Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Leffwn kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

Oy oy oy. Gelse de izlesem. 

1. jans09

jans09

Beni örümcek ısırsa yandım... Yükseklik korkusundan dolayı anca ev işlerinde eşyaları falan ağlarla asardım tavana rahat süpüreyim diye ki o da o mekanizmayı yapabilirsem :P

Örümcek adam yine aynı konuyu farklı işleyen bir elden farklı bir aktörle çıkmış ama Demir adam değişmezzz.... RDjr foreveeeeeee :love-onion-head-emoticon:

2. Leffwn

Leffwn

Bu sefer emin ellerde oldugundan bambaska olacak. :D 

2. Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

3. Olmaz olsun böyle sıcak. :(

1. Strix.

Strix.

bu ne ya bi sıcak bi soğuk :/

4. Hugh Jackman çok büyük insan. Gece gece izlerken duygulardan duygulara girdim. Sanırım müzikal filmler izlemeye başlayacağım. Yeni bir soluk getirdi gece gece. 

Her karakterin oyunculuğu ayrı ayrı iyi. Ayrıca Zendaya sen dünya tatlısı bir şeysin. 

1. Perfectum

Perfectum

Fragmandan dolayı filmi izlememe gerek kalmadı :D haha güzel bir filme benziyor :)

5. İron Fist, Guardians of Galaxy 2, Transformers 5, Karayip Korsanları, Logan; Mass Effect Andromeda, M&B Bannerlord derken bu sene efsane olacak!

1. Red-King

Red-King

Cidden harika bir sene olacak! Depp, beklemekten içimiz kurudu be reis.

6. Kulüpler kısmını yeni fark ettim. Yıllardır görmek istediğim bir şeydi. 

Şöyle de reklam yapalım: 

1. LeornKayn

LeornKayn

Come to Beşiktaş.

7. Sonunda beklediğim fragman. :bounce-smiley-face:

Spoiler

Şunu da atayım:

Spoiler

rR57MB.jpg

1. Krep

Krep

Güzel olacak güzel. :3

8. https://fantazya.net/8-sezon-senaryosu-tamamen-sizdirildii/ Ne desem bilemedim. İyi mi kötü mü anlamadım. 

1. LeornKayn

LeornKayn

Tam GoT'un senaryosu bence bu final tam Got'luk tek bir şeyi tutturdum.2 sezondur diyordum,İyi son değil kötü sonda değil tamamen gerçekçi bir son olmuş kimseyi tatmin etmiyorlar yine bu seride taraf tutan kimse tatmin olamadı zaten hikaye bakınca animeler gibi tuttulan bir taraf nihai zafere ulaşamıyor.

Spoiler

o bran gece kralının tah kendisi adam bir türk reankarnasyon yani gece kralı en başta brandı zaten

9. 2017 animelerine baktim da yine sao ve sao tarzi oyun animeleri kaynayacak olmasi cok sinir bozucu. Artik daha ozgun seyler lazim. ?

1. Barış

Barış

VR animeleri gerçekten çok var. başlayıp başlayıp 12 bölümde sonlandırıyorlar. çok aşırı sinir bozucu. özellikle overlord'un devam etmesini çok istiyorum. SAO zerre umrumda değil ilk sezonun yarısı dışında çok gerilere düştü gözümde. şuan salak bi harem romantik komediden  başka bişey değil.  artık sektör iyice bu tempoda gidiyor. LN'den bi sezon çıkarıyorlar. 12 bölüm ondan sonra kesiyorlar millet LN okusun meraklansın diye. japonyada olanlar için çok problem değil ama bizim gibi japonca bilmeyenler için çok acı verici. zaten bu sezon çok berbattı. drifters olmasa komple animeyi kesecektim. 

10. Deadpool 2 için İmaxte yer bakıyorum ama tamamı boş. :D Rrated olması ne güzel ya. :D Yakın zamana kadar boş kalırsa daha da güzel olacak. :D

1. veritas

veritas

Kalır bence ama Tr seslsndirme istemediğim için gitmeyecem

11. Askerliğin daraltısı yetmedi astsubaylık düşüncesi aldı başını gidiyor.

1. Leffwn

Leffwn

Astsubay kıdemli başçavuşa kadar yolu var sonrası yok. Gerçi halen ne yapmak istediğimi bilmiyorum. 

12. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Herkesin bayramı kutlu olsun

13. Benim imza 448x251 ama sorun olur hanım abla? :D

1. Amygirl

Amygirl

O kadar da değil :D

1. Arcangelo

Arcangelo

sonunda :loveloveplz: hiç başlamayacak sanmıştım. güzel bir bölümdü haftaya ne olacak bakalım

14. 2 hafta önce kaybettigimi sandığım 20 lirayı pantalonun cebinde bulmak. :angel2-onion-head-emoticon:

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Şuan ihtiyacım olan mutluluk tam olarak bu. Slfpvşvş 

15. Evrene hükmeden aslan gibi adamın evlilik teklifi ederken kedi kesilmesi. :D 

tumblr_nfu9d1OfLP1u2ifh6o1_500.gif

16. Hooaaydaaa

https://proxyspotting.in/torrent/18294300/Game.of.Thrones.S07E04.The.Spoils.of.War.360p.WEB-DL

İndirsem mi ne yapsam ya da pazartesiyi bekleyip direk yüksek kalite mi izlesem? :/ Çok kararsızım. Bakalım sabır edebilecek miyim.

17. Meclisi bekle, imzayı bekle, resmi gazeteyi bekle yetmedi emri bekle. Tabi şans ya hepsini beklerken nöbetin olsun. Bitse de gitsek. 

18. Ben niye her gun bu saatte uyaniyorum?! :( Isim yok gucum yok, gecenin 1-2sinde yattigim halde bu saatte uyanmak nedendir? 

19. Yeni pc yeni hayat resmen :D :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.