Jump to content

Wazu

Kayıtlı Üye
  • Content Count

11
  • Last visited

About Wazu

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Filler'i izleme derim. Onun dışında Orihime'yi çok sevme derim :D Çizimler güzel oluyor ilerledikçe Naruto vs. de olduğu gibi. Ondan sonra baya güzel dövüşler var kaçırmaman gerek kesinlikle. Yani zaten Naruto falan izlediysen Bleach'i seversin. Shounen seviyorum diyorsun ayrıca, başla kesin!
  2. Ben de bu fikre katılıyorum açıkçası. Zevk meselesi yani ucu buna dayanıyor bence :D
  3. Başlığını görünce aklıma youtuber girişleri geldi nedense :D Hoş geldin ✋✋
  4. Ben de kararsızdım başlarken, benim başlama zamanımda 890'lardaydı. Diyordum ohoo bu kadar bölümü kim izleyecek diye, sonra anlamadan bitti, çok eğlendiğim bazen kanser olduğum bazen çok üzüldüğüm zamanlar oldu, ben başla derim, büyük 3lü izlediysen seversin.
  5. Ben ulaşamadım dediğiniz yere. Acaba hesabı ödünç verme olasılığınız var mı bölümleri okumak için?
  6. Evet biliyorum onu da dediğin gibi çevirisi güzel değil. Başka hiç bir yer de bulamadım okuyacak. İngilizce okurum hatta 130-160 bölümler arasını ingilizce okudum ama bilmediğin kelime falan derken akıcı okuyamıyorum. Anlaşılan başka bir site yapmadığı sürece böyle kalacak...
  7. Noveli ben de okumak istiyorum ama düzgün türkce çeviri yapan bir site biliyor musunuz?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.