Jump to content

Sonia

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Sonia reacted to free word in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    her sinir edeni öldürürdüm heralde :D
  2. Beğen
    Sonia reacted to ore wa mangaka ni naritay in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    yalnız dikkatimi çektide kullanırsam cennet veya cehenneme gidemem demişsiniz animede orası anlatılmadığı için değinmek istiyorum manganın sonunda şunu diyo
    light: demek ne cennet ne cehennem var ryuk
    ryuk:evet ölüm herkes için eşittir öldükten sonra mu yani hiçleğe gidersin
    konuşma tam böyle değil ama ana fikir aynı yani kullanıp kullanmamak ile ilgili değil
    soruya gelirsek kullanabilirim hatta kullanırım ama kimleri nasıl niçin öldürüceğimi bilmiyorum o gelirse düşünülür.. şimdi ryuku bekliyorum :D
  3. Beğen
    Sonia reacted to EndEverAfter in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    bilmeden alırdım elime okul defteri niyetine kullanırdım içine matematik ile ilgili yazsam matematik ölürdü amk :D
  4. Beğen
    Sonia reacted to Aycula in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Kullanırdım kira ile aynı fikirde değil , çıkartlarımı düşünerek hareket ederdim. :ph34r:
  5. Beğen
    Sonia reacted to Dream in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Ben kullanmazdım.Kiradan dahada akıllı olmam lazım. Çünki hemen L veya Near a yakalanırdım.
  6. Beğen
    Sonia reacted to Rindo in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Öyle bir defter bulsam üstünde Death Note yazsa inanmayacağım için en komiği de içine isim yazmak gelmez aklıma :D bir de yazmak gelse bile salak gibi gider en iyi arkadaşımı yazarım aaa bakalım olacak mı falan diye :D  kısacası kullanmazdım yani :D 
  7. Beğen
    Sonia reacted to Milli Midilli in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Hayır kullanmazdım direk çöpe eğer adı yazılan kişi gudubet bi tiple evlendirilecekse olur okuldaki tüm pislikleri yazarım adasxfscxdsxc :D
  8. Beğen
    Sonia reacted to Polyterpe in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Kaza gibi göstererek sevmediğim insanları öldürürdüm herhalde :D
  9. Beğen
    Sonia reacted to Hokage_Minato in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    panpa bedavaya gelmiş defter tabi kullancam :D
  10. Beğen
    Sonia reacted to MissCapulet in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Kullanırdım, ama daha çok kişisel olarak kullanırdım, dünya yerine... Sanırım.... :|
  11. Beğen
    Sonia reacted to Perfectum in Özlü Sözler   
    Sevdiğim ve de arada sinirlendiğim birilerine de söylemek istediğim ama söylemesi nasip olmamış beğendiğim bir sözü var Kafka' nın :)
    "Beyinlerimiz savaşsın isterdim ancak görüyorum ki silahsızsınız bayım. "  Kafka karamsar olsa da tam bir fikir adamıdır ya severek okurum kitaplarını vee "Suskunluğum asaletimdendir." diyip noktalıyorum :D . Sevdim bu konuyu :)
  12. Beğen
    Sonia reacted to Kikuchi in Özlü Sözler   
    "Gerçek akıl hastaları kendilerinde gördükleri belirtileri başkalarında arayanlardır  ." 
                                                                                                                                                           Tolstoy
  13. Beğen
    Sonia reacted in Özlü Sözler   
    Türk olmak zordur, çünkü dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha zordur, çünkü Türk ile savaşırsın.
    -Fatih Sultan Mehmet-
  14. Beğen
    Sonia got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice   
    KYAAA! 
    Çok teşekkürler ^-^
  15. Beğen
    Sonia reacted to 3n4bL3 in Alımlar Başlamıştır.   
    Merhaba arkadaşlar,
    Sitemize çevirmen, Haber editörü, Anime Tanıtımı ve İnceleme Yapabilecek kişi/kişiler, Grafiker, Zamanlayıcı ve Redaktör alımı yapılacaktır.
    Başvuru için : [email protected] adresini skype olarak ekleyebilirsiniz.
    Detaylı bilgi için skype ekleyiniz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.