Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Durum güncellemeleri bölümüne Luluna kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! Buradan lütfen : 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xemerius

xemerius

Grand prix i kazandı :embarrassed1-onion-head-emoticon: ama bunun gibi yuri on ice ın muziginden olan cok video var bana muzikler ayrica eklenmis gibi geliyor.

3. Luluna

Luluna

@xemerius  ama bak kostüm Yurio'nun tüylü kostümünü andırıyor, demedi deme :P  evet bir kaç farklı performans daha izledim ama bence bu orijinal.  Müzik ve konsept uyumu da söz konusu. Çok başarılı, yirün!!! *_*

4. xemerius

xemerius

Evet aslında muzikle baya uyumlu ama cok gorunce ne biliyim inandiriciligi gidiyor :D ama evet yuzuru her halde cok tatli :embarrassed1-onion-head-emoticon:

2. Yuri on İce, açık ara farkla en çok tweetlenen animeler listesinde 1. sıradaymış iki aydır. Fujoshiler artık yönetimi ele alıyor gibi :D liste için tık>> http://www.crunchyroll.com/anime-news/2016/12/21-1/kadokawa-ascii-research-laboratories-reports-most-tweeted-fall-2016-tv-anime-top-10

1. Gallardo

Gallardo

Eylülü saymazsak One Piece'in manga satışları gibi olmuş :D o fujoshilerden birkaçını izlemişliğim var o_O

3.  

şunu görmüş müydün? hahaaa

2. Heimatlos

Heimatlos

75 tl ama ya :D

3. Luluna

Luluna

hadi yaa!! siteye mi gidip baktın? Bi tişört için fazla pahalıya geliyormuş tl hesabı. Bunun bir de lojistik parası var, onu ayrı alıyordur. Sıkıntı yok, kırmızı bir tank topa flat yazdırırız artık :P 

4. Heimatlos

Heimatlos

benimde aklıma o geldi :D

4. Pek çok güzel serinin devamı yanı sıra, Gintama da geldiğine göre 2017 anime açısından şahane bir yıl olacak. :panda-77:

5. OP izlerken uzun zamandır uğramayan eski heyecan ve sevinci son bölümde tekrar hissettim. Gözlerim buğulandı. 

2. Luluna

Luluna

evet, mangada kim bilir neler olmuştur, animede ancak oraya geldiler son bölümde. Çok iyiydi, başından beri pek sevmiştim mink kabilesini zaten T_T mink adamdır

3. veritas

veritas

yapılan yorumlardan nokta atışı anlıyorum hangi bölüm gelmiş kehkeh

6. Şu son sezonda Tsukishima ne fena bir şey oldu öyle, amanın!! :D Bağırdığı sahnede şu koskoca halimle ben bile masayı yumruklayıp Tsukkiii diye cırladım.

R-6204349-1413658242-8109.jpeg.jpg

O değil de, bitişe son 2 kala Haikyuu :( çok özleyeceğim bu animeyi..

2. Luluna

Luluna

ablan kurban olsun albüm kapağı :P ablası kurban olsun tsukkiye tabi ki :P

3. Strix.

Strix.

haahhaah :D

4. xemerius

xemerius

Evet yaa muhtesem bir spor animesi gercekten. Kendini cok izlettiriyor. Ozellikle kapanis muzigi huznu daha cok artiriyo :(

7. Galiba Yuri on Ice'a shounen ai tagı koymayı unutmuş ekip  :P Neyse ki bizden kaçmaz :panda-29: Sözde sübliminal içerikle homojen karışımlar serpmişler seriye, fujoshiler baygınlık geçiriyor yorum sekmesinde :D Anında yakaladım ama günceli, çok minnoş bir seriymiş *_* 

8. GITS filminin ilk frgamanını yayınlamışlar çoktan, buyurun: 

Scarlet'i gördükçe sinirim hopladı. Ön yargılıyım,evet, bu filmin başarılı olacağını düşünmüyorum. Böyle Motoko mu olur... ! :bsod-onion-head-emoticon: Trailer çok kötü. Scarlet'in beceriksizce yansıtamadığı robot ifadesi çok kötü. Etli kolları ve vücudu rolü taşımıyor. tumblr_lvrba2Tayv1qibz0jo1_400.png

2. Heimatlos

Heimatlos

Tek sevdiğim skarlet mortal kombat da ki skarlet :D

3. Heimatlos
    4. Gallardo

Gallardo

Scarlett bu rol için fazla narin. Daha maskülen bir kadın lazım.

9. Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim

Spoiler

latest?cb=20140220063441

Allah seni bildiği gibi yapsın Ali  :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

2. Luluna

Luluna

yok yani umutsuz derken psikolojik açıdan değil, izleyecek iyi bir şey olmamasının umutsuzluğu diye şey ettim :D hangi dram yahu :jgm-pink-cat-emoticon:

3. Heimatlos

Heimatlos

aha orada arada romantik açmazlar var :D izle görürüsün :D

4. Luluna

Luluna

yaw izledim :D mice in bayıldıktan sonra neresinden tutsa diye şaşıran çocuğa koptum :D şu beyaz saçlı çocukla ayane nin arası olsa artık onca şeyden sonra :D

10. Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bir başına bir sonuna bakıyorum sırf güncel kalmak için. Evlerine ateşler salınsın TOEİ :bsod-onion-head-emoticon:

1. sadece okan

sadece okan

o yüzden mangayı okuyorm xd spoiler vereyim mi :p

2. Luluna
    3. LeornKayn

LeornKayn

Bende Flamingo'dan beri öyleyim :booger-crazy-rabbit-emoticon:

11. Muhteşem ötesi Sakamoto cosplay serisi için şuraya tık tık: http://9gag.com/gag/aL9xMN5

12. Handa-kun'un bu hafta ve sonraki hafta ve sonraki hafta daha gelmeyeceğini bilmek üzüyor. 

13. Bu aralar çok rahat ve stressiz takılıyorum, kesin başıma bir iş gelecek :eating-crazy-rabbit-emoticon:

2. Luluna

Luluna

artık çok daha iyi hissediyorum ali eksik olma :P

3. Heimatlos

Heimatlos

ne demek :D her zaman :D

4. Jiangshi

Jiangshi

Allah korusun -,- 

14. Eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum, bazen hiç bulamıyorum. Olayı aydınlatmak için kamera takayım diyorum odaya da... sonu iyi olmayacak diye korkuyorum :what-onion-head-emoticon:

2. Luluna

Luluna

:jgm-pink-cat-emoticon: iyi ki "peki" demişim, bir de itiraz etsem ne olurdu acaba. Neyse uğraşmayacağım senle şirret şey :P

3. Heimatlos

Heimatlos

bende uğraşamayacağım ve gidiyorum iyi geceler :D

15. 19 Tian anime olsa, kelebekler uçsa, kuşlar şarkı söylese, kuzular dans etse, ben burun kanamasından gitsem.. :bled1-onion-head-emoticon::greed-milk-bottle-emoticon::panda-78:

2. Luluna

Luluna

sen karışma :hit-milk-bottle-emoticon: anlamazsın zaten, 10 numara 5 yıldız bir şey o  :P inş. animesi çıkar :bled1-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Sesli güldüm ya :D 

16. Days'i izliyorum şu ara, gaza geldim. Spor animelerini ayrı bir seviyorum, çok samimi ve eğlenceli oluyorlar ^.^ ben yine 17 yaşında olmayı özledim :')

1. Heimatlos

Heimatlos

spor animesi sarmıyor kan vahşet gözyaşı ölüm dram aşk yok :D yani hepsi birden yok :D

2. Luluna

Luluna

o başka, onu zaten seviyoruz. Spor animelerinde samimi tatlış bir telaş ve gençlik ateşi oluyor, karakterler ayrı ayrı sevimli oluyor ve insanı gaza getiriyor çok keyifle izliyorum fakat hepsinden önemlisi uzun boylu cıvır cıvır genç delikanlılar oluyor dikizlemek için :P uyş seç beğen al :P

17. Kore fanı hanımlardan bana şööööyle çok komik bir dizi önerecek olan çıksa keşke :bitter-pink-cat-emoticon::bitter-pink-cat-emoticon: Japon dizilerini soğurdum, sömürdüm, kaynak kalmadı, Kore'yi fethe çıktım şimdi de :bike-onion-head-emoticon::bike-onion-head-emoticon: dizi önerin :admire-onion-head-emoticon::admire-onion-head-emoticon:

18. MobPsycho'ya bayıldım. Çizimleri de Kill La Kill'i anımsattı, animenin karakter yapısına çok uymuş. Espriler de yerli yerinde. Mangaka  bu defa daha etraflıca düşünmüş hikaye ve karakterler konusunu, daha açıklamalı. Tavsiye ederim.

2. Lizardon

Lizardon

Yorumuna aynen katılıyorum. Ayrıca mangakanın dediğine göre ileride Saitama ile karşılaşacakmış Mod. İki seri birleşik gibi bir şey olacak yani. Ama bunu one punch manda mi yoksa mob serisinde mi görürüz onu bilemiyorum.

3. Luluna

Luluna

zaten serinin içinde subliminal mesaj gibi her yerden fırlıyor saitama resimleri. Karşılaşacaklarını ben de okudum. Mob serisinde karşılaşabilirler gibime geliyor ya da OPM sersinde hiç görmediğimiz 1 numara Blast meğersem mobmuş :P Bakacağız :) 

4. Lizardon

Lizardon

Blast konusunu hiç düşünmedim. Cidden o da olabilir :) 

19. Mob psycho'ya bölümler yüklenmiş, başlıyorum hafta sonu, hayırlı uğurlu olsun listeme. Kimse çizimleri beğenmemiş ama... U_U

2. Lizardon

Lizardon

Tamamdır :D bu arada mesaj olarak atabılır mısın o cevırmenın adını veya nıckı ne ıse. ben de dıkkat edeyım

3. Luluna

Luluna

hiç hatırlamıyorum. Denk gelirsem söylerim

4. Lizardon
  20. Sosyal medyanın hiçbir alanında dahi sosyal olmayı beceremiyorum, bu nasıl bir boş vermişlik ben bile anlamadım o.o

2. Luluna

Luluna

bıraktım, onu bile bıraktım :P

3. Lizardon

Lizardon

Ver numaranı whatsapp'a ekleyelım gruplara veya facebook'a. gor muhabbetı sosyallesmeyı haha : )  aslında ınsanın o zamankı / donemkı halıne de baglı. ben 1 bucuk yıl ınternette kımseyle konusmadım sonra bır gun whatsapp cıktı ya senı de ekleyelım ortam var dedıler eklendım. muhabbete 2 hafta sonra gırebıldım o ayrı :D 

4. Luluna

Luluna

aaayyy öyle karman çorba muhabbet ortamlarını da pek sevmem. Zaten sorun o tatlım, ben sanal ortamda sosyalleşmeyi sevmiyorum ve beceremiyorum, çünkü o benim " sosyalleşmek" tanımıma uymuyor, yoksa whatsapp grupları sürekli aktif telefon susmuyor diye hepsini sessize aldım. Bana tatil lazım, tatil, yaşlı bir insanım ben u.u 

21. Korkunçlu bir şeyler okudum, koca evde yalnız uyu şimdi uyuyabilirsen =_= boylu boyunca aynalı dolap aldığım güne neleet olsun =_=

2. Heimatlos

Heimatlos

no comment :D

3. Lizardon
    4. Singularity

Singularity

hee her gece aynaya bakarım bir halt görmedim zaten beni görse kaçar dshksjadfhsa

22. Pazartesi sabahı dans ederek haftaya başlama şarkım :D yey : 

23. John Cena 'da animeciymiş meğersem :P john-cena-my-girlfriend-is-anime.jpg

2. Kikuchi

Kikuchi

Ben oyumu Trump' a veririm :D 

CUoxDUWWcAIcBwB.jpg

3. Heimatlos

Heimatlos

animeyi gerçek yapsın ben bile oy veririm bu adama :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.