Jump to content

MrTeddy

Üyeler
  • İçerik sayısı

749
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    MrTeddy got a reaction from Ginya in Ginya klana katıldı! :)   
    Hoş geldin, güzel vakit geçirirsin umarım.
  2. Harika
    MrTeddy got a reaction from Pseudohomophylus in En nefret ettiğiniz şeyler ?   
    iki yüzlü insanlar
    haklı olduğun halde haksız gösterilmek
    uçan tüm böcekler
    koi to uso animesi 
    söyleyeceğim şeyi unutmak

3. Beğen
    MrTeddy got a reaction from KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi seyirler Sentai 
  4. Beğen
    MrTeddy got a reaction from KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Sentai bile Ted Ross'un (yani benim) hayranı(m) 
    Klavye ile çizmek gizli sırrımdı şlsdkfjlksadjflşksjadşflkjasdlfj 
  5. Beğen
    MrTeddy got a reaction from 908 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hımı hımıı çat diye çiziyorum bundan sonra
    Taktik için teşekkürler 
    İyi geceler abi 
  6. Beğen
    Mely abla gibi düz çizgi çekmek
  7. Beğen
    Olucakk 
    Doğru ama ne bileyim ya çizesim yok zaten
    Kopya kağıdı ile geçiriyorum ben sonra boyuyorum 
  8. Beğen
    Hoşgeldin
  9. Beğen
    Abla sen öğretirsen çok üst düzey olur kötü çizerim ben yinede 
    Hem abla,sen bana öğretirsen heyecanlanırım elim titrer 

10. Beğen
    Abla çizmeyi zaten sevmiyorum, yeteneğim olsa kalem elimden düşmezdi 
    Abla emin misin 
    Çizebiliyorum onu kollarım var sonuçta şlkfdslkfjasdşlkf
  11. Beğen
    Anime çizmeyi geç
    Ben çöp adam bile kötü çiziyorum 
  12. Beğen
    Keşke bende güzel çizebilsemmm
  13. Beğen
    Daha güzel olur belki 
  14. Beğen
    İyi seyirler Sentai 
  15. Üzgün
    MrTeddy got a reaction from BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Nerdeyse 5 ay olan ve kapatılan konudan niye ban yiyeyim  ( 3 gün sonra 5 ay )
  16. Üzgün
    MrTeddy got a reaction from BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Harbiden bir ara birazdan gelirim demişti 2 ay olmuş
    Arayüz falan değişti ve eski Muhabbet Mekanı silindi 
  17. Beğen
    MrTeddy reacted to KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İYİ GECELER KUZUM 
     ???
  18. Beğen
    İyi geceler Sentai ?

19. Beğen
    MrTeddy reacted to KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    YERİM SENİ TET YA :D

20. Beğen
    Sentaiii 
  21. Üzgün
    MrTeddy got a reaction from Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Gelmemizi beğenmediniz mi ya gidelim o zaman 
  22. Beğen
  23. Harika
    MrTeddy reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Düşünsene böyle söylüyorlar
    İkizden bir yarım altın
    Sapıktan çeyrek altın
    Ayıcıktan çeyrek
    Yumuştan çeyrek
    .
    .

:D :D
  24. Beğen
    MrTeddy got a reaction from heymely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Eski mesajları okumayı çok seviyordumm
    İyi başladık bence tutar. Her zaman @pegasusejder abi ve @heymely abla buralarda oluyor zaten. Arada bizde oluruz 2020-2025 şeyi falan olmaz yani.
  25. Beğen
    MrTeddy got a reaction from yumulonely in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yeni konuda umarım daha fazla anımız olur 
    Eski konuyu özlüyorum 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.