Jump to content

Black Angel

Üyeler
  • İçerik sayısı

1330
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

51

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    Black Angel got a reaction from sShoguNn in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Steins;Gate :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

3. Beğen
    Black Angel reacted to jans09 in ( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A   
    Anime revaçta yapacak bir şey yok. Arz talep meselesi.  ^_^
  4. Beğen
  5. Beğen
    Black Angel reacted to sShoguNn in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Noragami Aragoto :lol2-onion-head-emoticon:
  6. Beğen
    Black Angel reacted to 3n4bL3 in (Cosplay) Nedir?   
    Cosplay'in tam tanımı:
    Japonya'nın başlattığı anime çılgınlığından etkilenen gençler, en sonunda dayanamayıp onların kılığına bürünmek, bir nebze de olsa anime karakterleri gibi mükemmel olmak istediler. Böylece anime karakterlerine ait kıyafetleri elleriyle diktiler ve giydiler. Saçlarını el yapımı boyalarla boyadılar. Bunların hakkında tiyatrolar, oyunlar hazırladılar. fotoğraflar çektiler ve Photoshop'ladılar. Bir nebze de olsa benzediler zavallıcıklar.
    Sonra Japon ve Çin hükümeti, gençlerin bu zavallı çabalarını gördü ve dikkate aldı. Onlara anime festivalleri, cosplay günleri düzenledi. Hazır cosplay kıyafetleri ve peruklar yaptılar. Aksesuar ve özel yerleri de unutmadılar.
    Sonra bunları gören Avrupa ülkeleri ve Amerika özendiler. ''Biz de yapıcaz cosplay. Biz de istiyoruz. Bizim başımız kel mi?'' dediler ve onlar da bu cosplay işine daldılaaar. Sonra bu festivaller dünya çapında oldu. Ama hala bizim ülkede yok Varda okadar yaygın değil :D
    Neyse, bu hikayesi. Gelelim tanımına...:
    Anime karakterlerine ait kıyafetleri giymek ve onlar gibi davranmak şeklinde yaplan etkinliklere verilen ad.
  7. Beğen
    Black Angel reacted to Ezberbozan in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Angel Beats başlarda olan biteni pek anlayasamda sonradan güzelleşti.Finali biraz dramatikti izlediğime değdi kesinlikle.
  8. Beğen
    Black Angel reacted to anes in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Shigatsu wa Kimi no Uso

9. Beğen
    Black Angel reacted to LucisTenebris in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Gakusen toshi asterisk
  10. Beğen
    Black Angel reacted to RinOsawa(Asu) in Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz   
    Bence Gayet Yeterli. 
    En Yakın Arkadaşımı Ve Bütün Düşmanlarımı Feda Ederim :) Arkadaşlar Her Zaman İhanet Ediyor Maalesef Ki Yetmezse Duygularımı Bile Feda Ederdim... 
  11. Beğen
    Black Angel got a reaction from Sinsine in ( 08 / 08) Overlord: Ple Ple Pleiades   
    Emeğinize sağlık. 2. sezon'u sabırsızlıkla bekliyoruz....
  12. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 in Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz   
    "Ailem" dışında her şeyimi  feda ederdim  :D
  13. Beğen
    Black Angel reacted to RinOsawa(Asu) in Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz   
    Evet Baya Saçma Bir Konu Ve Cevaplarıyla Karşınızdayım Neyi Feda Etmek İsteğini Yazsın Lütfen Onun Bir Altındaki Üye İse Feda Edileni Değerlendirsin Mesela

Evimi Feda Ederdim
    Ev Anime Dünyası İçin Yeterli Yada Yetersiz Gibi

İstediğiniz Bir Anime Dünyası :)
    Papillion Adminin Tavsiyesi Üzerine Anket Kaldırıldı...
  14. Beğen
    Black Angel reacted to sShoguNn in Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz   
    İlk ankette duygulardan kıskanma duygusunu feda ederim gerçi feda olmaz çünkü istemiyorum onu :hehe-onion-head-emoticon:
    İkinci ankette sevgilimi feda ederime oy verdim ama onda da sevgili olmadığı için sistem buga girer ve bişey feda etmeden geçmemi sağlar :evil-smile-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :smoking2-onion-head-emoticon: 
  15. Beğen
    Black Angel reacted to jans09 in Anime Dünyasında Yaşamak İçin Neyi Feda Ederdiniz   
    Katılıyorum. Zati tüm hayal alemimle ona aitim :)
  16. Beğen
    Black Angel reacted to Sinsine in ( 08 / 08) Overlord: Ple Ple Pleiades   
    4-5-6-7-8. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. İyi seyirler...
  17. Beğen
    Black Angel reacted to jans09 in ( 08 / 08) Overlord: Ple Ple Pleiades   
    İyi seyirler :) Yakında gelecektir 2. sezon da. 
  18. Beğen
    Black Angel got a reaction from jans09 in ( 08 / 08) Overlord: Ple Ple Pleiades   
    Emeğinize sağlık. 2. sezon'u sabırsızlıkla bekliyoruz....
  19. Beğen
    Black Angel reacted to katsumihoku in Mihoku'dan selamlaar   
    Merhaba minnaa aslında uzun zamandır takip ediyorum buraları ama artık selam vermeliyim diye düşündüm. Ben Özlem, 25 yaşındayım (ama o kadar büyük göstermiyorum hehe), şu an öğretmen olma yolunda ilerlemeye çalışıyorum. Çizim yapmak ve kitap okumak vazgeçilmezim. Umarım iyi anlaşırız! ^^ 
  20. Beğen
    Black Angel reacted to Black Angel in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Berserk animesini izledim ve müthişti.2. sezonu çıkarda Efsane olur...
  21. Beğen
    Black Angel reacted to Sinsine in ( 13 / 13) K: Return of Kings   
    11. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  22. Beğen
    Black Angel reacted to Sinsine in ( 13 / 13) K: Return of Kings   
    12. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  23. Beğen
    Black Angel reacted to Sinsine in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    İlk sezonu izlemeden konuyu anlamanız zor olmuştur :) İlk sezonun adı "Owari no Seraph" sitede online izleme linkleri, forumda indirme linkleri mevcut. İyi seyirler...
  24. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 in ( 16 / 12+ ) Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen   
    Çevirileriniz için ellerinize sağlık  :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.