Jump to content

Sojiro

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Sojiro reacted to Raven-kun' in Çizimlerimin Birkaçı ...Türk Anime Special (Güncellendi - 10.05.2015)   
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar :)
    Sizlere evde ve okulda boş vaktim olduğunda yapmaya çalıştığım fan art özgülü çizimleri paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :)
    -Çizim kağıdım : A4
    Evde yaptıklarım:

Okulda yapmaya çalıştıklarım :P :

Benden Charmer96 Arkadaşımız için Kurome Çizimi :

Suzuya Çizimi :

Revy:
    Kuru Boyayla Yaptığım :

Photoshop İle Düzelttiğim :

Kurosaki Ve Teru :

Manga Girl :

Nichijou'dan Hakkase:

Enoshima Junko :

Shingeki No Bahamut-Genesis'den Amira :

+4 Okulda Çizmeye Çalıştıklarım [Devamı] :

Akame Ga Fan Art :

Kaneki Female Versiyonu ?? :

+2 Çizimler:
    Nisekoi :

Oregairu :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Çizimi grafik tabletle bakarak çizdim sırf Türk Anime'nin bana katkılarına teşekkür etmek için : :)İnş. beğenirsiniz :P
    Türk Anime Special :

2. Beğen
    Sojiro reacted to Raven-kun' in En Sevilen Bahar 2015 Animeleri-Charapedia Anketi Yayınlandı   
    Bayanlar 'da Gintama birincimi ?  :huh: Bayanlar'da Yahari , erkekler de ise Gintama olur diye düşünmüştüm ama :D
    Beni bu anime'ler arasından etkileyen ise Seraph Of The End sanırım ama eğer ki hala etkisini koruyan anime derseniz; ''kimi ni todoke ve akame ga kill''dir. :P 
  3. Beğen
    Sojiro reacted to asci in En Sevilen Bahar 2015 Animeleri-Charapedia Anketi Yayınlandı   
    En Sevilen Bahar 2015 Animeleri Anketi

Bahar sezonu yarılandı bile,hatta yeni serileri konuşur olduk.Bununla birlikte bazı animeler izleyicilerini soğuttu,bazıları ise hala aynı çekiciliği ile devam ediyor.Bu sefer neyi soracak diye düşünürken Charapedia bu sefer de "izlerken hala etkileyiciliğini-heyecanını koruyan bahar animeleri hangisi ?" sorusunu sordu.
    10.000 küsür kullanıcının oyuyla(katılımcıların %52,5'i erkek-%47,5'i bayan) hala kendini zevkle izleten animelerin listesi belirlendi.

Toplamda:

30. Gunslinger Stratos

29.Etotama

28. Nintama Rantarō season 23

27. Le Labyrinthe de la Grisaia

26. Sailor Moon Crystal

25.Baby Steps

24. High School DxD Born

23. Magical Girl Lyrical Nanoha ViVid

22. Mikagura School Suite

21.Ace of Diamond

20. Show By Rock!!

19.Hello Kinmonza

18. Ultimate Otaku Teacher

17. RINNE

16.Plastic Memories

15. The Eden of the Grisaia

14.Yamada-kun to 7-nin no Majo

13. The Disappearance of Nagato Yuki-chan

12.  My Love Story

11. Food Wars:Shokugeki no Soma

10.Sound! Euphonium

9.Nisekoi

8. Blood Blockade Battlefront

7.Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

6. The Heroic Legend of Arslan

5.Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love Revolutions

4. Fate/stay Night[unlimited Blade Works]

3. Gintama

2. Seraph of the End

1. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

Erkekler:
    20. Ultimate Otaku Teacher

19. Show By Rock!!

18. High School DxD Born

17. Nanoha ViVD

16. Arslan Senki

15. KinMoza

14. Yamada-Kun

13. Gintama

12. My Love Story!!

11. Yuki-chan

10. Blood Blockade Battlefront

9. Food Wars!

7. Plastic Memories

7. Seraph of the End

6. The Eden of the Grisaia

5.  Sound! Euphonium

4. Nisekoi

3. Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

2.  Fate/stay night [unlimited Blade Works]

1. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

Bayanlar:
    20. Nintama Rantarō

19. Show By Rock!!

18. Yuki-chan!

17.  Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

16.  Mikagura School Suite

15. Nisekoi

14. Yamaka-kun

13. Ultimate Otaku Teacher

12. Ace of the Diamond

11.  Sound! Euphonium

10. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

9. RINNE

8. My Love Story!!

7. Fate/stay night

6. Food Wars:Shokugeki no Soma

5. Blood Blockade Battlefront

4. Arslan Senki

3. Uta no Prince-sama Maji Love Revolutions

2. Seraph of the End

1. Gintama

//Aslında erkeklerde Yaharinin birinciliği alıp da kızlarda 10. sırada olması biraz garip geldi bana (günümüz erkekleri romantik komedi-ecchi takılıyor gibi :ph34r: )ama sanırım karakterler bu sonuçta etkili oldu;Gintama'nın bayan kullanıcılarda bu kadar tutulduğunu da bilmiyordum.Tabi oylama Japonya'da olunca farklılık da normal sayılabilir.

Burada benim de "İzlerken hala etkisini koruyan anime" (Artık adamlar ince yerlerden soruyor :P) favorim Gintama ve Shokugeki no Soma olabilir(zaten çoğunu da izlemedim)Peki sizin için "Hala izlerken etkisini ve heyecanını koruduğunu düşündüğünüz animeler" hangileri?
  4. Beğen
    Sojiro reacted to Tronuen in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Sonuçlar burdan mı açıklanacak ve açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Pazar demiştiniz ama...
  5. Beğen
    Sojiro reacted to Aforizmik Kalıntı in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Başlangıç orta ve son hali

Karakterleri hatırladığım kadarıyla ilk kez detaylı çizim yaptım. Not: Lütfen dalga geçmeyin    :D
  6. Beğen
    Sojiro reacted to yagmur_vet in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Bunlar da benimkiler.. :)

7. Beğen
    Sojiro reacted to Songena in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Çizimde küçük değişiklikler yaptim. http://imgur.com/3cESDxx
    Watashi no ögrenci. B)
  8. Beğen
    Sojiro reacted to Yuushin in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Merhaba. Ablamın yarışma için resim çizdiğini gördüm. Bende heveslendim, katılmak istedim. Sınavım olduğu için son gün çizebildim.

9. Beğen
  10. Beğen
    Sojiro reacted to myoujouu in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Merhaba arkadaşlar. Yarışmamızın son günü. Bugün akşama kadar çizimlerinizi gönderebilirsiniz.  ^_^
    Ben de katılıyorum yarışmaya. Son güne bırakmak istemiyordum fakat böyle oldu. Galaksi arka plan falan. Her neyse, heyecanlıyım.  :D

Referans:

Umarım beğenirsiniz. Herkese başarılar.  ^_^
  11. Beğen
    Sojiro reacted to Melis Ünlü in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    doğru paylaşabildim mi en ufak bi fikir taşımıyorum 
  12. Beğen
    Sojiro reacted to murasaki in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    taslak

bitmiş hali

güzel oldu ya :hell-yes-onion-head-emoticon:
  13. Beğen
  14. Beğen
    Sojiro reacted to Nyoteida in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Bütün çalışmaları inceledim, gerçekten muazzam yetenekli arkadaşlar var. Çizim yetenekleri dışında hayal güçlerine de ayrıca hayran oldum. Böyle bir yarışma düzenleme fikri başlı başına çok hoş, tebrik ediyorum. Bütün çizim yapan arkadaşlar benim nezdimde birinci, hepsinin emeği ve gönül dünyası çizdikleri. Hepsini tebrik ediyorum, çizmekten vazgeçmeyin.. :)  
  15. Beğen
  16. Beğen
    Sojiro reacted to wingedrabbit666 in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Hey! Tony tony chopper!  ^-^

herkese başarılaar!

17. Beğen
  18. Beğen
    Sojiro reacted to oatik in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Sade bir çalışma ile katılıyorum

19. Beğen
    Sojiro reacted to MidnightShade in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Tüm katılanlara başarılar.Bu da benimki :)
    Sakagami Tomoya ve sakura ağaçları

20. Beğen
    Sojiro reacted to shokku in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Öncelikle tüm katılanlara başarılar.Benim karakalem çizişim biraz silik oluğundan çektiğim resimlerimde görülmesi biraz zor :(.Bundan dolayı üzgünüm.Shikigatsu wo Kimi no Uso daki Kaori vede Kousei yi çizdim.Direk bir referans almadım.
    Resim 1:

Resim 2:

Resim 3:

21. Beğen
    Sojiro reacted to Selim Aygün in Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)   
    Herkese merhabalar.
    Ben TLOF Dublaj Ekibinin, kurucusu ve ikici yöneticisiyim. Aklımızda bazı planlar var. Çok beğenilen bir animeye türkçe dublaj yapmak istiyoruz. Basit ve kalitesiz şeyler yapacak bir ekip değiliz. Devamını sürdürmeyi düşünüyoruz. Çalışmalarımıza göz atabilirsiniz şu şekilde. 

-  https://www.youtube.com/watch?v=9IMGx4OH-bs

-  

-  

Peki sizden ne istiyoruz. Önjelikle beğendiğiniz ve popüler anime önerileriyle bize gelmeniz. Sonrasında yeteneğiniz olduğunu düşüyorsanız, ekibimize katılım formunu doldurarak ekibimize katılmanızı istiyoruz. Gerçekten kaliteli bir çalışma görmek istiyorsanız ve dahası sevdiğiniz animeleri kendi öz dilinizde izlemek istiyorsanız, destek olmanız yeterli.

Saygılar ve sevgiler,
    Selim Aygün
    TLOF

sorulrnz vrsa brdn srblrsnz bklyrm.
  22. Beğen
  23. Beğen
    Sojiro reacted to ananas in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    elimden gelen bu gblgfnşl

resim 1:

resim 2:

resim 3:

resim 4:

24. Beğen
  25. Beğen
    Sojiro reacted to MitokoFT in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Elimden Gelen...:D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.