Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Luluna kullanıcısının son zaferi 26 Aralık 2016

Luluna en beğenilen içeriğe sahiptir

Luluna hakkında

• Doğum günü 09/16/1991

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.wattpad.com/user/EnixNigra

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

48967 profil görütülenme

Luluna üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Luluna

1. Kore fanı hanımlardan bana şööööyle çok komik bir dizi önerecek olan çıksa keşke :bitter-pink-cat-emoticon::bitter-pink-cat-emoticon: Japon dizilerini soğurdum, sömürdüm, kaynak kalmadı, Kore'yi fethe çıktım şimdi de :bike-onion-head-emoticon::bike-onion-head-emoticon: dizi önerin :admire-onion-head-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

Aklıma gelen polisiyeler

Furuhata Ninzaburo (Favorilerimden polisiye Japon dizisi - 90lı yıllara ait ama keyifli bir tipleme :D)

Vampire Prosecutor:love-onion-head-emoticon:

Healer :love-onion-head-emoticon:

Remember me

City Hunter (japon animesinden uyarlama ama animesinden daha hoş :P)

Cheo Yong

Doctor stranger (Aynı zamanda Tıbbi)  :love-onion-head-emoticon::love-onion-head-emoticon:

The girl who can see smels (Sencory Couple)

Border (Japon polisiye)

Keizoku 2 (Japon Polisiye - Animevari bir tarzı var ama ben çok beğenmiştim...)

Yong Pal (aynı zamanda tıbbi)

Gap Dong

God's Quiz (tüm sezonları :wow1-onion-head-emoticon: aynı zamanda tıbbi kriminal)

Pinocchio (gazeteci, polisiye)

Special Affairs Team TEN 1-2. sezonlar

KOMEDİ

Oh my Venüs

Falling for innocent

Ne komedi ne polisiye ama çok ii dediklerim

Master's Sun (romantik)

Greatest love

Nice guy

Secret Garden

Heirs

I hear your voice

vb vb vb vb uzar gider :D

3. Luluna

Luluna

@ALEJANDRO Şimdi gelelim senin listeye. Ben genelde full komedi ağırlıklı izlerim ama ille okul ille romantizm diyorsan hmm okul ve komedi kesin var önereceklerimde ama romantizmi de sen ayıkla artık :D 
      İtazura na kiss (okul-komedi-romantizm) , GTO ( okul-komedi), Shiritsu bakaleya koukou ( okul- komedi- romantizm) , gokusen serisi ( okul- komedi- dram) koi zora (okul da var içinde ama salya sümük bir romantizm) my boss my hero ( ölürsün gülmekten komedi - okul) sugarless ( komedi- okul, çete) yankee-kun to megane-chan ( okul- komedi- romantizm) hammer session( okul- komedi- yakışıklı öğretmen *_* ) yamada-kun to 7nin no majo ( komedi- fantastik- okul- romantizm) samurai high school ( komedi- fantastik- okul- romantizm biraz ) ouran high school host club ( okul- komedi- romantizm zaten animesi de muhteşlemdi) Q10 ( robot- okul- romantizm) switch girl ( komedi- okul- romantizm ben çok sevmemiştim 2. seriyi izlemedim) asuka march ( okul- dram yani idare eder... ) 49 ( fantastik- okul-dram) hanazakari no kimitachi e ( yakışıklı sürüsü- okul- komedi) nobuta produce (okul- komedi) beginners ( polis akademisi okul sayılır- komedi- biraz romantik hoş diziydi) otomen ( okul diyebilir miyiz tam  bilmiyorum ama hem romantik hem cidden komik) papa to musume to nanakakan ( komiiiikkk :'D okul ) mei-chan no shitsuji ( okula da gidiyor tabi kız :D ama romantizm ağırlıklı) 
      İçinde okul olan arada atladığım var mı bilmiyorum ama sen ayıklarsın konularına göre :3 

4. Luluna

Luluna

@jans09 Secret garden şimdi izlediğim seri, oh my venüs artık 8.bölümde falan inanılmaz sıktığı için bıraktığım bir seri. Ama yanına kalpli göz koyduğun şu polisiye serilere bakacağım sırayla :happy-onion-head-emoticon:

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.