Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yine ve yine güzel bir animenin bitmesi sonucu içine düştüğüm kocaman boşluk ve ' Şimdi ben ne yapacağım?' hissi :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

2. Mushi-shi de bitti. İçim acıdı.  Ah be Ginko-san ne efendi adamdın.  Şimdi openingi dinle dur. 

3. Bana içerisinde ecchi ve harem olmayan, vaktimi harcadığıma değecek güzel animeler önerebilir misiniz minna ?

4. devamı beklenen onlarca anime var. mükemmel seriler 12 bölüm yapılıp yapılıp bırakıldı. eh be kardeşim en azından bir iki tanesine devam edin salak saçma serilere başlayacağınıza. ngnl-overlord-sao-mahouka vs vs vs. daha böyle onlarcası. şuna bak ya bir tane izleyecek bişey bulamadım daha bu sezon

5. Orange benzeri bildiğiniz animeler varsa söyleyin de uzak durayım. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

6. Orange benzeri bildiğiniz animeler varsa söyleyin de uzak durayım. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

7. devamı beklenen onlarca anime var. mükemmel seriler 12 bölüm yapılıp yapılıp bırakıldı. eh be kardeşim en azından bir iki tanesine devam edin salak saçma serilere başlayacağınıza. ngnl-overlord-sao-mahouka vs vs vs. daha böyle onlarcası. şuna bak ya bir tane izleyecek bişey bulamadım daha bu sezon

8. Orange benzeri bildiğiniz animeler varsa söyleyin de uzak durayım. :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

9. zezé. Günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsü. Kitabın sonuna kadar ağlayan ve size "en sevdiğim kitap" bile dedirtmeyen çünkü bu vasıftan bin kat daha değerli olan kitap. Bir insanı 2 yıl Portekiz'de yaşatacak güçte bir kitap. Her sene saygıdan ve verdiğiniz o doğaüstü değerden dolayı bir daha okuyacağınız bir kitap. Hıçkıra hıçkıra ağlyacağınız ağladığınızı farkedemeyeceğiniz bir kitap. Üstüne söylenecek çok sözü olan ama elinizin ya da ağzınızın oynayamadığı bir kitap...

10. Günlerdir aynı şeyleri çevirip çevirip dinliyorum. Yeni müzik gruplarına, şarkıcılara, şarkılara ihtiyacım var. Tür fark etmez, önerilerinizi bekliyorum :D

11. İnsanları kesip biçerken türev ve integral çok işe yarıyor :kill-crazy-rabbit-emoticon::kill-crazy-rabbit-emoticon:

12. snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım :1f604:

cats.jpg

13. Canıma mı susadım bilmiyorum ama şu Doktorlar' ı tekrar izleyesim var. 

14. Canıma mı susadım bilmiyorum ama şu Doktorlar' ı tekrar izleyesim var. 

15. Canıma mı susadım bilmiyorum ama şu Doktorlar' ı tekrar izleyesim var. 

16. O kamyonu son anda far etmeyip geri adım atmasaydım şuan burada değildim ilk defa bu kadar fazla korktum

17. Şu havalarda saçları 3 numara kestirmek. :taichi-crazy-rabbit-emoticon: 

18. Şu havalarda saçları 3 numara kestirmek. :taichi-crazy-rabbit-emoticon: 

19. Şu havalarda saçları 3 numara kestirmek. :taichi-crazy-rabbit-emoticon: 

20. Şu havalarda saçları 3 numara kestirmek. :taichi-crazy-rabbit-emoticon: 

21. Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.

22. Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.

23. Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.

24. Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.