Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. son 48 saatte son 3-4 yıldır hiçbir haftada izlemediğim kadar anime izlemişimdir. insan özlüyor be ağız tadıyla çerezlik serileri izlemeyi de:loveloveplz:

2. Ve uyku düzeninin bozulması sonucunda yemek düzeni de kaymış olan ben acıkarak pilav pişirme kararı aldım. Bekliyoruz bakalım pişecek de biz yiyeceğiz

3. Yıldızlar neden kayar? Sesiyle, şarkılarıyla hafızalara kazınan ve benim için Rock müziğin güzel detaylarından Linkin Park' ın solisti Chester Bennington hayatına son verdi. Haberi okuyunca hem şaşırdım çokça da üzüldüm. Çocukluğumda o kırmızı Rock' n Coke reklamını ve reklamda çalan In The End şarkısını, bana verdiği heyecanı unutmayacağım. 

4. Yıldızlar neden kayar? Sesiyle, şarkılarıyla hafızalara kazınan ve benim için Rock müziğin güzel detaylarından Linkin Park' ın solisti Chester Bennington hayatına son verdi. Haberi okuyunca hem şaşırdım çokça da üzüldüm. Çocukluğumda o kırmızı Rock' n Coke reklamını ve reklamda çalan In The End şarkısını, bana verdiği heyecanı unutmayacağım. 

5. Ve uyku düzeninin bozulması sonucunda yemek düzeni de kaymış olan ben acıkarak pilav pişirme kararı aldım. Bekliyoruz bakalım pişecek de biz yiyeceğiz

6. Napsak da buralar eski cıvıl cıvıl, Fairy Tail lonca binası gibi, günlerine geri dönerdi ki..

7. Selam millet, nasılsınız bakalım ne zamandır gelemiyorum unuttunuz mu beni:)

8. Selam millet, nasılsınız bakalım ne zamandır gelemiyorum unuttunuz mu beni:)

9. Berserke bundan tatlı bir şey gelmedi. :(

nWj3vl.jpg

10. Berserke bundan tatlı bir şey gelmedi. :(

nWj3vl.jpg

11. Türevle limit çözmek de efsaneymiş :loveloveplz:

12. Winter is Coming..

13. Winter is Coming..

14. Toplu Clannad incelememi artık yazmak istiyorum ya üfff oruçken olmuyor :(

15. Toplu Clannad incelememi artık yazmak istiyorum ya üfff oruçken olmuyor :(

16. Pek yakında forumun yavaşlığı halledilecek, biraz sabır :trees_stoned_inhale:

17. Dün akşam çok beğenip indirdiğim, hatta avatarım yapsam mı diye düşündüğüm bir resmi bugün avatar olarak kullanan birinden bildirim geldi. Hayat çok ilginç

18. "Berserk Band of the Hawk" 15 GB sana feda olsun :0054: @All Guts @All Hell @All Berserk

19. Japonlarında güzel ninnileri varmış hmm 

20. Aman tanrım Japonca Bildirim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

21. Game of Thrones' un yeni sezon fragmanının ikinci kısmı yayınlanmış Cersei reis coştur bizi :allthethingsplz: 

22. Mayotteru Neko Mitai Ni Natta Na Watashi?

Gerçekten Yoruldum Çevirmenilkten Hayatımdan O Yüzden Yaklaşık 1 Yıl Ara Vermeyi Düşünüyorum Bu Karar Hakkında İleride Değişikler Yapabilirim Ama O Ana Kadar Şimdilik Benden Buraya Kadar O Yüzden Çevirilere Filan Devam Etmiyeceğimden Sadece Online Olmaya Devam Edicem.

Umarım Kararım Hakkında Biraz Anylayış Hoşgörü Ve Saygı Gösterirsiniz.

23. her zaman için kısa seriler uzun serilerden daha fazla tat veriyor nedense :)

24. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

25. YURİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO izlemeyen bizden değildir! Kızlar coşun... koşun... 

Spoiler

26 mayısta gözlerimiz bayram edecek... Şuan Zeyneple benim dellendiğimiz kadar dellenin hahahahahaa 

Spoiler

Zeynepin selamı var... burun kanamasından ölmezsek görüşürüz :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.