Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Leffwn got a reaction from Red-King in Vee korktuğum başıma geldi LOGH fanboyları yavaştan türemeye başlamış. Bunu şimdi gör   
    Bunlar daha çok fangirl oluyor. Boş boş işler yapıyorlar.
  2. Harika
  3. Harika
    Leffwn reacted to LeornKayn in Forumu 2013 yılına alabilsek keşke. :/   
    @Esora olmaman normal daha vitamindin o zamanlar sen,bizde buranın asi gençleriydik artık yaşlılarıyız sizde ponçik gençliği...jenerasyon nereden nereye asiden ponçiğe..üzücü
  4. Beğen
    Leffwn got a reaction from Barış in code geass r3 leloush'un dönüşü trailerı yayınlanmış?   
    Bugün seriye tekrar başlamıştım hatta 5. bölümdeyim. Omen tanrem. Ne güzel haber oldu ha.
  5. Beğen
  6. Harika
  7. Harika
    Leffwn reacted to Red-King in https://kickass.cd/game-of-thrones-s07e06-1080p-webrip-good-audio-tt18376382.html Buy   
    Ne demek müthiş? Nefes almadan izledim, efsaneydi. :D
  8. Karmaşık
    Leffwn reacted to Toprakezgi in Ezginin durumunun altında tonlarca yorum olacağı için buradan yazayım. Gelmeyin benim   
    Aynı aralarda gelmiyoruz demek ki. :D
  9. Beğen
    Leffwn got a reaction from Krep in Sen ne diyon?   
    Sen ne diyon nerede? 
  10. Beğen
    Leffwn got a reaction from Beytize in Dönemsel mi bilmiyorum ama anime olsun anime sayesinde tanıştığım insanlar olsun heps   
    Aradığın animeyi bulunca iş değişiyor. Yine de animeler gerçekten boş vakit işi gerektiren saçmalıklar. 
  11. Beğen
    Leffwn reacted to Lizardon in Sabah 7'de Kingdom anime bitti ve şu an itibari ile manga günceline geldim. Gerçekten   
    Güzel fikir. Ben de mi denesem acaba
  12. Beğen
    Leffwn got a reaction from Lizardon in Bu Kingdom başyapıt bir mangaymış. Haftalık yayınlanan seriler içinde çizim ve konu o   
    Tabi ki mangaya başlayacağım. :D Ben bu seriyi yarıda bırakmam. :D 
  13. Beğen
    Leffwn got a reaction from Lizardon in Ginga Eiyuu Densetsu'nun sadece 110 bölümlük OVAsını izlemek yeterli mi?   
    Filmlerden birisi ilk 2 bolumun gosterimi zaten ama digerlerini bilmiyorim. Neyse sen 110 bolumu izleyince zaten o filmleri de izlersin yetneyecek cunku 110 bolum. :D
  14. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi in 30 mblık indirmeye 17 lira alan turkcell sana çok güzel laflar hazırladım... Sabah gö   
    Ve kobusma sonucu. Daha fazla sinirlenme. Vizeler bittigi gibi hatti degistiriyorum. Bir daha turkcelli kullanmam. Soyguncular... 
  15. Beğen
    Leffwn reacted to Cold Dewil in Ya stajda sakat kalanlara falan tazminat ödemiyolar mı? Başparmağımı yaktım. Paramı i   
    Nemlendirici sür.Bepanten merhem yada buscopan ve eldiven tak...
  16. Beğen
    Leffwn got a reaction from jans09 in Woaaaaaaa!!!!!! TA.TV çok güzel olmuşşş....   
    Hic yakışıyor mu? <·< yakisiyor. Lel
  17. Beğen
    Leffwn got a reaction from Yamato in Horizon zero dawn oynamak istiyorum. ???   
    Asil bekledigim oyunlari ciktiginda oynayabilmek. ?
  18. Beğen
    Leffwn got a reaction from Yamato in Horizon zero dawn oynamak istiyorum. ???   
    İzleyerek bitirmekten iyidir. ? ayrica oynayamanin verdigi huzunde var ?
  19. Beğen
    Leffwn got a reaction from Namida in Haikyuu da animenin bıraktığı yerden mangasına devam etmeyi planlıyorum. Tam olarak h   
    190 ya da 207 sonrasi. Sen 190dan basla yardir git. ?
  20. Beğen
    Leffwn reacted to Red-King in İron Fist, Guardians of Galaxy 2, Transformers 5, Karayip Korsanları, Logan; Mass Eff   
    Cidden harika bir sene olacak! Depp, beklemekten içimiz kurudu be reis.
  21. Beğen
    Leffwn got a reaction from Namida in Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum y   
    Ben kaçero. :D Millet bildirim manyağa oldu. :D 
  22. Beğen
    Leffwn reacted to Namida in Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum y   
    Aa bak müzik konusunda zevkime güvenirim. :D kesin dinlenir. 
  23. Beğen
    Leffwn reacted to Amygirl in Tekrar tekrar teşekkürler abla. :3   
    Adresinizeteslim yazarsan çıkar
  24. Beğen
    Leffwn got a reaction from canseckiner in Vagabond serisini takip eden, devamı gelecek mi bilen var mı acaba? Yazar öldü mü kal   
    En son araştırma yapıyordu sonrası yok. :/
  25. Beğen
    Leffwn got a reaction from Toprakezgi in Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler ol   
    Sadece : ) goruyorum ve o yeter. Gulme lan oyle hiyar. Gidiyorim durmam burada.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.