Jump to content

Zelpus

Çevirmen
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zelpus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Pek novel okuyan birisi değilim fakat: -Maou Gakuin no Futekigousha -Arifureta -Isekai Maou to Shoukan Shoujo Dorei Majutsu gibi overpowered güce sahip mc'lerin olduğu novel'ler ilgimi çekmişti ve her biri çok hoşuma gitti. Maou Gakuin'in düzgün bir İngilizce çevirisi yoktu yanılmıyorsam fakat yine de okunabilir ve zevkliydi. Bir de unutmadan tabii iki efsane bırakacağım: -Kimi no Na wa -No Game No Life NGNL animesini beklemekten sıkılıp okumaya başlamıştım, üşenmezsem bir ara bitirmeliyim. :D Kimi no Na wa ise zaten tek okumada bitirmelik, animeyi birazcık daha detaylı ve duyguları verebileceği kadar iyi vererek anlatıyor, direkt yapımcının kendinden, Makoto Shinkai'nin elinden çıkmış bir novel.
 2. Düzenleme için karşıma çıktı da ben bunu bir izleyeceğim şurada dursun
 3. Bomba gibi yaklaşan bir sezondan önce bile böyle dolu dolu bir sezon geçirecek olmak gerçekten mutluluk verici
 4. Şey, ben de birkaç kişi gibi sayfadan reklamı görüp katılmış olabilirim... Yani belki... Ufak bir... ihtimal...
 5. Bu cevabı biraz cümlenin başına bakarak yapmış olabilirim, belki, bir ihtimal, yani... Neyse sen takip edeceksen en iyimi ortaya koymalıyım desene!
 6. 6 Saniye Hikayemiz en baştaki açıklamadan da anlayabileceğiniz üzere 6 saniye öncesine gitme gücüne sahip fakat bunu kontrol edemeyen bir genç. Bunu okuyan herkes bunu Erased ile benzetse de, şunları açığa kavuşturayım, Erased ile aynı evrende değil ve bu fikri Charlotte'tan çıkardım. Geçtiği evren ise Tenki no Ko evreni. Bu kadar çok yağmur yağmasından anlayabilirsiniz de :D Elimden geldiğince hızlı güncelleyip hikayeyi sona getirmeye çalışacağım vee umarım seversiniz. Ha bir de şey, bu hikaye hakkında farklı bir planım olduğundan bir kapağı da var, boşa gitmesin istediğimden onu da koyuyorum. Birinci Bölüm: İkinci Bölüm: Not: Bakış açıları arasında gidip geleceğim çünkü bazı yerleri birinci kişi ile anlatmakta yetersiz kalırken bazı yerleri hakim ile anlatma zorlanıyorum. Üçüncü Bölüm: Dördüncü Bölüm: Final Bölümü: Dipnot:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.