Jump to content

carefreecat00

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    carefreecat00 reacted to Ragelia in Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    Sitede izlediklerimi işaretleyemiyorum son 2 gündür. Ekstra program kullanmayı istemediğimden bu özellik yeterli geliyordu ancak yapamıyorum. Tarayıcı değiştirip denedim, sonuç hala aynı.
  2. Teşekkür
    carefreecat00 reacted to gebertiji in Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    Google Chrome kullanıyorsanız MAL-Sync eklentisini öneririm 
  3. Teşekkür
    carefreecat00 got a reaction from gebertiji in Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    beğenme butonu çalışıyor izlediklerim butonu çalışmıyor ( son izlediklerim de de görünmüyor dün akşamdan beyri daha önceden de olduğunda buradan işaretlendiğini görüyorduk en azından ) 21/06/2020  21:51   

4. Beğen
    carefreecat00 got a reaction from DaiSahir in Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    beğenme butonu çalışıyor izlediklerim butonu çalışmıyor ( son izlediklerim de de görünmüyor dün akşamdan beyri daha önceden de olduğunda buradan işaretlendiğini görüyorduk en azından ) 21/06/2020  21:51   

5. Beğen
    carefreecat00 reacted to Barış D. Baryshx in Neden artık anime izlerken eski zevki alamıyorum?   
    Her sezon birkaç iyi anime oluyor, vinland saga ve dororo gayet iyiydi, keza jojo ve snk devam sezonlarıda vardı.

Ayrıca zankyou no terror'u abartmışın
  6. Beğen
    carefreecat00 reacted to sShoguNn in Animeler NET Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    Bakım çalışması neden bu kadar uzun sürüyor ki? Kısa süre önce zaten 1 hafta bakımda kalmıştı. Kısa süre geçti yine patladı demekki sürenin uzaması iyi iş yapıldığı anlamına gelmiyor ki zaten değişen bişey olmadı. Şuan kimbilir kaç gün sürecek bu kadar basit bir hata olmasına rağmen günlerce bakımda kalması çok saçma
    Önemli bir özellik olması yüzünden bu durum can sıkıcı oluyor çünkü neyi nerde bıraktığımı kolaylıkla bulabilmemi sağlıyordu şimdi uğraş dur ney hangi bölümde kaldı diye
  7. Teşekkür
    carefreecat00 reacted to sShoguNn in Animeler NET Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    Yanlış yere yazdın bu konuya yazman gerekiyor
    gerçi ben de yazdım bunu ama kimse ilgilenmiyor
  8. Üzgün
    carefreecat00 reacted to Barış D. Baryshx in Animeler NET Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    Deneyin tekrardan bakalım, olmuş olması lazım
  9. Beğen
    carefreecat00 got a reaction from sShoguNn in Animeler NET Hakkında Öneri ve Hata Bildirme   
    izlendi ikonona tıklayınca işaretleniyor ama güncellenince  izlendi işareti kayboluyor ama sonr izlediklerim bölümünde izlendi görünüyor işaretçi görünürlüğü yok bu da kafa karıştırıyor 

10. Üzgün
    carefreecat00 reacted to Sakuragi in Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler   
    Paylaşım için teşekkürler :) Bide gündüz kuşağına kadın programları girdi ve çok tutuldu, böylece bir kuşak sona erdi :angry:
  11. Teşekkür
    carefreecat00 reacted to FeeLing7d in Yeni Yılda, Yeni Türk Anime   
    Kendi izlediğin animelerde aramaktansa yukarıdaki siyah kısımdan aramayı dene. Animelerin tüm isimleri birinci, ikinci, ingilizce adı şeklinde sitemizde mevcuttur ve arama kısmında hangi ismini yazarsan yaz doğru animeyi genelde bulur. 
  12. Üzgün
    carefreecat00 reacted to FeeLing7d in Yeni Yılda, Yeni Türk Anime   
    Fuzuli bir eklenti olur, maalesef yapılmaz. Arama kısmında kelime ile arama yapmak daha iyi.
  13. Teşekkür
    carefreecat00 reacted to MODERATOR in Yeni Yılda, Yeni Türk Anime   
    Turk Anime 8 yaşına girmek üzere :) 
    Umarım daha uzun seneler devam eder bu topluluk...
  14. Harika
    carefreecat00 reacted to selimkaraca in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    "MY CABBAGES!" - İsimsiz Kabakçı / Avatar

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.