Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Az önce acaip bişey keşfettim :D

Spoiler

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. lntegral

lntegral

Mustafa sandal aranjman olayını yıllardır abartıyor zaten.En hit şarkıları hep bu şekilde yapıyor

İnternet,sosyal medya falan derken hoş karşılanmıyor artık o yüzden daha az yapılır oldu bu iş

3. Gallardo

Gallardo

İyi de Mustafa Sandal'lık bir durum yok ki burada :D

4. lntegral

lntegral

Olabilir benim hedefim o :gameaddictplz:

2. Gallardo

Japonca Müzik Önerilerinizi Bekliyorum

Müzik grupları: Know Name, Shishamo, Scandal, Yui, Kimura Kaela, 9mm Parabellum Bullet. Bonus
  3. Konuşma sırasında sabit bir ekranın olmaması güzel olmuş. Arada bir uğrarım.
  4. Gallardo

Hunter x Hunter Devam Edecek

One Piece ile aynı dönemlerde çıkan bir seri. Verdiği aralar olmasaydı 900'lü bölümleri görürdü yani şimdiki haline bir 500+ bölüm eklendiği düşünün o bölümlerde neler olur neler.
  5. Gallardo

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Calibornia Crisis: Tsuigeki no Juuka: İddialı soundtrackleri olan bir 80'ler animesi.
  6. 2. sezon ilk 14 bölüm bence Sao'nun zirvesi. Diğer kızlara nazaran daha ciddi olan Sinon'a odaklanması ve düşmanın cool olması önemli artıları. Öbür karakterler dahil olduğu anda seri eski havasına tekrar döndü.
  7. Gallardo

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

Müzikleri kadar güzel olsaydı, her şey çok farklı olabilirdi.
  8. Gallardo

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Anime de Wakaru Shinryounaika https://myanimelist.net/anime/27911/Anime_de_Wakaru_Shinryounaika
  9. 2001: A Space Odyssey: 68 yılı için çok modern bir film. Hatta Star Wars üçlemesinden daha modern göründüğünü rahatlıkla söyleyebilirim. Feci bütçe ayırmışlar ve inanılmaz titizlikle çalışmışlar. İzlerken fazla kasmayın. Ortalamanın biraz üzerinde bir dikkatle olayların akışına bırakın. Zevkli bir film. A Quite Place: Konu güzel, işleniş biraz sıkıntılı ama gerilimi iyi vermişler.
  10. Gallardo

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Bir ''Çukur'' dizisi.
  11. Gallardo

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

İshuzoku Reviewers Myanimelistte 1 numara olsa zerre yadırgamam hatta mutlu olurum. Yok ecchiymiş tü kakaymış yok FMA'nın üzerinde olmayı hak etmiyormuş. Kim ne derse desin bu anime kış sezonuna sağlam bir iz bıraktı muhtemelen uzun süre de geçmeyecek. Söyleyin bakalım bir kanalda yayını iptal olunca böyle geri bildirim uyandıracak kaç anime var? Demek ki adamlar bir şeyleri doğru yapmışlar. Bu anime öyle ecchi deyip yüzeysel bir bakış açısıyla kestirilip atılacak bir anime değil göründüğünden daha derin ve herkese ulaşmayan samimi bir tarafı var. Eksileri vardır olsa bile yine de bu animeyi seviyorum sevdiğim animelerde krediyi yüksek tutarım ve bu animenin bendeki kredisi çok fazla.
  12. Gallardo

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kullanır mıydınız?: Evet. Neden?: Neden kullanmayayım ki.
  13. Gallardo

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Hiko Seijuro Kai Hiwatari Captain Harlock Seo Kaoru Goku Fuurinji Skull Knight Saeba Ryou Walter von Schenkopp Arsene Lupin III Shanks Bonus 10 -Tokuchi Toua -D -Oskar von Reuenthal -İsaac Netero -Minami Ryusuke -JP -Sendoh Akira -Escanor -Akagi Shigeru -Lord Darcia
  14. Japonca isimlerin Türkçeleştirilmesine kılım. Shinjuku'yu Şincuku diye çeviriyorlar. Sucuk gibi.

2. Amygirl

Amygirl

Görevimiz muri desu :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Perfectum

Perfectum

Chotto matte kudasai onee san :pointing-onion-head-emoticon:

4. Gallardo

Gallardo

Anladığım kadarıyla bizimkiler çeviride doğaçlamayı seviyor. Bazen iyi de oluyor. Görevimi Tehlike bana daha havalı geldi.

15. Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D

2. lntegral

lntegral

Narsizime giriş :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. Singularity

Singularity

Paranoya olmasın kanka :P

4. Gallardo

Gallardo

Bir 5-6 defa yaşamışımdır bu olayı :D

16. Gallardo

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Nerawareta Gakuen -Saitou Sensei. Yıllar sonra filmi tekrar incelerken dikkat ettim de ne kadar sempatik adammış. Seslendiren de Kiuchi Hidenobu. Duble sevinç :D Filmi tekrar izlediğim takdirde %99 favorilerimden olacak hatta oldu bile :D Bir diğer isim de Violet Evergarden'dan Baldur Damian Flugel. Prensesle mektuplaşan prens rolündeki abimiz. İlk etapta odunsu bir izlenim verse de (ben değil prenses diyor) ilerleyen dakikalarda Tsuda Kenjirou sesi ve Ortaköy'den Kadıköy'e uzanan omuzları ile arz-ı endam ederek serideki karizmatik erkek karakter kotasına tek başına ambargo koymuştur (bu sefer ben diyorum).
  17. Toki wo Kakeru Shoujo ve Nerawareta Gakuen filmlerinin uyarlandığı kitapların klasik diyeceğimiz çoğu animeden eski olması beni baya şaşırttı. -Toki wo Kakeru Shoujo anime filmi (2006) novel (1967). Anime haricinde, ilki 1983 yılında çıkan birkaç film uyarlaması da varmış. -Nerawareta Gakuen anime filmi (2012) novel (1973). Bunlar haricinde film (1981) 11 bölümlük dizi (1982) ve sanırım bir de 1997 yapımı film.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.