Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Gallardo got a reaction from bluegrass in Sonunda olmasını beklediğim bir şey oldu gibi ve ben gidiyorumm. jhasdjha kendinizee   
    Corona'yı atlattın galiba. Geçmiş olsun :)
  2. Beğen
    Gallardo got a reaction from LeornKayn in Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.   
    @LeornKaynAslında bir anket yapılsa bence FMA (SnK ve Steins Gate de) rahat alır çünkü son derece genele hitap eden bir anime. FB'yi üste koymamın ana nedeni karakterlerini daha çok sevmem. Yani tamamen göreceli. 
  3. Beğen
    Gallardo reacted to Perfectum in Petshop of Horrors çok güzel bir seriymiş gerçekten. Nedense iptal edilmiş ve halihaz   
    Arkadaşlar çok sağ olun  Bu aralar aç kurt gibi her şeyi okuyor ve izliyorum sağ olun önerileriniz için. Seinen,hayattan kesitler ve ağır psikolojik serileri okumayı çok severim. Josei'ye olan ilgimse Nana'yı tekrar izlememle alevlendi. Bir şeyler buldum ama sizin önerilerinizi de bilmek istemiştim. Benim liste kabarık ama ortada bir liste yok keşke izlediğimi yazsaydım zamanında,neyse . Dezaki tarzı animeleri çok severim. Eski tip demek ne kadar doğru bilmiyorum ama artık nadir kullanılıyor. Bu tarz prodüksiyonlar bana daha ilginç geliyor. 
  4. Harika
    Gallardo got a reaction from Perfectum in Petshop of Horrors çok güzel bir seriymiş gerçekten. Nedense iptal edilmiş ve halihaz   
    Petshop of Horrors ve Vampire Hunter D bloodlust. Dezaki tarzını seviyorsun demek. Bunlardan sonra bir Black Jack OVA iyi gider kanaatimce.
    Josei olarak da (esasen shoujo olup josei'ye kayan türde) yine de  Dezaki'den Oniisama-e ve Rose of Versailles.
    Üstteki arkadaşın önerileri de güzel.
  5. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl in Bildiğiniz en uzun süre sonra 2. sezon alan anime hangisi? Benim aklıma 9 yıl sonra 2   
    Saiyuki 3. sezon 2004 4. Sezon 2017 de geldi. Tabii arada ovalar var bir iki bölüm ama sezon olarak aklıma geldi.
    Tiger and Bunny de 2022 de gelecek yanlış hesaplamadıysam 10 yıl sonra 
    Higurashi de 2007 idi 2. sezon bu sene yeni sezon geldi 
  6. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity in Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.   
    Sonuna kadar hak etti geç bile kalındı gördüğüm en sağlam remake ve en sağlam serilerden şimdi 5. sıraya gerilemiş ama bence şu kıtlığın en iyisi
  7. Beğen
    Gallardo got a reaction from Singularity in Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    Geçmiş olsun. İyi haberlerin gelmesi dileğiyle.
  8. Beğen
    Gallardo reacted to Zorojuro in Cowboy Bebop opening One Piece Water Seven & Enies Lobby versiyonu. Gördüğüm en i   
    Çok efsane olmuş gerçekten.
  9. Beğen
    Gallardo reacted to Singularity in Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    teşekkür ederim hafif geçiriyorum sadece biraz ağrılarım var :))
  10. Beğen
    Gallardo got a reaction from Singularity in telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)   
    Bunu sabah alarm yapacaksın savaşa gider gibi uyandırır adamı.
  11. Teşekkür
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
    Görünüşe bakılırsa seri devam edecek:
    Ve Myanimelist'te okuduğum üye yorumlarına göre Miura'nın sağlık sorunları olmasa seri aslında çoktan bitecekmiş, Miura ne olursa olsun serinin biteceğini söylemiş, elde birtakım taslaklar varmış, fazla zamanı kalmadığını tahmin edip bir süredir asistanlarını eğitiyormuş hatta Duranki'de çizimler büyük ölçüde asistanların elinden çıkmış. Belki finali bile bellidir. Tabi doğruluk payı nedir bilmiyorum.
  12. Beğen
    Gallardo got a reaction from Ohayou_Kerem in Bu ikisi arasında bir şeyler olmasını istiyorum.   
    https://www.turkanime.net/anime/koi-to-yobu-ni-wa-kimochi-warui 
  13. Beğen
  14. Harika
    Gallardo got a reaction from Amygirl in Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sö   
    Josei'den aşağısı kurtarmaz ama Josei de iyi olur :)
  15. Harika
    Gallardo got a reaction from Amygirl in Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sö   
    Yok ağlamadım o sahnede daha çok pür dikkattim ne olacak diye. 07 Ghost Türkanime'yi bildim bileli ara ara karşıma çıkar. Attım listeye. Şöyle bir baktım kadroya senin bütün favoriler varmış :)
  16. Beğen
    Gallardo reacted to Amygirl in Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sö   
    lel karakter kadrosu full kakkoi 
    Favım daima Guslinger olsa da 
    Endingini openingini beğendin mi reyiz 

My broken wings
    Still strong enough to cross the ocean with
    My broken wings
    How far should i go drifting in the wind
    Higher and higher bla bla sözleri çok güzel...
  17. Beğen
  18. Beğen
    Gallardo got a reaction from Estable in Claymore, Teresa karakteri anime ve manga dünyasının en havalı karakterlerinden biri   
    Teresa, Galatea, İrene, Alicia, Beth. Hepsi havalı karakterler. Tabi en göz alıcı rol Teresa'nınki. 
  19. Beğen
    Gallardo got a reaction from LeornKayn in Hunter X Hunter hiç izlememiş biri olarak acaba kendimi şanslı görmeli miyim yoksa on   
    En azından One Piece'den daha çok seveceğini düşünüyorum.
  20. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romanti   
    @PseudohomophylusRomantizm ana yemek değil de sos olduğu zaman daha tatlı oluyor genellikle :)
  21. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romanti   
    @PerfectumSeverim. Karakterleri de tutarsam diğer izlediklerime ara verip sadece ona bile odaklanabilirim (yakın zamanda Fruits Basket'i soluksuz izlemiştim :) )
    @Pseudohomophylus Muhtemelen romantizm anlayışımız farklı :) Cowboy Bebop, Mushishi, Space Dandy, Gintama, Baccano, Redline, Ruouni Kenshin (+Tsuiokuhen), Cross Game, School Rumble, Full Metal Panic, Seitokai no İchizon, Canaan. Bazılarının türünde romantim olsa da bir soujo veya josei kadar romantizm odaklı değiller.
    @Amygirl Hunter x Hunter az ama öz sahneler :)
  22. Beğen
  23. Beğen
  24. Beğen
    Gallardo reacted to Mileydi in Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz? kurallara aykırı değil   
    Çünkü güdümlü füze gibiler, akıllarında sadece o şey var, başka bir şeylere bakmadan, uyarıları,  ikaz ışıklarını görmeden hemen gidip aklında olanı yapması lazım. İşi çok acil ve hayat memat meselesi konusu açıp cevabı hemen almalı. Zaten diğer konular bir işe yaramaz onun aklındaki soruların cevabını veremez araştırıp neden vakit kaybetsin dimi  Birde bunların Türkçe yazmayı beceremeyen türleri var, onlarda ayrı bir araştırma konusu 
  25. Beğen
    Gallardo got a reaction from Pseudohomophylus in Gintama'nın başlangıcında Gintoki 27 yaşındaymış finalinde ise 29.   
    @pegasusejderMasumum ben :D @AmygirlAnimede mantık arıyorsun sen de :D Hijikata da 27-29. Wiki'de güncellemişler.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.