Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Leffwn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Barakamon sen çok güzel bir animesin.
    dgb2gnpfm3twt7vwn2fw.jpg

Çok az animeyi 2. kez izleme zahmetine girerim ve Barakamon ise bunlardan birisi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leffwn

Leffwn

@Barış D. Baryshx Bakumanı önereyim derdim ama o daha çok anime mangaya yeni başlayacak ya da çok bilgisi olmayanlara önereceğim bir seri. :D

@Mileydi Naruyu alıp akşama kadar ısıracaksın. :D

3. Mileydi

Mileydi

Hele şu okuma öğrendim dediği bölüm yaaa kıyamam onaaaaa :admire2-onion-head-emoticon:

4. LeornKayn

LeornKayn

Barakamon'a 8 vermişim myanimeliste hımm 7 veririm diye bekliyordum.

2. Devilman: Crybaby senin nasıl bir kafan var öyle. :gasp:

2. Leffwn

Leffwn

Erteleme bence. Bu sabah tek oturuşta bitirdim. Gerçekten çok acımasız bir anime.

3. Gallardo

Gallardo

İlk bölümü izledim. Berserk'e ilham veren bir seri olduğunu duymuştum. Hakkı var. Daha ilk bölümden bazı tanıdık sahneler var. Ama muhtemelen biraz daha zamana yayarak izleyeğim. Netflix'in daha önce B: the Beginning'ini izlemiştim aradan bi 2-3 hafta geçse de tadı hala damağımda. Şimdi o tadın daha fazlasını bu seriden bekliyorum.

4. Mileydi

Mileydi

Neredeyse herşeyin ters köşe olduğu bir seri ilginç çizimler ve konusu ile değişik bir yapım olmuş. Öyle göklere çıkartacağım bir yapım değil idare ederlik yoklukta giderlik :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

3. Hugh Jackman çok büyük insan. Gece gece izlerken duygulardan duygulara girdim. Sanırım müzikal filmler izlemeye başlayacağım. Yeni bir soluk getirdi gece gece. 

Her karakterin oyunculuğu ayrı ayrı iyi. Ayrıca Zendaya sen dünya tatlısı bir şeysin. 

1. Perfectum

Perfectum

Fragmandan dolayı filmi izlememe gerek kalmadı :D haha güzel bir filme benziyor :)

4. Anneannem cok kilo aldin az ver diyor, 2 ogun arasinda ac olmama ragmen "ac kaldi bu cocuk, cok az yedi" deyip duruyor. :(

2. sadece okan

sadece okan

incecik kalmışsın evladım. e926546f9b273155b06593dbbf836767--funny-

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya alepfşc Benimki uzun zamandır öyle yapmıyo, incecik olmadığımın o da farkındaydı artık. Spfpvpv

5. Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

6. Forumu 2013 yılına alabilsek keşke. :/

2. LeornKayn

LeornKayn

@Esora olmaman normal daha vitamindin o zamanlar sen,bizde buranın asi gençleriydik:rockingonionplz: artık yaşlılarıyız sizde ponçik gençliği...jenerasyon nereden nereye asiden ponçiğe..üzücü:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

7. Dobişko...

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo maşallah Erdem. Bize dobişko derken... spfğvv

3. Leffwn

Leffwn

Erkek adam dediğin yemesini bilecek. Adabı vardır yemenin adabı... :facepalm_low:

4. Toprakezgi

Toprakezgi

İşte ben de onu diyorum... ?

8. Yeni pc yeni hayat resmen :D :D 

9. Daha ilk aydan çalışmaktan yoruldum. :/ Sonsuz bir tatile ihtiyacım var. :D 

1. Can

Can

daha çok yolun var devam etmelisin:smiley62::smiley43:

2. Barış

Barış

2 senedir çalıştığım işten cuma günü itibariyle ayrıldım. beni tatilim yeni başlıyor. :D çalışmak hem iyi hem kötü

3. Leffwn

Leffwn

Aynen şöyle günde 2 saat çalışsak yeter ya :D 

10. 6 sezon Shameless izledim her karaktere sövdüm, sevdim ama Debbie senin gibi lanet ergen görmedim.

11. https://fantazya.net/8-sezon-senaryosu-tamamen-sizdirildii/ Ne desem bilemedim. İyi mi kötü mü anlamadım. 

1. LeornKayn

LeornKayn

Tam GoT'un senaryosu bence bu final tam Got'luk tek bir şeyi tutturdum.2 sezondur diyordum,İyi son değil kötü sonda değil tamamen gerçekçi bir son olmuş kimseyi tatmin etmiyorlar yine bu seride taraf tutan kimse tatmin olamadı zaten hikaye bakınca animeler gibi tuttulan bir taraf nihai zafere ulaşamıyor.

Spoiler

o bran gece kralının tah kendisi adam bir türk reankarnasyon yani gece kralı en başta brandı zaten

2. Red-King

Red-King

Ne demek müthiş? Nefes almadan izledim, efsaneydi. :D

3. sadece okan

sadece okan

bu bölümü böyle izledim

oMJP5d9_700w_0.jpg

4. Red-King

Red-King

Stark ülkü ocaklarından :D 

Spoiler

20768230_1186917688081539_47801622375296

12. Ben niye her gun bu saatte uyaniyorum?! :( Isim yok gucum yok, gecenin 1-2sinde yattigim halde bu saatte uyanmak nedendir? 

13. Kulüpler kısmını yeni fark ettim. Yıllardır görmek istediğim bir şeydi. 

Şöyle de reklam yapalım: 

1. LeornKayn

LeornKayn

Come to Beşiktaş.

14. Hooaaydaaa

https://proxyspotting.in/torrent/18294300/Game.of.Thrones.S07E04.The.Spoils.of.War.360p.WEB-DL

İndirsem mi ne yapsam ya da pazartesiyi bekleyip direk yüksek kalite mi izlesem? :/ Çok kararsızım. Bakalım sabır edebilecek miyim.

15. Çevirisi çıkmadan youtube anasayfama got bölüm kesitleri düşüyor. Spoiler ile derdim yok ama lütfen. :( 

1. Arcangelo

Arcangelo

sonunda :loveloveplz: hiç başlamayacak sanmıştım. güzel bir bölümdü haftaya ne olacak bakalım

16. Keşke Star Wars Old Republic filmi çıksa da Darth Revan görme şansımız olsa. :( 

lord_revan_by_elucidator-d8piwtu.png

Reislerin reisi. 

17. Berserke bundan tatlı bir şey gelmedi. :(

nWj3vl.jpg

2. Leffwn

Leffwn

Katılıyorum keşke iyi olsaydı. :( Kara listeme aldım yapanları. :(

3. Namida

Namida

Geçen esti mangasına sıfırdan başladım. :D

4. Leffwn

Leffwn

Ben de 0'dan baslayip okudum bu durumu atinca. O kadar guzellik, keske mangaka ara vermese :(

18. Hayatı gecelere alsak ya. Sabah uyu akşam yaşa falan. Ha olma mı? :( 

2. Zombie

Zombie

güncelleme gelse hayata dediğini yapsak olmaz mı fazla mı bir şey istiyoruz :(

3. Leffwn

Leffwn

@AsuraChan keşke benim de öyle olsa. :( 

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Olur merak etme :)

19. Sabah 7'de Kingdom anime bitti ve şu an itibari ile manga günceline geldim. Gerçekten müthiş bir eser. 

1. Lizardon

Lizardon

Myanimelistte 10 üzerinden 10 verdiğim ender serilerden. Günceli çok merak ediyorum, spoiler yememek için zor tutuyorum kendimi. 

2. Leffwn

Leffwn

Ben biriktirme kararı aldım. Her cilt bittiğinde okuyacağım. Tek tek hayatta dayanamam. 

3. Lizardon

Lizardon

Güzel fikir. Ben de mi denesem acaba

20. Kingdom çevirisini yapan anikeyfdekiler acaba çeviri işini bıraktılar mı merak ediyorum. Umarım bırakmışlardır. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hatırladığım kadar yosun'un çevirdiği bölümler iyiydi. Ondan öncekiler ise kötüydü.

2. Leffwn

Leffwn

büyük ihtimal 27 ile başladı çünkü diğerleri gibi bariz hatalar yok. (2. sezon 27. bölüm)

3. Lizardon

Lizardon

Animede çevirinin bir kısmı kötüydü cidden. Neyse ki mangayı çeviren ekip bayağı sağlam. 

21. Paladins oynayan varsa eklesin beraber oynayalım: 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198093401973/

2. Leffwn

Leffwn

Yok ya oyun hakikaten dediği gibi. :D Zevkli olduğu bir gerçek ama. :D 

3. Singularity

Singularity

bu tür oyunların amacı tek olduğu için eninde sonunda birbirine benzicek bu arada çinliler direk overwatch yapmış :

4. sadece okan

sadece okan

@Singularity karşı değilim olm sürünmeyin oralarda :p 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.