Jump to content
  • Create New...

Zelpus

Çevirmen
  • Content Count

7
  • Last visited

4 Followers

About Zelpus

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bomba gibi yaklaşan bir sezondan önce bile böyle dolu dolu bir sezon geçirecek olmak gerçekten mutluluk verici
  2. Selamlar, bildiğiniz üzere Türk Anime üzerinde fragmanlar ve bölümlerden fazlası paylaşılmıyor. Ben de buraya atılmayan bazı fragmanları, bazı kesitleri ve hoşuma giden openingleri çevirdiğim bir Youtube kanalına sahibim. Bu kanalda çoğunlukla SAO içeriği bulunsa da yavaş yavaş çoğu anime fragmanına ve yeni sezon kesitlerine başlayacağım. Çoğu videoma hem İngilizce hem Türkçe altyazı ekleyerek biraz daha geniş bir kitleye hitap etmeye çalışıyorum fakat elbet bu da değişebilir. Umarım kanalım ilginizi çeker ve hoşunuza gider. Son yaptığım videoyu buraya bırakıyorum, iyi günler-akşamlar <3 Sword Art Online Alicization: War Of Underworld 18. Bölüm Çeviri:
  3. Şey, ben de birkaç kişi gibi sayfadan reklamı görüp katılmış olabilirim... Yani belki... Ufak bir... ihtimal...
  4. Bu cevabı biraz cümlenin başına bakarak yapmış olabilirim, belki, bir ihtimal, yani... Neyse sen takip edeceksen en iyimi ortaya koymalıyım desene!
  5. 10 Temmuz'da çıkacak ve çevirilecek
  6. 6 Saniye Hikayemiz en baştaki açıklamadan da anlayabileceğiniz üzere 6 saniye öncesine gitme gücüne sahip fakat bunu kontrol edemeyen bir genç. Bunu okuyan herkes bunu Erased ile benzetse de, şunları açığa kavuşturayım, Erased ile aynı evrende değil ve bu fikri Charlotte'tan çıkardım. Geçtiği evren ise Tenki no Ko evreni. Bu kadar çok yağmur yağmasından anlayabilirsiniz de :D Elimden geldiğince hızlı güncelleyip hikayeyi sona getirmeye çalışacağım vee umarım seversiniz. Ha bir de şey, bu hikaye hakkında farklı bir planım olduğundan bir kapağı da var, boşa gitmesin istediğimden onu da koyuyorum. Birinci Bölüm: İkinci Bölüm: Not: Bakış açıları arasında gidip geleceğim çünkü bazı yerleri birinci kişi ile anlatmakta yetersiz kalırken bazı yerleri hakim ile anlatma zorlanıyorum. Üçüncü Bölüm: Dördüncü Bölüm: Final Bölümü: Dipnot:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.