Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının paylaşımları

1. Bugünkü online dersleri yapmayan hocalar bize kıyak mı geçmek istedi yoksa başka planlar mı var bilmiyorum. Bugün bomboş bir gün. Suç ve Ceza'ya, çizim yapmaya ve blok flüt çalmaya karar verdim ve başladım da :D. İlkokul zamanından kalma müzik defterlerim olsa güzel parçalar vardı onlarda da ama kimbilir neredeler. Haftaya da sınavlar başlıyor. Kalbim gel final haftası artık bitsin bu çile diyor. Amma hala hazır değilim :D Neyse çalışan arkadaşlara ben dahil şimdiden başarılar diliyorum Burası iyice benim motivasyon alanım haline geliyor :D
  2. Merhabalar ahali
  3. Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lycaenidae

Lycaenidae

Ya zaten kültürel yönden dil öğrenme en kalıcı yöntem. Yok iş için falan filan insan kalıcı öğrenme yapamıyor. Ben de kültürel ilgi duyduğum için bir merak var. Bakalım ben yarıyılda nasıl maceralara girişeceğim. 

3. Perfectum

Perfectum

Buradan motivasyon basalım :D Bence faydalı bir yarıyıl olacak.

4. Lycaenidae

Lycaenidae

Kesinlikle Perfectum, geleceğin medyumu ben bunu hissedebiliyorum. Mükemmel bir tatil olacak. Eminim! 

4. @pegasusejder Senin bu saatlerde buralarda olman şaşırtıcı doğrusu sen erken yatmıyor muydun yahu :D
  5. @pegasusejder biz bir soruyu ortaklaşa yaptık sınıfça düşün :D ve hoca acayip sinirlendi ki haklı birşekilde ve cinnet getirdi. Sonuç olarak final sınavını online yapacak ve bu durum beni düşündürüyor :D
  6. @pegasusejder mekan müdavimi haha isim sana tam uymuş :D Bende çalışıyorum biraz korkarak :D Hoca bizi zorlayacağını açık bir şekilde belli etti. Artık bir Fatiha'nızı alırız :D
  7. Gerçi artık eski gibi istekli bir anime izleyicisi değilim daha çok manga okuyorum :l Ancak güzel bir öneriniz varsa açığım tabiki :D
  8. Anime ve manga izlemeyeli uzun bir zaman oluyor yav :D Neler izlediniz arkadaşlar
  9. Hoşbuldum iyiyim sağ ol :P Vizelerden mütevellit pek gelemedim vizeler biteli gerçi bir ay olacak artık :D ara ara geliyordum @pegasusejder Sen nasılsın ne var ne yok :)
  10. Böyle buralarda ayrıntılı gezinmeyeli uzun bir zaman olmuş. Arada bir kontrol ediyordum ne var ne yok; ancak bu sefer temelli bir geleyim dedim D:
  11. Merhabalar herkese iyi akşamlar
  12. Vaay Innocent!! Bu manganın her bir sayfasını uzuuun uzun incelediğimi bilirim :) güzel seçim :stars-crazy-rabbit-emoticon:

2. Perfectum

Perfectum

Charles'in ilk kurbanıda içler acısıydı. Tarih böyle hikayelerle dolu. 

3. Lycaenidae

Lycaenidae

Maalesef, cahiliye devri diyeceğim ama günümüzde bile bazı bölgelerde bu kadar şiddet içerikli olmasa da canice infazlar mevcut. 

13. Ya sxczbsla bunu tüm gün boyunca izleyebilirim :D:D

1. pegasusejder

pegasusejder

Kardeş sen neler izliyorsun öyle. :D :D 

2. Perfectum

Perfectum

Eğlenceli yav :D

3. Pseudohomophylus
  14. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

ciglikin-filmi-1521834857155.jpg&mw=660

2. pegasusejder

pegasusejder

@Beytize "sen normalde göreceksin sınav haftası ve diğer haftalardaki farklılıkları -,- rahatlığında bir sürü evreleri var kısacası -,-"

Gözlemliyoruz her halini yavaş yavaş :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

@Perfectum benim saçın üst tarafı baya gitti ya :/ 

3. HolySpirit

HolySpirit

biraz geç oldu ama :D evet bir sınava 5 dakika hemde 10 soru -_- @Perfectum

@Beytize Türk dili sınavıydı ya

aa hemen atayım yeter ki iste :D Yatolu çığlık :p

Spoiler

spacer.png

4. HolySpirit

HolySpirit

@Beytize aa zaten atmış :| konuşmanın tamamını okumamanın zararları 

15. :D meteliksizim.
  16. Dizi izlerken romantizm ve fazlası yaşanan sahnelerde acayip cringe oluyor geriliyorum:meh-onion-head-emoticon:

1. hakan5698

hakan5698

Cringe olmayı geç 20dk animeyi cringe geçirerek 35 dk da bitiriyorum, durdurup hayatı sorgulamazsam devam edemiyorum.

2. Perfectum

Perfectum

:D ben genelde atlıyorum ama televizyonda bunu yapamıyorsun maalesef :nah-crazy-rabbit-emoticon:

17. Canım dut pekmezi çekti
  18. :D:D yav garip bir şey dönüp dolaşıp geliyorum bakınıyorum canımda sıkılıyor. Şey gibi buzdolabını açıp bakınıp kapatmak gibi sksjdk Daha aktif olmaya çalışırım dutlukta :P
  19. Bende öyleyim :z Ama böyle muhabbeti güzel olan kullanıcıları veya sık gördüklerimi hatırlıyorum.
  20. @Zorojuro Yani tanışmış ve daha sonra birbirimizi unutmuş olabiliriz. Ben buranın yerlisi sayılırım.
  21. Şu emoji bizim mühendisliğe gelsin
  22. Şimdi muhabbete atlamak gibi oluyor ama bende seviyorum Krul'u ama yav şu Tepesgilleri de bir salmadılar yav Dracula efsanesi popüler kültürü baya bir etkiledi.
  23. İyi akşamlar iyilik nolsun pega attığın Zeki Müren şarkısında sonra artık gelmeliyim dedim :D bugün kendimi gazlayıp derslere de başladım. Bir start verdik bakalım uykusuz geceler geceleeer
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.