Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Anonymmy reacted to jans09 in Forum Kuralları, İşleyişi vs Hakkında Soru - Cevap Köşesi   
    Resimli yardım&destek  :LTkJN9u:  :smile_oleyo:  ;)  :)

Resim, video, yükleme, Spoiler yapma. 
    Önce spoiler kısmını halledip, iki spoiler yazısının [spo]ortasına[/spo] gelip resim-video yükleme ilevini gerçekleştirin. Böylelikle resim-video spo içinde olur. 

Spoiler:

Resim

Video

Anket yapma: (bunu ben de yeni öğrendim.)

Member etiketleme. Alıntı yapmadan bir üyeyi içinde bulunduğunuz konuya, ona göstermek vb bir şey olduğunda etiketleme sureti ile dikkatini çekme ya da kişinin profiline birini yönlendirme. Direkt kişinin sayfasına link verir ve kişiye bir yerde etiketlendiğine dair bildirim gider.

Alıntı yapma & Çoklu alıntı yapma = bir ya da birden fazla üyenin yazısından alıntı yapabilirsiniz. Çoklu alıntılarda sayfa geçişleri esnasında yapmış olduğunuz alıntılar diğer sayfaya aktarılır.

Link bağlantılama: Başka bir siteden link verme.

2. Beğen
    Anonymmy got a reaction from RenKai97 in Merhabalar   
    Foruma hoş geldin zuzaylı. :whistling:  (Zuzaylı kelimesi benim için çok özeldir, halk arasında uzaylı şeklinde kullanılır.)  Konuşmayı ben de çok severim, bir gün özel mesaj kutuna uğrayacağım hazırda bekle. Falan :P 
  3. Beğen
    Anonymmy reacted to Barış D. Baryshx in ( 08 / 102 ) Kodomo no Omocha   
    İlk 4 bölümün videoları gitmiş, o yüzden altyazı sayfası koydum yönlendirme olarak.
  4. Beğen
    Anonymmy reacted to brkee.jp「えげ」 in ( 08 / 102 ) Kodomo no Omocha   
    Kodomo no Omocha (Kodocha)
    ----------------------------------------------------------------------------

Türkçe İsim: Çocuk Oyuncağı
    Tür: Komedi - Dram - Romantik - Shoujo
    TV Gösterim: 5 Nisan 1996 - 27 Mart 1998
    Bölüm Sayısı: 102
    Ortalama Süre: 22 Dakika
    Konu: Kurata Sana'nın hayatı çok renklidir. Annesi'nin ünlü ve bir çok ödül kazanmış olan bir yazar olmasının yanında, beşinci sınıfta olmasına rağmen ''çocuk oyuncağı'' adlı popüler bir programın yıldızıdır. Ama Sana'nın en büyük endişesi Akito Hayama, ilkokul sınıfındaki bütün erkekleri bitmeyen şiddet ve gürültü kitlesine dönüştüren bacaksız haylazdır. Aynı zamanda şoförü ve pezevenki olan menajeri Rei'nin yardımıyla, Sana yeni ezeli düşmanını alt edip sınıfın kontrolünü eline geçirmeye ant içmiştir. Fakat sana Akito'nun yaşamına karışmaya başladıkça, Akito'nun tahmin ettiği kadar kötü... ve de emin ellerde olmadığını keşfeder.

İlk 4 bölüm için altyazı = http://altyazi.org/sub/m/33986/Kodomo-no-omocha.html
    Çeviri: Candy286 - Tinywing
    Encode: Berk_tr (Brkee.jp)
    Bölümler:  8 / 102
    Bölüm - 1 Bölüm - 2 Bölüm - 3 Bölüm - 4 Bölüm - 5 Bölüm - 6 Bölüm - 7 Bölüm - 8
  5. Beğen
    Anonymmy got a reaction from AlienInvaders in Itsuwaribito Utsuho   
    Başladımm hoşuma gitti baya.  :embarrassed4-onion-head-emotico  Devam ediyorum şimdi.  :happy-onion-head-emoticon:
  6. Beğen
  7. Beğen
    Anonymmy reacted to xpector in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İyiki doğdu Aleyna nice  mutlu yıllara.
  8. Beğen
    Anonymmy reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İyi ki doğdun Tsundere forumdaş :)
  9. Beğen
    Anonymmy reacted to FrailSym. in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bu gün Aleyna'nın (Tsundere) doğum günü. İyi ki doğdun!
  10. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Sinsine in ( 08 / 08) Overlord: Ple Ple Pleiades   
    Emeğinize sağlık.
  11. Beğen
    Anonymmy reacted to Sinsine in ( 08 / 08) Overlord: Ple Ple Pleiades   
    Anime Adı : Overlord: Ple Ple Pleiades
    Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Fantastik
    Bölüm Sayısı : 08 / 08
    Yapım Yılı : 2015
    Çevirmen : jans09
    Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)
    Özet; Overlord serisinin özel bölümleridir.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

12. Beğen
    Anonymmy reacted to Sinsine in ( 08 / 08) Overlord: Ple Ple Pleiades   
    1-2-3. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  13. Beğen
    Anonymmy reacted to Tzu-kun in Kaiji!! Müthiş bir zeka serisi   
    Kaiji animesinin benim en sevdiğim zeka serisi olduğunu belirterek başlayayım.Aksiyonun hiç hız kesmediği bir seridir ayrıca.
    Konu:
    Kaiji tipik bir sokak serserisidir, hayatında nerede ise hiç çalışmamış, çalıştığında ise bir iş arkadaşının tefeciden aldığı "Aşırı yüksek" faizli bir borcuna kefil olmuştur.1 yıl sonra karşısına çıkan bir adam ona kefil olduğu borcu hatırlatarak borcun eskisinin katlarca çoğaldığını söylemiştir.Kaiji için bu borcu ödemek imkansız gibidir.Ancak bir umut vardır:Adam ona bir yarışmaya katılmasını, kazanırsa borcunun sıfırlanacağını ve katılanların yarıya yakınının kazandığını söylemiştir.Kaijinin tek yolu bu umuda sıkıca sarılıp yarışmaya katılmaktır, yarışmanın yer ve zamanına ğöre 1 ay sonra umudun ( ve umutsuzluğun) gemisi espoir a biner. Kaiji nin tek güvenebileceği şey zekasıdır .
    Serinin iki sezonu vardır, ikiside birinden güzeldir.
    1.sezon link:http://www.turkanime.tv/anime-detay/Kaiji
    Not: Çizimleri gerçekten kötü olduğu için resim koymadım ancak bana güvenin ve izleyin kesinlikle pişman olmayacaksınız...
    Dip not:Serinin filmi de mevcuttur, çizimlerine dayanamazsanız onu izleyin.
  14. Beğen
    Anonymmy reacted to extreme in Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!   
    Animesi ne zaman gelir belirsiz.Daha belirlenmesi gereken çok şey var başla derim.Ama ingilzicesini okumucaksan biraz zor olabilir ingilizcede 16e kdr var türkçe geriden geliyor   rawlar 23 lerde
    Art olarak bu posterden daha iyi tasarlanmış çalışmalarda var 
  15. Beğen
    Anonymmy reacted to Sinsine in ( 13 / 13 ) Overlord   
    Anime Adı : Overlord
    Anime Türü : Aksiyon, Fantastik
    Bölüm Sayısı : 13 / 13
    Yapım Yılı : 2015
    Çevirmen : jans09
    Düzenleme : Sine Güneş (Sinsine)
    Özet; Hikaye, çok popüler bir online oyun olan Yggdrasil'in bir gün kapanması ile başlar; ancak başkahraman Momonga çıkmamaya karar verir. Momoga sonradan "en güçlü büyücü" olan iskelete dönüşür. Dünyaları değiştiği için aslında oyuncu olmayan karakterler (NPC) duyguları hissetmeye başlarlar. Ailesi, arkadaşları ve yaşadığı bir yeri olmayan, sadece normal bir genç olan Momonga, oyunun dönüştüğü bu yeni dünyayı ele geçirmeye çalışır.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

16. Beğen
    Jumb Sq tarafından  4 Aralık  sayısının  kapağında  yayınlanmakta olan Yoshiaki Sukeno tarafından  çizilen  Sousei no Onmyouji  mangasına anime  adaptasyonu alacağını açıkladı

Daha anime hakkına detaylar belli değil.
    Türleri :  Aksiyon , Komedi, Fantastik , Shounen , Doğaüstü  (Bir miktarda Romantizm diyelim )

Manganın Konusu İse :  ( Mangahantadan alıntıdır. )

Rokuro bir şeytan kovucu ailesinden ama şarkıcı, futbolcu veya şeytan kovucu hariç herhangi bir şey olmayı tercih eder! Yeni gelen Benio onun rekabetçi ruhunu tetiklediğinde kendi inanılmaz potansiyelini itiraf etmek zorunda kalır. Ama prestijli "İkiz Yıldız Şeytan Kovucular" - kaderlerinde evlenip en üstün ruh savaşçısını doğurmak olan iki üstün dövüşçü - unvanını aldıklarında rekabetleri bambaşka bir hal alır!

Kaynak : Viz Media   http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-11-19/twin-star-exorcists-manga-gets-tv-anime/.95563

Manga Türk Anime Konu Linki : http://forum.turkanime.tv/topic/14494-sousei-no-onmyouji/

17. Beğen
    3 senedir beklediğim bir seri gerçekten romantizm fantasik dram  komedi gibi bu tip mangaları seviyorsanız okuyabilirsiniz mangasını.Animesi için umarım güzel bir produsyon şirketi tarafınan piyasaya sürülür.
  18. Beğen
    Anonymmy reacted to Sinsine in ( 10 / 26 ) Garo: Guren no Tsuki   
    2-3-4. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  19. Beğen
    Anonymmy reacted to Erascupin in NEET "Büyük 5K Çekiliş Etkinliği" Sonuçlandı!   
    Katılımın artması için, sınav haftasına denk geldiğinden dolayı öğrencilerin kaçırmaması için, Point Blank kodlarını saymazsak 40 ayrı anime ürünü veriyoruz, bu yapılan 5. etkinliğimiz olacak, en kısa etkinliğimiz 8 saat sürdü ona 400 katılım vardı, tabi sadece Ace şapkası verilmişti. Hediye sayısı fazla olduğundan dolayı çekiliş süresi biraz uzun. ^_^
  20. Beğen
    Anonymmy reacted to Jakku in Çalışmalarım (Güncellendi)   
    Çizimlerimi sizinle paylaşmak istedim ^^ İyi kötü yorumlarınız bekliyorum
    1.Tobi Resim çizmeye uzun bir aradan sonra bugün çizdiğim bir resim gölgelendirme aceleye kaçtı

2.İchigoya benzemeye çalıştı kendisini aklımdan çizdim :LTkJN9u:

3.Kon

4.Allen Walker okulla gittiğim zamanlar ders sıkıntısından her gün çizerdim en sonunda bir şeye benzedi :smile_oleyo:

5.Görseller de gezerken görmüştüm çizdim kendisine Elf diyorum :D (Hadi cnımm)

S-penle ilk çizimim bir gündür s-pene elimi alıştırıyorum ve çok hoşuma gitti s-penle resim çizmek, renklendirmek istediğim resimleri artık burada paylaşacağım

21. Beğen
    Anonymmy got a reaction from JunEzSe KJ in Yaşlılara Saygı Günü   
    Yaşlanınca ya da yaşlanmadan önce (şöyle bi 30'larda falan) Japonya'ya kaçmak lazımmış. Malum canım Türkiyemde yaşlılara pek özen gösterilmiyor, dikkat edilmiyor. Kıskandım diyebilirim :rolleyes: 
  22. Beğen
    Anonymmy reacted to Anime WR in AMV [ Güncellendi ] 20.1.2016 0'DAN BAŞLAMAK HERKES BURAYA !   
    ARKADASLAR AMV KANALIMIN KAPATILMASI NEDENİYLE AMVLERİMİ TEKRAR 0 DAN BİR KANALA YUKLEMEK ZORUNDA KALDIM BU KONUDA TEKRAR ABONE OLAN KİŞİLERE TEŞEKKÜR EDERİM :
    Tokyo Ghoul √A AMV --  Spoiler İçerir 

AMV - No Plan B --- Spoiler İçerir

Naruto AMV - Naruto & Sasuke vs. Madara -- Spoiler İçerir

Gate Jieitai Kanochi Nite Kaku Tatakaeri 2 AMV -- Spoiler İçerir

Fairy Tail 2 AMV -- Spoiler İçerir

Gangsta AMV -- Spoiler İçerir

Overlord AMV -- Spoiler İçerir

One Punch Man AMV - Saitama vs. Boros --- Spoiler İçerir

Owari No Seraph AMV Spoiler içerir

One Piece AMV  

Youtube AMV Channel :
    https://www.youtube.com/channel/UCJCRfSCRGwsJtp91cIUnXRA
    Abone Olmayı Unutmayın :)
    :)> :))> :)> :))& :); :) :)> :))& :);Yorumlarınızı Eksik Etmeyin Arkadaşlar ... 

https://49.media.tumblr.com/710d8f329ac02ab542adba691606856c/tumblr_noqc9vjpl91u2m9qoo1_500.gif

23. Beğen
    Anonymmy reacted to 3n4bL3 in Türk Anime TV - Boom Beach Tim Ekibi   
    Merhaba arkadaşlar,
    Uzun zamandır vakit buldukca can sıkıntısına oynuyorum bu oyunu. Oyun içerisinde güzel bir tim kurmak istiyorum tabi oynuyan arkadaşlar konuya mesaj olarak sevitelerini falan yazabilirler.
    Benim seviyem şuan 41.
  24. Beğen
    Anonymmy reacted to Kai in kai AMV (GANGSTA) 11.12.15   
    https://www.youtube.com/watch?v=uq8UC3RfXUc
  25. Beğen
    Anonymmy reacted to Kai in kai AMV (GANGSTA) 11.12.15   
    yorumlarsanız sevinirim. :)
    Gangsta - Frag Out

Bleach - Your Betrayal - Ulquiorra vs İchigo

Gangsta - All i Want

Bleach - Harder - Kenpachi vs İchigo

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.