Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

1315
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    pegasusejder got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sağ olasın, ha bu arada ders Communication. :D 

Amin. :D 
  2. Beğen
    pegasusejder reacted to Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bana Kadirciğim demen çok hoşuma gider Kerem ağabey. 

Tam olarak aynı durum sayılmaz ama lise sınavlarına hazırlanırken kollarım deli gibi kaşınıyordu. Sürekli banyo yapıp duruyordum, geceleri doğru dürüst uyuyamıyorum.  Doktora gittiğimizde bunun stresten olduğunu söylemişti. Ailem ve arkadaşlarım sağolsun bu durumu çok zarar almadan atlattım. Burada sana tavsiyem olayları biraz akışına bırakman. Biraz yürüyüş yap, kendine vakit ayır, derin derin soluk alıp ver (ne kadar klişe dursa da etkisi çok büyük), uyumadan önce bir duş al. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Kendine iyi bak. :3

Günaydınlar. Teşekkür ederim, sende güzel bir hafta geçirirsin umarım. :D 
  3. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haha sıkıntı değil selamını biraz geç de olsa alıyorum. :)

Eğer yapmayı düşünürsen haber et sana bir iki püf noktasını söyleyeyim. :D Avokadoyu nasıl seçeceğini falan mesela. :)

Bana da çok gerekmiyordu zamanında bir arkadaş gel ileride lazım olur bir de çok pahalanacak dedi öyle aldım. :D 

Herkese günaydın, mutlu pazarlar. :)
  4. Harika
    pegasusejder got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haha ben hep erkenciyim. :D 
    Nasılsınız?
  5. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from pambuk in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Oooo keyifli seyirler o zaman sana. :))
  6. Harika
    pegasusejder got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    1 dönem boyunca neredeyse her sabah... :D 
  7. Harika
    pegasusejder got a reaction from syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
  8. Beğen
    Oh oh maşallah, keyifli okumalar. :)

Bilen bilir ben orayı doldurmam. :D 
    Haha geçmiş olsun, kötü bir durum cidden. :)
  9. Beğen
    pegasusejder got a reaction from burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bunun animesinin yorum kısmında mangasından devamını özetlemiştim, eğer merak edersen bakabilirsin, he yine saçma bitiyor, bir şey değişmiyor. :D (Masamune-kun no Revenge)
  10. Beğen
    Sağ olasın. :) Hahaha sizlere güveniyorum. :D 
  11. Beğen
    Sana da keyifli vakitler. :)
  12. Harika
    pegasusejder reacted to kirpii in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Haha :D tamam
  13. Üzgün
    pegasusejder reacted to Ohayou_Kerem in Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)   
    Clannad'ın şu üç sahnesi... Hele o tarladaki Ushio... Hatırladıkça içim cız ediyor. Mahvetmişti beni, hala etkisindeyim.
  14. Beğen
    pegasusejder got a reaction from burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahaha tamam. :D Sana da teşekkürler gelip konuştuğun için. :)
    İyi akşamlar Capri, iyidiri sen? :) 
  15. Harika
    pegasusejder reacted to burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Gözümde sizin padavanınız gibiyim ustalarım @Ohayou_Kerem @pegasusejder @Freesia Bak bak nasıl gaza geldim açsak şöyle bir oyun havası

16. Beğen
    Eğer bir çok kişinin mesajını yanıtlayacaksan evet, ufak tefek art arda mesajlar göz ardı ediliyor ama merak etme. :) Evet sadece cevaplamak istediğin mesajı alıntıla. :) 
    Forumlar genel manada ölüyor sadece burası değil, ilk baş gelenler olur ama bir o kadar da geçici olur, çünkü artık herkes discord/whatsapp gibi hızlı akan ortamlara alıştı ve buralar çok yavaş geliyor. Ayrıca ben böyle az kişinin bulunduğu yerleri daha çok seviyorum, öbür türlü konuyu takip edemiyorsun. :D 
    Hahaha merak etme başka kişilerde var sadece sen denk gelmemişsin, bir de dönemlik değişiyor buralar. :D 
    Üzülecek bir şey yok ya, buralar en çok 2016'lara kadar aktifti, sonra 2020 haziran ayı gibi @BURUN arkadaşla beraber konuşmaya başladık bizi gören katıldı derken tekrar aktif olmaya başladı, şimdi de ara ara aktif oluyor ara ara ölü. :D Hevesin kırılmasın, kurallara uyduğun sürece istediğin gibi konu açabilirsin. :) 
  17. Harika
    pegasusejder reacted to Nevolika in Merhabalar, ben Nevolika. An itibariyle forumun bir parçasıyım✨   
    Ay valla çok sevindim bir an anlamadım sanıp korktum uyarı yiyeceğim diye :D Tüyolar için teşekkürlerr, tekrardan hoş buldum
  18. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Nevolika in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Nevolika burası da mekanımız, hiç çekinmeden gelip istediğini yazabilirsin. :) 
  19. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Nevolika in Merhabalar, ben Nevolika. An itibariyle forumun bir parçasıyım✨   
    Rica ederim, evet insanları şaşırtmayı severiz. :) Gel, gel her daim muhabbete açığız. :) Bu arada kusura bakmazsan hemen bir konuda seni uyarayım, art arda mesaj yazmak fload yapmaya giriyor ve uyarı/ban alabilirsin. Mesajları toplu alıntılamak için "Alıntı" butonunun yanındaki "+" sembolüne tıklayarak yapabilirsin. :) 
  20. Beğen
    pegasusejder got a reaction from Nevolika in Merhabalar, ben Nevolika. An itibariyle forumun bir parçasıyım✨   
    Hoş geldin Neva, ben 24 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, muhabbet etmek istersen mekanın linkini bırakmışlar zaten... Mekanda istediğin zaman beni görürsün diyeyim. :) Sormak istediğin bir şey olursa genelden veya özelden çekinmeden sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. :) 
  21. Beğen
    Olsun Zoro, biz dostlarımızı yürüdüğü yolun güzelliğinden değil, kendisinin güzelliğinden seçiyoruz. Sen olduğun sürece yolun bir önemi yok. :) 
    Günaydın, teşekkürler, nasılsın? :) 
    Günaydın, naber? :)

Herkese günaydınlar, verimli bir gün geçirin. :D 
  22. Harika
    Senin yolunu gözlemek hiçbir zaman sıkıcı olmadı be Zoro... :')
  23. Harika
    Senin yolunu gözlemek hiçbir zaman sıkıcı olmadı be Zoro... :')
  24. Beğen
    Günaydınlar herkese, mutlu bir pazar diliyorum. :)
  25. Teşekkür
    pegasusejder got a reaction from syncdes in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahaha sağ olasın. :D 
    Oo selam, sağ olasın inşallah sen de güzel bir bayram geçirmişsindir ve böyle devam eder. :) Geç olsun, güç olmasın, senin de kutlu olsun. :)
    Haha hemen yetiştir o zaman ödevlerini, yarın senin için mutlu bir gün olacak demek ki. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.