aquila

"Hep beni bulur" dediğimiz durumlardan birisi...ben hocalardan şüpheleniyorum, kağıdı bom boş verdiğim halde 11 vermişti, 0 almayı bu kadar çok beklerken hemde :O

2. (See 1 other reply to this status update)

9. Bulunduğum ortamdaki dedikodu kazanından en fazla bu kadar nefret edebilirdim herhalde. :/

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Sen bütün iyiliğimle deyince kendimi kötü hissettim. Oysaki kötü değilim, çevreme göre hareket ediyorum, bana karışmazlarsa, kendi halinde ve geviş getirenleri izleyen biriyim. (Evet biliyorum, benim psikolojik sorunlarım var, şizofrenim ben :D)

2. (See 8 other replies to this status update)

10. Bulunduğum ortamdaki dedikodu kazanından en fazla bu kadar nefret edebilirdim herhalde. :/

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Anime zekanı kullanarak onları çaktırmadan kullanabilirsin, şahsen ben öyle yapıyordum, saf ayağına yatarak salakça şeyler söylerdim kendimi ezik göstermek için. Saflara dikkat etmekte fayda var, umarım aynı sınıfta olduğum biri yoktur burda :D

11. Bulunduğum ortamdaki dedikodu kazanından en fazla bu kadar nefret edebilirdim herhalde. :/

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Ne yaparsın işte...hayvanlarda olduğu gibi insanlarda da sınıflandırmalar olabiliyor. Çözüm basit: Kendi hallerine bırak, geviş getirmeye devam etsinler.

12. Bulunduğum ortamdaki dedikodu kazanından en fazla bu kadar nefret edebilirdim herhalde. :/

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Yazınız çok açıklayıcı olmadığından dedikodu yapılamıyor. :P

13. Müzik önerir misiniz ^^ ?

14. "Onu" bulduğumda şunu demek istiyorum: Neden beni bu kadar beklettin? Sensiz kalbimde koca bir delik oluştu, az kalsın Hollow'a dönüşüyordum kız insafsız :D

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Reiatsu ile bulacağım, arıyorum şu an :D

2. (See 4 other replies to this status update)

15. alemin keyfi yerinde yine maşallah bizede bir gün kader güler güler inşallah böyle gelmiş böyle gidecek korkarım vallah yokmu çaresi dostlar fesupanllah dınınınınım dınınınınım fesupanallah haydeeee oh oh !!!

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Orhan babadan "ben zaten her acının tiryakisi olmuşum" alın size efkar

16. alemin keyfi yerinde yine maşallah bizede bir gün kader güler güler inşallah böyle gelmiş böyle gidecek korkarım vallah yokmu çaresi dostlar fesupanllah dınınınınım dınınınınım fesupanallah haydeeee oh oh !!!

17. İtiraf ediyorum: Sabahleyin üst komşunun çalıştırdığı matkap yüzünden, "elektriğin gider inşallah" demiştim, bu kadarını beklemiyordum :O

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Yok, daha çok "şalterin atsın" gibisinden küçük çaplı bir beddua idi :)

2. (See 7 other replies to this status update)

18. İtiraf ediyorum: Sabahleyin üst komşunun çalıştırdığı matkap yüzünden, "elektriğin gider inşallah" demiştim, bu kadarını beklemiyordum :O

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Üst komşuyla anlaşabilirsek bizde binaya jeneratör yaptıracağız :P Her eve "şarz" oldu artık :D

19. Elektrik yoksa hayat varmıdır..

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Sosyal olan yine kurtarır, asosyal dediğimiz kişiler bildiğin ölmüş oluyor :D

20. İtiraf ediyorum: Sabahleyin üst komşunun çalıştırdığı matkap yüzünden, "elektriğin gider inşallah" demiştim, bu kadarını beklemiyordum :O

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Sık sık yapar bunu ama bugüne denk gelmesi de nasıl bir tesadüfse?...Elektriğin geldiğini de matkabı tekrar çalıştırdığında anladıydım :D

21. Trafolara kedi girdi :o

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Seçim öncesi sessizliği bu ve bu sessizlik, hiç bu kadar sıkıcı hissettirmemişti...

2. (See 3 other replies to this status update)

22. Bugün bir öğrencim "Hocam anime mi izliyorsunuz?" diye sordu... İşin garip yanı uzaylıymışım gibi bakıyordu o.O

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Hocam, bence o çocuğa özel olarak Bleach' den bir soru sorun "sen kime uzaylı diyorsun?" hesabı :D

2. (See 23 other replies to this status update)

23. Bugün bir öğrencim "Hocam anime mi izliyorsunuz?" diye sordu... İşin garip yanı uzaylıymışım gibi bakıyordu o.O

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Bizim hocalar eski kafalıdır, anime desem "he şu bulmacada çıkan japon çizgi filmi diyon" derler,ne beklersin :D

2. (See 23 other replies to this status update)

24. Fizik sınavından da kurtuldum.. Daha Dış Ticaret, Maliye, Muhasebe, Coğrafya, İngilizce ve Dil anlatım var ve hepsi çarşamba perşembe cumaya sıkıştırılmış durumda..:D Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim..

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Muhasebeyi bilirim, bu kadar ağır derslerle kafayı yememek zor olsa gerek ama büyüklerimizin bir lafı vardır: "geçecek"

2. (See 3 other replies to this status update)

25. Kendimi hissetmiyorum acaba felç mi geçirdim. (╬ಠ益 ಠ)

1. Blue Aquila

Blue Aquila

Gondroch' un yaptığı açıklamaya göre sana da doktor lazım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.